Kadın Beyaz Bisiklet Yaka Nakışlı Oversize Örme T-Shirt NJ00142 Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

MaverickYolcu

Bilgili
9 Ağu 2023
278
1
0
Kadın Beyaz Bisiklet Yaka Nakışlı Oversize Örme T-Shirt NJ00142 En Düşük Fiyat Nerede?
Kadın Beyaz Bisiklet Yaka Nakışlı Oversize Örme T-Shirt NJ00142 Şu Anki Satış Fiyatı 197.84 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Beyaz Bisiklet Yaka Nakışlı Oversize Örme T-Shirt NJ00142 Kaç Kişi Memnun?

Kadın Beyaz Bisiklet Yaka Nakışlı Oversize Örme T-Shirt NJ00142 Hakkında yaklaşık 135 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Beyaz Bisiklet Yaka Nakışlı Oversize Örme T-Shirt NJ00142 Detaylı Açıklama

Kadın Beyaz Bisiklet Yaka Nakışlı Oversize Örme T-Shirt NJ00142 Ürününün Satıcısı, Happiness İstanbul Kadın Beyaz Bisiklet Yaka Nakışlı Oversize Örme T-Shirt NJ00142 ürününü 197.84 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Beyaz Bisiklet Yaka Nakışlı Oversize Örme T-Shirt NJ00142 Ürün Hakkındaki Yorumlar
197.84 Tl ye satışta olan Kadın Beyaz Bisiklet Yaka Nakışlı Oversize Örme T-Shirt NJ00142 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
135 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Kendi bedenimi aldim, zaten oversize diye biraz buyuk kaldi, ama kalitesi harika. Severek giyiniyorum
İsim: X** Q**
Tarih: 02 Mayıs 2024
Beden: Beden:36
Satıcı: Trendyol

Yorum: Ürün çok güzel ancak bir beden küçük almanızı öneririm.
İsim: Sevgi G.
Tarih: 23 Mart 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Penyesi kalıbı mukemmel M giyiyorum S aldım dökümlü oldu çok güzel.
İsim: Ö** U**
Tarih: 05 Mayıs 2024
Satıcı: Trendyol - Happiness İstanbul

Yorum: S beden istedim gayet geniş ve rahat dokusu çok iyi dikişleri de gayet güzel. M beden giyen biri bile s beden giyebilir ben genişliğini sevdim
İsim: E** S**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Asiri buyuk S xl gibi duruyo
İsim: **** ****
Tarih: 19 Nisan 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: harika yumuşak bir yapısı var
İsim: N** Y**
Tarih: 29 Nisan 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Hızlı teslimat güzel ürün iç göstermiyor.1.63 boy 61 kilo 36 beden dökümlü durdu.Bol kalıp.1beden küçük alın
İsim: D** T**
Tarih: 04 Nisan 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: S bedeni xxl gibi iade
İsim: B** D**
Tarih: 06 Nisan 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Çok şık ve tatlı bir tişört
İsim: B** T**
Tarih: 04 Nisan 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Bayıldım gerçekten harika
İsim: İ** n** Ç**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: Kalitesi çok iyi
İsim: L** T**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Ürün efsaneeeee
İsim: S** G**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: kumaşı çok kaliteli çok beğendim ama ikinci yikamamdan sonra delikler oluştu
İsim: H** k**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Oversize bir ürün 68 kiloyum m beden gayet güzel oldu aşırı büyük durmadı rahat ve tatlı bir ürün kumaşı çok ince değil biraz kalın fiyatina göre baya kaliteli güzel paketlenmişti saticiya teşekkür ederim
İsim: Ö** Z**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Cok güzel beğendim
İsim: A** İ** B** N**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Eylül 2024

Yorum: Ne kalın ne ince bi yapısı var çok kaliteli
İsim: M** T**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel yeri dokusu muhteşem , bu fiyata çok iyi bir ürün
İsim: G** ç**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Kalıbı çok bol ona göre alın onun düşünda yeri çok güzel
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:40

Yorum: kalitesini çok beğendim tok bir kumaşı var beden olarak oversize sevmediğim için m beden giyiyorum normalde s beden aldım çok da güzel oldu
İsim: H** G**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: bir beden küçük alınmalı boyu çok uzun
İsim: R** Ş**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Güzel ürün
İsim: S** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Ağustos 2024

Yorum: Markanin ürünlerini severek kullaniyorum. Kumaşi cok kalin ve cok bol geldi. Kumas kalitesini begenmedim.
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: Sonbaharlık güzel
İsim: R** K**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: kumaşı kalin iç göstermiyor beğendim ama kaliplar çok geniş L giyiyorum s aldım yine salaş oldu
İsim: E** Ö**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: çok beğendim baskisi fln güzel ama bedeni büyük ben 160 boy 45 kiloya s beden oversize oldu ama sevdim
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok hoş ve yumuşak, biraz kalım kumaşı var ama bence pek sorun değil, nakış kısmıda sağlam ve güzel, S almama rağmen baldırıma kadar geldi, bi tık iç gösteriyor ama çok değil
İsim: G** E**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Ürün güzel, tam beden aldım. Oversize duruyo, kalıpı güzel
İsim: J** A**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: s benden olmasına rağmen çok geniş
İsim: M** B**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Kumaşı duruşu çok güzel
İsim: B** K**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: kaliteli bir kumaşı var çok güzel bir ürün
İsim: F** Ş**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Kadın Beyaz Bisiklet Yaka Nakışlı Oversize Örme T-Shirt NJ00142 Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: pamuklumu..
Cevap: Merhaba, ürün 100% Pamukludur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: İç gösteriyo mu
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Uygun iç çamaşırı ile kullanıldığında sorun olmayacaktır.

Soru: 36 beden kaç cm
Cevap: Merhaba, ürün boyu 65 cm'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 42 beden stok bittimi hiç üretilmedimi
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Salam sifarişimi nə üçün ləğv etmisiniz?
Cevap: Salam, xeyirxahlıqla xahiş edirik ki, Sifarişlər-Sifarişim Detal-Trendyol Assistant sahəsində müvafiq mövzunu seçərək sifarişinizlə bağlı suallarınızı göndərəsiniz.

Soru: s en ve boyu nedir
Cevap: Merhaba, ürün boyu 65 cm, kol boyu 20 cm'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba mankenin üatündeki beden nedir
Cevap: Merhaba, mankenin üzerindeki ürün S/36 bedendir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Selam s beden aldık enden bedeni çok güzel oldu fakat boy olarak kısa geldi. S ve m bedenlerde boy farkediyor mu? Standart boy mu
Cevap: Bedenler enine doğru büyümekte, boydan uzama ise gözle görünür bir fark yaratmamaktadır. Ancak enine doğru büyüme, ürünün her bedende mankendeki uzunlukta durmasını sağlıyor.

Soru: merhaba,s beden gelicek mi?
Cevap: Merhaba, 36 beden şu an stoklarımızda mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba.bu ürünün boyu çokmu uzun?
Cevap: Merhaba, ürün boyu 65 cm'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba, ürün boyu kaç sm?
Cevap: Merhaba, ürün boyu: 65 cm'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Kadın Beyaz Bisiklet Yaka Nakışlı Oversize Örme T-Shirt NJ00142 Detaylı Resimler

Kadın Beyaz Bisiklet Yaka Nakışlı Oversize Örme T-Shirt NJ00142 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü