Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Bls-q En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Ilayda

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
606
0
15
Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Bls-q Alınır Mı?
Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Bls-q Güncel Fiyatı 414.49 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Bls-q Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Bls-q Hakkında yaklaşık 5483 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Bls-q Detaylı Açıklama

Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Bls-q Ürününün Satıcısı, Tonny Black Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Bls-q ürününü 414.49 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Bls-q Yorumlar Ve Değerlendirmeler
414.49 Tl ye satışta olan Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Bls-q Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5483 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: coook rahat bayıldım müthiş kargolamasi da çok hızlı kendi numaramj aldım tam oldu
İsim: y** k**
Tarih: 16 Mart 2022
Beden: Beden:37
Satıcı: Tonny Black

Yorum: ayakkabı çok rahat tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: Y** O**
Tarih: 24 Ocak 2022
Beden: Beden:40

Yorum: Ürün çok rahat, 38 giyiyorum 38 aldım ve tam oldu.
İsim: N** K**
Tarih: 24 Şubat 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Urun zamaninda ve saglam teslim edildi.37numara giyiyorum ayagima 37 tam oldu.cok rahat bir ayakkabi
İsim: Derya İ.
Tarih: 17 Ocak 2022

Yorum: indirimdeyken aldığım harika bir ayakkabı. içi de çok rahat. kendi numaranızı alabilirsiniz.
İsim: e** ö**
Tarih: 14 Şubat 2022

Yorum: Bayıldım gerçekten çok rahat ve ayakta güzel duruyor.Kaba bir görüntüsü yok 37 giyiyorum 37 aldım tam oldu. Kalıbı dar falan değil bir no büyük alın diyen arkadaşlar yanıltmasın.
İsim: Esra H.
Tarih: 11 Ağustos 2021

Yorum: indirimdeyken aldim güzel beğendim kendi numaranızı alin
İsim: F** Ö**
Tarih: 17 Ocak 2022

Yorum: Çok rahat ve güzel bir ayakkabı kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: Ş** G**
Tarih: 20 Şubat 2022
Beden: Beden:36

Yorum: indirimdeyken aldim fiyatina gore gayet iyi cok rahat kalibi tam kendi numaranizi alabilirsiniz
İsim: Ş** A**
Tarih: 04 Mart 2022

Yorum: Açıkçası çok tereddüt ederek almıştım ama iyi ki almışım. Çok rahat bir ayakkabı çokta güzel duruyor. Ben 1 numara büyük almıştım daha rahat oldu. Kesinlikle tavsiye ederim.
İsim: i** ö**
Tarih: 03 Eylül 2021
Beden: Beden:39

Yorum: süper bir ayakkabı çok rahat ben kendi ayakkabı numaramı aldım
İsim: Bilge U.
Tarih: 10 Temmuz 2021

Yorum: kendi numaranızı rahatlıkla alabilirsiniz. çok rahat her kombine yakışıyor.
İsim: B** G**
Tarih: 26 Haziran 2022

Yorum: çok çok güzel bir ayakkabı ve rahat herkes kendi numarasını alsın
İsim: D** E**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı. Tam numara alın.
İsim: s** ö**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: Ayakkabı resimde göründüğü gibi güzel ve rahat. Fakat yüksek taban olduğu için bir tık büyük görünüyor. Yinede kötü bir görüntüsü yok. Kendi numaranızı almanız yeterli. Ben o şekilde yaptım. Bir ayakkabı ancak bu kadar rahat olabilir. Teşekkürler :)
İsim: E** S** a**
Tarih: 02 Mart 2022

Yorum: Yaklaşık 1 yıldır giyiyorum..Gayet güzel ve rahat..Kendi ayak numaranızı alabilirsiniz..
İsim: **** ****
Tarih: 01 Mart 2022

Yorum: ürün elime ulaştı çok rahat ve kullanışlı biraz bedeni büyük oyuzden alırken 1numara küçüğünü alabilirsiniz onun dışında ben çok beğendim.
İsim: R** C**
Tarih: 18 Kasım 2022

Yorum: Çok rahat bence fiyatı da piyasaya göre çok iyi ben spor da kullanmak için aldım kendi numaranızı alırsanız iyi olacaktır
İsim: E** G**
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: çok kaliteli tam numarami aldim tam oldu tavsiye ederim
Tarih: 06 Temmuz 2021

Yorum: indirimde alınır ben 100e almıştım
İsim: N** P**
Tarih: 14 Şubat 2022

Yorum: tonny black tüm spor ayakkabıları rahat heralde bu markadan aldığım 3. ayakkabı ve çok rahatlar ayakta çok güzel duruyor .kendi numaramı aldim tam oldu
İsim: F** B** A**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Bayıldım gerçekten çok kaliteli bir ürün numaranızı alabilirsiniz indirimdeyken almıştım çok güzel
İsim: M** E**
Tarih: 08 Mart 2022

Yorum: Ayakkabıyı uzun zamandır takip ediyordum. iyi ki almışım çok rahat bir ayakkabı. tam numaranızı alın
İsim: A** A**
Tarih: 26 Mayıs 2022

Yorum: Çok düşünerek almıştım ama iyiki aldım tam ayak numaramı aldım gayet rahat iyi bir fiyat🥰🥰🥰
Tarih: 18 Şubat 2022

Yorum: harika rahat duruşu şık bu fiyata süper herkeze tavsiye ederim 37 giyiyorum 37 numara aldim tam oldu .👍🧿
İsim: ÇAĞLA T. Ç.
Tarih: 15 Şubat 2022

Yorum: ayakkabıları çok beğendim ben tam numaramı aldım çok güzel oldu rahat tavsiye ederim
Tarih: 15 Şubat 2022

Yorum: Ayakkabı çok güzel çok rahat kesinlikle alınmalı tam kalıp kendi nunaranızı alabilirsiniz
İsim: A** K**
Tarih: 11 Mayıs 2022

Yorum: ayakkabi tamda görsel dekorasyon gibi çok güzel hızlı bir şekilde elime ulaştı kendi ayak numaramı aldım tam oldu ayaklarım rahat
İsim: A** B** Ç**
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: Çok rahat ve kullanışlı. Kendi numaramı aldım.
İsim: B** M**
Tarih: 30 Haziran 2021

Yorum: Ürün fiyatına göre gerçekten çok kaliteli ve rahat kesinlikle çok memnun kaldım ben kendi ayak numaramda aldım ve tam oldu. paketlenmesi hızlı bir şekilde kargoya verilmesi beni çok memnun etti teşekkür ederim.
İsim: Şeyma Ç.
Tarih: 08 Ağustos 2022

Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Bls-q Akıllarda Kalan Sorular

Soru: ayakkabının topuğu kaç santim
Cevap: Merhaba, ürün kısa topuklu, topuk boyu 1-4 cm arasındadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: İçden görünmeyen topuku varmı?
Cevap: Merhaba, ürünün topuk boyu 1- 4 cm'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba topuk boyu tam olarak kaç cm ve içine kendi tabanligimizi koyabilirmiyiz içi darmi acaba tam bilgi alabilir miyim tsk ler
Cevap: Merhaba, bu model için topuk boyu 3 - 3,5 cm aralığındadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba 38 numaranın stoğu gekecek mi acaba? Teşekkürler.
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: 38 numara ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, ürünün 38 numara şu an için satışta mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: hangi kargoyla çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Şu an için kargo seçimi yapılamamaktadır. TEX, PTT Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo firmaları ile uygunluğa göre gönderim yapılmaktadır.

Soru: ayakkabılarım nerede
Cevap: Merhaba, siparişinizle ilgili sorularınızı Siparişlerim-Sipariş Detay-Trendyol Asistan alanındaki ilgili konu başlığını seçerek iletmenizi rica ediyoruz.

Soru: 38 numara ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ürünün siyahi 38 ne zaman gelicek tekrar almak istiyorum
Cevap: Merhaba, 38 beden şuan mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 36 numara ne zaman gelir
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: 36 numara ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Malatya depremzedesiyim uygun verirseniz kendime ve kardeşime iki tane almak istiyorum 🙏
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünü favorilerinize eklediğinizde ilgili ürün için yapılan indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Soru: Merhaba topuk yüksekliği kaç cm dir acaba
Cevap: Merhaba, ürün topuk boyu: 1-4 cm'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: stoklar ne zaman yenilenir?

Soru: Beyaz renkte 36 numara ne zaman stokta olur acaba uzun zamandır bekliyorum
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: Normalde 40 numara giyiyorum ama bazı ayakkabılarda 40 Numara küçük geliyor bunda böyle birşey olurmu
Cevap: Merhaba, vücut ölçülerine göre beden ölçüleri değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle beden önerisinde bulunamıyoruz. Dilerseniz beden tablosunu ve ürün yorumlarını inceleyerek tercihte bulunabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 38 i ne zman gelecek acaba hemen alacağım

Soru: Merhabalar, ayakkabı Süet mi acaba?
Cevap: Merhaba, ürün dış materyali suni deridir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 37 numarası ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba bu ayakkabinin beyaz hariç diğer renkleri tekrar stoğa gircekmi trendyolun efsane kasim indirimini beklerken urunler bir anda 150tlye dusunce iki rengi birden satilmiş kapatildi olarak gozukuyor urunler tekrar gelirmi acaba?

Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Bls-q Ürün Resimleri

Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Bls-q En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü