Kadın Bella Mat Deri Platformlu Tek Bant Açık Burun Yüksek Kalın Topuklu Ayakkabı Alınmaya Değer Mi ?

Cemre

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
641
0
0
Kadın Bella Mat Deri Platformlu Tek Bant Açık Burun Yüksek Kalın Topuklu Ayakkabı En Düşük Fiyat Nerede?
Kadın Bella Mat Deri Platformlu Tek Bant Açık Burun Yüksek Kalın Topuklu Ayakkabı Şu Andaki Fiyatı 899.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Bella Mat Deri Platformlu Tek Bant Açık Burun Yüksek Kalın Topuklu Ayakkabı Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Bella Mat Deri Platformlu Tek Bant Açık Burun Yüksek Kalın Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 177 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Bella Mat Deri Platformlu Tek Bant Açık Burun Yüksek Kalın Topuklu Ayakkabı Ürün Özellikleri

Kadın Bella Mat Deri Platformlu Tek Bant Açık Burun Yüksek Kalın Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, POLKA STORE Kadın Bella Mat Deri Platformlu Tek Bant Açık Burun Yüksek Kalın Topuklu Ayakkabı ürününü 899.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Bella Mat Deri Platformlu Tek Bant Açık Burun Yüksek Kalın Topuklu Ayakkabı Kullanıcı Geri Dönüşleri
899.99 Tl ye satışta olan Kadın Bella Mat Deri Platformlu Tek Bant Açık Burun Yüksek Kalın Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
177 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Bir numara küçük aldım düğünüm için , çok rahat :)
İsim: H** Ö**
Tarih: 29 Haziran 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: POLKA

Yorum: Ürün yeni geldi 5 yıldızı hak ediyor kalitesi muhteşem rahatlık desen üst seviye düğünüm için aldım kendi ayak numaramı aldım ama bayağı büyük geldi şimdi 38 numara sipariş edecegim birde kargo çok yavasti 1 puan ordan kırıyorum kendi ayak numaranızı Bi beden küçük alin
İsim: M** Ç**
Tarih: 02 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ayağım normalde 38ve taraklı ama 38büyğk geldi isde edip37aldım tam oldu
İsim: M** i** D**
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: ürün çok güzel bir numara küçük alabilirsiniz 38 giyiyorum 37 aldım tam oldu
İsim: S** P** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Şubat 2024

Yorum: Kendi ayak numaramı aldım düğün için kesinlikle rahat ve güzel kaliteli duruyor tavsiye ediyorum
İsim: B** E**
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: Normalde 39 giyiyorum ama yorumlara bakarak 38 aldım tam oldu. Gayet güzel ve kaliteli tavsiye ederim.
İsim: G** G**
Tarih: 27 Haziran 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Gelinlik altına aldım mükemmel ağır denmiş yorumlarda yani normal topuklu ayakkabı ağırlığında öyle aman aman bir ağırlığı yok 38 numara giyiyorum ayaklarım biraz tombul tam oldu dar ayak yapınız varsa bi numara küçük alabilirsiniz mükemmel bir ayakkabı.
İsim: C** B**
Tarih: 16 Ocak 2024

Yorum: Çok güzel ancak kalıbı büyük 1 beden küçük alınabilir
İsim: B** Ö**
Tarih: 05 Temmuz 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Bayıldım iyi ki bir numara küçük almişim hemen geldi
İsim: R** h** Ü**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: Gelinliğimin altına aldım sonradanda kullanabileceğim bir model yorumlara bakarak 1 numara küçük aldım iyikide almışım bu bile büyük geldi
İsim: N** Ö**
Tarih: 23 Ekim 2023

Yorum: Düğünümde giyinmek için aldım 39 numara giyiniyorum bir numara küçük alınabilir güzel kaliteli sık bir ayakkabı teşekkürler sağlam bir şekilde elime ulaştı 🤍
İsim: **** ****
Tarih: 27 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Ayyy o kadar rahat ve güzel ki anlatamam... Gelinliğin altına giymek için açıkçası önceliğim rahatlıktı ama bu ayakkabı hem rahat hem güzel hem de sadece gelinlikle değil daha sonrada rahatlıkla kombinleyebileceğiniz bir ürün... Ayağım normalde de 38 numara ama taraklı bir ayak o yüzden kendi numaramı aldım ve gayet rahat oldu evet bir tık arkadanDevamını Oku
İsim: H** N** B**
Tarih: 14 Haziran 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Nişan için aldım çok güzel ve rahatlar
İsim: E** K**
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: Düğünüm için aldım normalde 38 giyiyorum yorumlara bakarak 37 aldım ve tam oldu kesinlikle kalıpları büyük ayakkabı aşşşırı rahat ve çok şık duruyor topuk kısımları açık geldi o yüzden maalesef iade
İsim: H** V**
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: Tek kelimeyle şahane çok rahat ve görüntü olarak da alışıla gelmiş topuklulardan farklı düğünüm için kullanıcam teşekkür ederim 🙏
İsim: S** K**
Tarih: 17 Eylül 2022

Yorum: gelin ayakkabısı olarak aldım çok rahattı.
İsim: N** B** T** A**
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: Düğünüm için aldım inanılmaz rahat
İsim: G** D**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Düğünüm için aldım çok rahat kesinlikle tavsiye edyrm
İsim: B** C**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Aşırı rahat bir ayakkabı. Ayağım taraklı olmasına rağmen tam oldu.
İsim: S** Ç**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Rahat bir ayakkabı
İsim: D** H** C**
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: inanilmaz rahat ve şık bir ayakkabi, kaliteside gayet iyi, bazi yorumlarda 1 numara kucuk alinabilir yazılmış ama bende kendi numaraniz daha iyi olur. ben kendi numarami aldim ve tam oldu çok rahat oldu hemde.
İsim: k** c**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Öncelikle çok ağır ayağı yoruyor bir diğer durum ayak numaram 38 iken gelen ayakkabı bir beden büyük üretilmiş yani 38 no 39 kalıbında bilginize
İsim: F** N** E**
Tarih: 11 Temmuz 2023

Yorum: ayakkabılar çok güzel kendi nuamranizda alabilirsiniz
İsim: Ebru M.
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı, bir beden küçük alın önerisini dikkate alarak küçük aldm ve gayet güzel oldu
İsim: H** T**
Tarih: 11 Ağustos 2024

Yorum: Düğünüm için aldım bir numara küçük alabilirsiniz gayet rahattı
İsim: İ** Ç**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Beden:35

Yorum: Tam anlamıyla muhteşem 😍 gelinliğin altına aldım normalde 38 giyiyorum spor ayakkabıda bunda 37 tam oldu kargo hızlıydı teşekkür ederim 🌺🙏🏻
İsim: M** G**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: notunuza saygınıza ve ürüne çok teşekkürler. yolunuz açık olsun.
İsim: ebru e.
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Eylül 2022

Yorum: Güzel umarım rahat olur
İsim: İ** D**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Düğünümde kullandım topuklu ayakkabıya göre gayet konforluydu
İsim: R** Y**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Çok rahat ama bir numara küçük almanızı tavsiye ederim
İsim: M** B**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Kadın Bella Mat Deri Platformlu Tek Bant Açık Burun Yüksek Kalın Topuklu Ayakkabı Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Kaç cm topugu
Cevap: Merhaba, 10cm

Soru: Topuk kısmı kaç santim

Soru: topuğu kac santim

Soru: Merhaba 37 numarası ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız düzenli olarak güncellenmektedir takipte kalın lütfen 💐

Soru: Kaç cm genelde bunlar 10 cm oluyor siz 8 yszmışsınız
Cevap: Merhaba, topuk boyu 10 cm dir.

Soru: Topuk kac cm?

Soru: burda 35 var bridede yok stoğu aynı ayakkabı degilmi orayada açsanız stoğunu rica etsem
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız gün içinde düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp güncellemelerden haberdar olabilirsiniz 💐

Soru: Merhaba bilekten bağladığımız bağcık kaç cm acaba. Bilek ölçüme göre alacağım da
Cevap: Merhaba, ürünün detaylı ölçü bilgileri henüz not edilmemiş olup en kısa sürede ürün bilgilerine eklenecektir. Keyifli alışverişler

Soru: Topuk boyu kaç cm?

Soru: 37 numarası ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp güncellemelerden haberdar olabilirsiniz 💐

Soru: kaç cm tam olarak
Cevap: Merhaba, topuk yüksekliği 10cm dir

Soru: Kaç cm topuk

Soru: merhaba daha kısa topuk boyu var mı 5 cm?
Cevap: Merhaba, maalesef

Soru: Merhaba, topuk boyu tam olarak kaç cm 5-9 arası yazılmış ama daha yüksek görünüyor fotoğrafta.

Soru: Topuğu kaç cm

Soru: tam10 cm mi
Cevap: Merhaba, 10cm dir

Soru: Önden kaç cm acaba
Cevap: Merhaba, platform yüksekliği yaklaşık 2cm dir. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: 35 numaranın stoğu gelecek mi acaba?
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp güncellemelerden haberdar olabilirsiniz 💐

Soru: 37 si ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, tükenen numaralar için stoklarımız düzenli olarak güncellenmektedir. Stok bildirimini açıp takipte kalın lütfen 💐

Soru: bilmem kaçıncı kez soruyorum 35 numarası ne zaman gelir???

Kadın Bella Mat Deri Platformlu Tek Bant Açık Burun Yüksek Kalın Topuklu Ayakkabı Resim Ve Fotoğraflar

Kadın Bella Mat Deri Platformlu Tek Bant Açık Burun Yüksek Kalın Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü