Kadın Beyaz Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Halide

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
590
0
0
Kadın Beyaz Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Bu Ürünü Almalı Mı?
Kadın Beyaz Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Güncel Fiyatı 484.65 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Beyaz Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Kadın Beyaz Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Hakkında yaklaşık 1087 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kadın Beyaz Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Ürün Hakkında Bilgi

Kadın Beyaz Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Ürününün Satıcısı, Tonny Black Kadın Beyaz Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker ürününü 484.65 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Beyaz Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Hakkında Yapılan Yorumlar
484.65 Tl ye satışta olan Kadın Beyaz Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1087 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: çok rahat bir ayakkabı. hem etek hem elbise altına giyilebilir. kaba değil. tabanı çok rahat. yrürken çok rahat yürünüyor. kesinlikle alın ve tam numaranızı alın
İsim: serpil e.
Tarih: 19 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Tonny Black

Yorum: İndirimdeyken aldım çok güzel ve rahat bir ayakkabı bu kadar kaliteli beklemiyordum gerçekten bayıldım ama kesinlikle kendi numaranızı alın
İsim: E** D**
Tarih: 30 Ağustos 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Bayıldım çok güzel kendi numaranızı alın :)
İsim: E** A**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: çok şık duruyor kendi numaranızı alın
İsim: B** c** D**
Tarih: 31 Ağustos 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Ayakta çok güzel duruyor tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: K** Ü**
Tarih: 26 Şubat 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Ürünü çok beğendim tam numaranıza göre almanızı tavsiye ederim
İsim: R** G**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: 38 numara aldım tam kalıp çok güzel oldu hangi numarayı giyiyorsanız onu alın memnun kalırsınız teşekkürler Trendyol ve Tony black
İsim: N** B**
Tarih: 11 Ağustos 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: 38 aldım tam oldubiraz tedirgindim dar olur diye ama tam oldu denemeden bilemiyoruz çünkü çok güzel amaa
İsim: B** E**
Tarih: 30 Haziran 2023

Yorum: tek kelime ile mükemmel. aayak numaranizi alın
İsim: R** K**
Tarih: 12 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: ürün kaliteli ve şık kendi numaranızı almayı tavsiye ederim
İsim: UMUT C. K.
Tarih: 05 Ekim 2023

Yorum: çok iyi geldi çok beğendim teşekkür ederim tam numaranızı almanızı öneririm
İsim: **** ****
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: fp ürün. kendi numaranızı alın, başta sıkması normal benim daha sonradan açılma yapıp ayağıma tam oturdu. çok iyi ve rahat. alın pişman olmazsınız..
İsim: n** k**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: kendi numaranızı alın çok güzel
İsim: C** K**
Tarih: 20 Eylül 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: çok güzel tam oldu
İsim: R** B**
Tarih: 19 Ekim 2023
Beden: Beden:39

Yorum: tam numaranızı alabilirsiniz gerçekten çok beğendim.
İsim: R** b**
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: Ayakkabı ayakta cok zarif duruyor, oldukça rahat bir ayakkabı kısa sürede teslim aldim teşekkur ederim. ✨
İsim: g** y**
Tarih: 14 Ağustos 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: yeğenime aldım çok beğendi
İsim: E** K**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: Tam numara alınmalı
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: cok guzel kendi numaranizi alabilirsiniz
İsim: E** D**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: gayet rahat bir ayakkabı 38 giyiyorum tam oldu kendi ayak numaranızı alabilirsiniz
İsim: B** A**
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: Numarası tam ben çok beğendim çok pahalı ayakkabılara gerek yok bence gayet sağlam daha önce bu markanın ayakkabısını kullandım çok rahattı 👍👍👍
İsim: G** A**
Tarih: 17 Ağustos 2023

Yorum: Ürün çok kalite ve çok güzel kesinlikle almanızı tavsiye ediyorum biraz kaba duruşu var ama gayet güzel kendi numaranıza göre almanızı öneririm ben severek kullanıyorum ⭐💗
İsim: S** P**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: çok güzel çok beğendim kaliteli kendi numaramı aldım çok az büyük geldi oda sorun olmaz
İsim: y** i**
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: Gayet sağlam geldi kalitesi de iyi kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: G** A**
Tarih: 19 Haziran 2023

Yorum: güzel tam numaranızı alabilirsiniz. elime sorunsuz ulaştı
İsim: sıla i.
Tarih: 06 Aralık 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Rahat ayakkabı çok beğendim tam ayak numaranızı alın
İsim: C** Ç**
Tarih: 08 Eylül 2023

Yorum: Güzel ürün kendi numaranızı alın yorumlara göre gidip bir numara büyük aldım bu seferde büyük geldi kendi numaranızı alın
Tarih: 21 Kasım 2023

Yorum: Ayakkabı çok güzel kombini sporlastırıyor fakat sanki biraz kaba duruyor. Çok göze batmıyor yine de. Rahatlık olarak ayaklarınız taraklıysa 7/10 diyebilirim rahatlik için. Kargo hızlıydı. Tam numaranızı alabilirsiniz.
İsim: B** C**
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: ürün tam kalıp, resimdeki gibi çok güzel ürün teşekkürler
İsim: Nur Y.
Tarih: 20 Ağustos 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Kargolaması hızlıydı. Kendi numaramı tercih ettim, tam oldu. Rahat bir ayakkabı. F/P ürünü.
İsim: Ö** Y**
Tarih: 12 Ağustos 2023
Beden: Boy:162cm

Kadın Beyaz Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Merak Edilenler Neler?

Soru: 38 numarayı artık getirin lütfen onu bekliyorum
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecektir. Net bir gün veya tarih maalesef ki veremiyorum. Takibini sayfamız üzerinden yapabilirsiniz veya beğendiğiniz ürünün gelince haber ver seçeneğini açarsanız daha hızlı haberiniz olacaktır :)

Soru: 36 numara kaç cm
Cevap: Merhaba, 22.7 cm 36 Numaradır.

Soru: Merhaba 39 numarası ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 37 numarası ne zaman gelirr
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecektir. Net bir gün veya tarih maalesef ki veremiyorum. Takibini sayfamız üzerinden yapabilirsiniz veya beğendiğiniz ürünün gelince haber ver seçeneğini açarsanız daha hızlı haberiniz olacaktır :)

Soru: Ürün yazlıkmı
Cevap: Merhaba,ürünlerimiz mevsimliktir.

Soru: sarariyor mu ?
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz sararma yapmaz.

Soru: Ürün ortopedik mi?
Cevap: merhaba efendim ürün özellikleri kısmından detayları görebilirsiniz

Soru: merhaba 36 numarası ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 37 numara ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: içi kartonmu
Cevap: Merhaba, Poliüretan Taban'dır.

Soru: kaba durur mu?
Cevap: merhaba efendim ürün özellikleri kısmından detayları görebilirsiniz

Soru: 38 ne zaman gelir bu hafta gelirmi

Soru: Merhaba stoklar ne zaman güncellenecek

Soru: ............
Cevap: nasıl yardımcı olabilirim

Soru: bu modelin 36 si ne zaman gelir almak ucin bekliyorum. lütfen daha fazla stok koyun çok çabuk tükeniyor

Soru: ayakkabı tamamen dikişli mi yoks a...
Cevap: Merhaba, ürün görselde göründüğü gibi gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: stoklar ne zaman güncellenir

Soru: acaba önü katlaniyomu
Cevap: merhaba hayır efendim katlanma yapmamaktadır.

Soru: stoklar ne zaman yenilenecek

Soru: Merhaba 39 numarası ne zaman gelicek acaba?
Cevap: Merhaba, üründe 39 beden stokta mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Kadın Beyaz Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Görseller

Kadın Beyaz Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü