Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Tb246 Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Zeynep

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
600
0
15
Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Tb246 Satın Alır Mısınız?
Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Tb246 Şu Anki Değeri 498.36 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Tb246 Gerçekten İyi Mi?

Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Tb246 Hakkında yaklaşık 1956 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Tb246 Ürün Açıklaması

_x000D_

Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Tb246 Ürününün Satıcısı, Tonny Black Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Tb246 ürününü 498.36 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Tb246 Yorumlar Ve Değerlendirmeler
498.36 Tl ye satışta olan Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Tb246 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1956 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: aşşşırı güzel kaba durmuyor ayak numaranızı alin derim
İsim: B** K**
Tarih: 25 Ocak 2023
Beden: Beden:36
Satıcı: Tonny Black

Yorum: tam kalıp çok rahat
İsim: Y** E**
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: yorumlardan kararsız kalmıştım 1 numara büyük alma konusun da, sonra kendi numaramı aldım iyi ki öyle yapmışım tam kalıp rahat oldu ✨️ ayakkabıyı da beğendim gayet güzel
İsim: S** İ**
Tarih: 25 Ocak 2023
Beden: Beden:37

Yorum: çok rahat bir ayakkabı bi numara büyük alınmalı
İsim: y** Y**
Tarih: 16 Ekim 2021
Beden: Beden:40

Yorum: Ayakkabı harikaa !! Bu fiyata alınabilecek en güzel ayakkabı aldığıma çok memnun kaldım 1 numara büyük almanızı tavsiye ederim ve teslimat gerçekten çok hızlıydı ilginiz için teşekkürler.. 🙏❤
İsim: Ş** A**
Tarih: 02 Ocak 2023
Beden: Beden:39

Yorum: Çok rahat, gösterişli bi ayakkabı tam numaranızı alabilirsiniz ben çok beğendim kargo da hızlı teşekkürler
İsim: b** ö**
Tarih: 03 Aralık 2022
Beden: Beden:38

Yorum: çok rahat ve çok güzel bir ayakkabı tam numaranızı alin
İsim: F** Ö**
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: cookk guzeeell bir ayakkabi tam numarami aldim onden hafif sıktı ama giydikce acilacagini düşünüyorum ayrica boy uzatiyo harika satıcı çok hızlıydı iki gün içinde ulaştı çok teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 09 Ekim 2021

Yorum: Çok güzel ve rahat bir ayakkabı tam numaranızı alın çok kaliteli ayaktada çok güzel duruyor 😇
İsim: D** Y**
Tarih: 29 Eylül 2021

Yorum: Çok güzel tam numaranızı alın
İsim: İ** A**
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: mükemmel rahat bir spor tavsiye ederim. çok kaliteli duruyor. Ayak numaranızı alabilirsiniz
İsim: G** K**
Tarih: 04 Ocak 2023

Yorum: ben bir numara büyük aldım ve tam oldu. rahat ve güzel duran bir ayakkabı
İsim: s** k**
Tarih: 03 Ekim 2021

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı ve çok şık duruyor ayakta bir numara büyük alın 37 giyiniyorum ilkte olmadı geri gönderip 38 aldım tam oldu
Tarih: 10 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Kızım çok beğendi ve çok rahat olduğunu söylüyor. Kendi bedeninize göre almanızı tavsiye ederim
Tarih: 27 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok güzel tam numara alınmalı
İsim: Necime E.
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: baya beğendim, 38 numara giyiyorum normalde 38 aldım tam oldu kalıbı falan güzel rahat.
İsim: Z** Y**
Tarih: 09 Nisan 2022

Yorum: 39 -39bucuk giyiyordum 40 aldim tam oldu rahat ve kaba durmuyor. Indirimden aldim 93 liraya su an magazalarda 120 liradan asagi ayakkabi bulmak zor. Kacirmayin
Tarih: 19 Ekim 2021

Yorum: 235 TL ye aldım çok hızlı elime ulaştı hem modelini beğendim hemde rahat bir ayakkabı gibi gözüküyor ayrıca bir beden büyük söyleyin denildiği için tereddüt ederek 36 numara istedim ama hic öyle büyük söylememe gerek yokmuş çünkü tam kalıp gibi oldu yani kendi bedeninizi alabilirsiniz
Tarih: 19 Aralık 2022

Yorum: mükemmel ötesi baya beğendim kız kardeşimide aldım ayak numaranızı alın
İsim: Esma b.
Tarih: 26 Şubat 2023

Yorum: çok rahat ve kullanışlı her kombine uyum sağlıyor normalde 37 giyerim bir beden büyük alın kalıbı biraz dar daha rahat edersiniz
İsim: irem t. k.
Tarih: 10 Ekim 2021

Yorum: Yorumlara bakarak 1 numara büyük aldım iyiki de öyle almışım. Kaba ve ağır duruyor ama ayağınıza giyip kombinleyince asla öyle durmuyor. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz (en azından ben memnun kaldım ☺)
İsim: B** U**
Tarih: 16 Aralık 2022

Yorum: Büyük almadım tam oldu. kaliteli. İndirimdeyken aldım beğendim. Çok teşekkürler 🙏🏻
İsim: G** A** B**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: Tam kalıp çok rahat
İsim: G** A**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Ürün fiyatına göre gerçekten güzel 188 tl gibi bir fiyata indirimden aldım, ürünün tek sıkıntısı numara, kesinlikle 1 numara büyük alınmalı 39 giyiyorum küçük geldi iade edip 40 aldım tam oldy ve sert ayakkabı sevmeyenler tercih etmesin tabanı epey sert bir ayakkabı
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: Aşırı beğendim aşırı rahat ve güzel duruyor 36buçuk numaram 37 aldım çok iyi oldu
Tarih: 13 Nisan 2022

Yorum: rahat bi ayakkabi tam numara almanizi tavsiye ederim ayakta güzel duruyor
İsim: B** B**
Tarih: 13 Kasım 2021

Yorum: ablama aldm tam oldu çok güzel rahat
İsim: Z** T**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Kargo elime hızlı ulaştı. Ayakkabıya bayıldım tam istediğim gibi geldi. Kendi numaranizdan bir beden büyük alin.
İsim: S** A**
Tarih: 16 Aralık 2022

Yorum: ayakkabı güzel duruyor tam beden alabilirsiniz daha dolaşmadım ama şık ve güzel duruyor umarım kalitesinde öyledir
İsim: N** D**
Tarih: 09 Kasım 2022

Yorum: Sağlam geldi bir beden büyük alın bence
İsim: M** A**
Tarih: 12 Ocak 2023

Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Tb246 Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Stoklar ne zaman güncellenir 38 39 numara ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Acaba 37-38 numara ne zaman gelir ?
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: uzun süredir numaraları yok ne zaman gelir acaba ?
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 39 numarası ne zaman gelir?

Soru: 39 numarası ne zaman stoklara girer?

Soru: lütfen artık stoklar guncellensin

Soru: bayrama yetişirmi İzmir'e
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünü sepetinize eklediğinizde ürün görselinin sağında tahmini kargoya verilme süresine dair bilgilendirmeye ulaşabilirsiniz. Keyifli alışverişler.

Soru: yüksek tabanmı
Cevap: Merhaba, yüksek tabandır.

Soru: merhaba koku yapıyor mu
Cevap: Merhaba, koku yapmaz efendim.

Soru: uzun zamandır 36 numarasını bekliyorum ne zaman gelir

Soru: Merhabalar 37 gelcekmi acabaü
Cevap: Merhaba, yaz sezonunda tekrardan stoklarda olacaktır efendim

Soru: merhaba burnu cok sıkiyor acilma yaparmi
Cevap: Merhaba, modelimiz açılma yapmayacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: kışlık mı?
Cevap: Merhaba, dört mevsim tercih edebilirsiniz.

Soru: İndirime girme ihtimali var mı
Cevap: Merhaba efendim maalesef net bir tarih veremiyoruz sistem üzerinden takibini sağlayabilirsiniz keyifli alışverişler :)

Soru: Yaz mevsimi için kullanıma uygunmudur.
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünün kumaş cinsine ve kullanıldığı hava koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Soru: mankenin ayağindaki spor ayakabi numarası kaç ?
Cevap: Merhaba, bu bilgiye şu an ulaşamıyoruz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: 36-37 numarasi gelcek mi
Cevap: Merhaba, en kısa sürede tekrardan stoklarda olacaktır efendim

Soru: 37 numara tekrar gelecek mi

Soru: 39 beden giyiyorum kalıbı nasıl kararsız kaldım yorumlar kafamı karıştırdı tam kalıp mı
Cevap: Merhaba, ürün tam kalıptır. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: topuk boyu kaç cm?
Cevap: Merhaba, bu model için topuk boyu 3 - 3,5 cm aralığındadır.

Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Tb246 Ürünün Detaylı Resimleri

Kadın Beyaz Cilt Spor Ayakkabı Tb246 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü