Kadın Bej Paçası Lastikli Jogger Eşofman Altı Drawstring Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Selin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,217
0
0
Kadın Bej Paçası Lastikli Jogger Eşofman Altı Drawstring Ürün Alınmaya Değer Mi?
Kadın Bej Paçası Lastikli Jogger Eşofman Altı Drawstring Şu Anki Fiyatı 299.95 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Bej Paçası Lastikli Jogger Eşofman Altı Drawstring Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Kadın Bej Paçası Lastikli Jogger Eşofman Altı Drawstring Hakkında yaklaşık 28 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Bej Paçası Lastikli Jogger Eşofman Altı Drawstring Ürün Detayları

Kadın Bej Paçası Lastikli Jogger Eşofman Altı Drawstring Ürününün Satıcısı, LOS OJOS Kadın Bej Paçası Lastikli Jogger Eşofman Altı Drawstring ürününü 299.95 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Bej Paçası Lastikli Jogger Eşofman Altı Drawstring Hakkında Yapılan Yorumlar
299.95 Tl ye satışta olan Kadın Bej Paçası Lastikli Jogger Eşofman Altı Drawstring Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
28 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Kaliteli tam beden alın
İsim: D** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Ağustos 2023
Satıcı: LOS OJOS

Yorum: Ürünün kalitesini rengini çok beğendim bol durmasını istemediğim için iade edip bir beden küçüğünü sipariş etti.
İsim: P** K**
Tarih: 13 Aralık 2022
Beden: Beden:XS

Yorum: 👌👍 tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 18 Eylül 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: Trendyol

Yorum: Rengi göründüğü gibi kaliteli
İsim: S** K**
Beden: 12 Eylül 2024

Yorum: kumaşı yumuşak kaliteli, tüylenme veya diz yapmadı tam beden alın. popo kısmı biraz yapışıyor sadece
İsim: G** N** Ö**
Beden: 24 Ocak 2023

Yorum: çok beğendim yumuşacık
İsim: H** Ö** D**
Beden: 03 Eylül 2024

Yorum: Kalıbı çok güzel kaliteli M beden aldım ama bende bol oldu.İadeye gönderebilirim.Ama s bedeni almak için. 1.6boy 58 kiloyum basenim olmadığı için biraz büyük oldu.
İsim: İ** K**
Tarih: 07 Mart 2024
Beden: Beden:M

Yorum: cok rahat.kalitesi sahane
İsim: F** D**
Beden: 30 Ocak 2023

Yorum: Ben çok beğendim
İsim: N** Ö**
Tarih: 29 Nisan 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: Renk tonu ve yeri çok güzel. Tam bir f/p ürünü
İsim: P** K**
Tarih: 25 Ocak 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: Giyince biraz diz yaptı. Boyum kısa olduğu için boyu bana uygun olda .1.70 alacaklara kısa gelebilir
İsim: S** B**
Tarih: 16 Aralık 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Şardonsuz dokusu güzel kendi bedeninizi alın
İsim: M** A**
Tarih: 06 Nisan 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: Dokusu güzel, rengi de tatlı ama bence bedenleri bi tık dar ve iç gösteriyor
İsim: N** S**
Beden: 20 Ocak 2023

Yorum: Kalitesi güzel kalın ama içi şardonlu değil. Aynı zamanda yumuşacık. Rengi bej tam istediğim gibi
İsim: H** G**
Tarih: 21 Aralık 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Kalın güzel
İsim: D** B**
Tarih: 30 Temmuz 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Kalitesi çok iyi, defalarca yıkandı tüylenme vs olmadı. Kalıbı geniş bence. Boyu da 170 e kadar tam gelebilir diye düşünüyorum. Ben 1.67 yim bana uzun oldu biraz
İsim: Ç** K**
Tarih: 06 Ocak 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: Dokusu yapısı çok iyi beğendim
İsim: İ** K**
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: iş görür günlük giyim için güzel
İsim: A** d**

Yorum: boyu, kalitesi son derece ikna edici. Bir puanı fiyatı yüzünden kırdım
İsim: F** W**

Yorum: Çok kalın ve çok uzun paça boyu var beli de hayli yüksek. En küçük bedeni bile epey bol. Benim gibi küçük bedenliyseniz tercih etmeyin.
İsim: C** A**
Tarih: 09 Haziran 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: montun kalıbı çok büyük ona göre alın normalde l giyiyorum (80kg) s almama rağmen büyüktü ona göre alın .
İsim: L** D**
Tarih: 12 Ocak 2024

Kadın Bej Paçası Lastikli Jogger Eşofman Altı Drawstring Merak Edilenler

Soru: Ürün kışlık mı ?
Cevap: Merhabalar. 4 mevsim giyilebilen bir kumaştan üretilmektedir. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: Bedenleri ne zaman güncellenir
Cevap: Merhabalar. Kısa süre içerisinde stok girişi planlamaktayız. Gelince haber ver butonuna tıklayarak stok girişi olduğu anda haberdar olabilirsiniz. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: içi sardonlu mu 2 iplik mi acaba
Cevap: Merhabalar. 3 iplikli bir üründür

Soru: görseldeki takım üst mevcut mu?
Cevap: Merhaba, oversize koleksyonumuzu inceleyebilirsiniz

Soru: merhaba, stoklar ne zaman yenilenir
Cevap: Merhabalar. Kısa süre içerisinde stok girişi planlamaktayız. Gelince haber ver butonuna tıklayarak stok girişi olduğu anda haberdar olabilirsiniz. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: 70 kilo hangi beden acaba bazı resimlerde beden bilgisi yok
Cevap: Merhabalar. Ürün ölçüleri ve doğru beden seçimi için ürün resimlerinin sonunda yer alan beden tablosunu referans alabilirsiniz. İyi günler dileriz

Soru: Merhaba yorumları okuyunca kafam karıştı 1.58 boy 57 kiloyum xs mu s mu tercih etmeliyim? Mankendeki gibi bir duruş olsun istiyorum
Cevap: Merhabalar. Ürün ölçüleri ve doğru beden seçimi için ürün resimlerinin sonunda yer alan beden tablosunu referans alabilirsiniz. İyi günler dileriz

Kadın Bej Paçası Lastikli Jogger Eşofman Altı Drawstring Ürünün Detaylı Resimleri

Kadın Bej Paçası Lastikli Jogger Eşofman Altı Drawstring En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü