Kadın Beyaz Gri Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Alınmaya Değer Mi ?

Berrak

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Kadın Beyaz Gri Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Satın Alır Mısınız?
Kadın Beyaz Gri Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Şu Andaki Değeri 568.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Beyaz Gri Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Beyaz Gri Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Hakkında yaklaşık 758 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Beyaz Gri Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Ürün Detayları

Kadın Beyaz Gri Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Ürününün Satıcısı, Tonny Black Kadın Beyaz Gri Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker ürününü 568.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Beyaz Gri Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Kullanıcı Geri Dönüşleri
568.99 Tl ye satışta olan Kadın Beyaz Gri Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
758 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: tam ayak numaranızı aldım ,ben bir numara büyük almışım.yine de çok rahat
İsim: haciyeva k.
Tarih: 29 Ekim 2023
Beden: Beden:39
Satıcı: Tonny Black

Yorum: bir numara küçük almanızı tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 16 Eylül 2023
Beden: Beden:37

Yorum: tam numara alın cok güzel kaliteli
İsim: ş** a**
Tarih: 11 Ağustos 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: ürün çok güzeldi herkes kendi numarasını alabilir kusursuz geldi ben bayıldım kesinlikle tavsiye ederim
Tarih: 10 Şubat 2024
Beden: Beden:36

Yorum: çokkkkk güzel. tam beden alin
İsim: A** H**
Tarih: 28 Şubat 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Çok rahat ve şık duruyorlar. Çok iyi bir şekilde de paketlenilmişti.36 numara giyiyorum ayağıma tam oturdu.
İsim: A** T**
Tarih: 19 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Tam kalıp çok rahat
Tarih: 28 Aralık 2023

Yorum: çok güzel bi ayakkabı kendi numaranızı alın
İsim: E** s** S**
Tarih: 31 Temmuz 2023
Beden: Boy:159cm

Yorum: Merhabalar ayakkabım geldi çok sevdim kendi numaranızı alabilirsiniz bugün giydim serçe parmağıma vurdu biraz ama açılır diye düşünüyorum kesinlikle tavsiye ederim
İsim: Ö** O**
Tarih: 07 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Fotoğrafta göründüğü gibi tam oldu kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: Ü** G**
Tarih: 09 Ağustos 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Ürün kalitesi beklediğimde çok daha iyi geldi çok şık ve zarif kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz
İsim: Z** B**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: mükemmel bir beden büyük alın
İsim: G** U**
Tarih: 22 Temmuz 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: ürün çok rahat ve hızlı elime ulaştı kendi numaranızi almanızı tavsiye ederim
İsim: S** K**
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: kardeşime aldım fiyat performans ürünü çok iyi
İsim: R** A**
Tarih: 11 Ekim 2023

Yorum: Güzel ayakkabı ama çok büyük gözükmesine rağmen kalıbı çok küçük 1 beden büyük alın
İsim: E** Ö**
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: çok güzel yeğenime aldım beğendi
İsim: B** C**
Tarih: 22 Eylül 2023

Yorum: eşime aldım cidden güzel oldu tavsiye ederim
İsim: Halil Ç.
Tarih: 20 Kasım 2023
Beden: Boy:174cm

Yorum: Gayet güzel gorunuyo 36.5 37 giyiyorum 37 aldım tam oldu
Tarih: 29 Ağustos 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: cok rahat bi ayakkabi ama 1 beden buyuk geldi ayagima onun disinda cok iyi
İsim: s** b**
Tarih: 19 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: kardeşim için aldım baya beğendi teşekkür ederim
İsim: şilan k.
Tarih: 17 Eylül 2023

Yorum: Yeğenime aldım l,beğendi.
İsim: G** T**
Tarih: 24 Ağustos 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok güzel çok beğendim tam istediğim gibiydi ayrıca kargoda çok iyiydi paketlenmesini çok beğendim kesinlikle çok kaliteli bir sneaker teşekkür ederim
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: ayakkabı tam kalıp ve rahat . Ben 36 numara aldım kibar duruyor güzel .
İsim: D** U**
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: uçları sıkıyor biraz
İsim: Aysel K.
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: ürün rahat ve tam kalıp geldi
Tarih: 07 Eylül 2023

Yorum: Anneme aldım beğendi
İsim: M** A**
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: Başta sert gibi geldi giyip evde dolaştım alıştım çok rahat bir de tatlı duruyor ayakta tam numara alabilir siniz ama taraklıysa bir beden büyük alın teşekkür ederim
İsim: D** U**
Tarih: 28 Ekim 2023
Beden: Boy:156cm

Yorum: Çok güzel tam numaranızı alın
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Anneme aldım beğendi
Tarih: 12 Ekim 2023
Beden: Beden:40

Yorum: güzel şık ve kaliteli kendi numaranizi alın
Tarih: 08 Mayıs 2024

Kadın Beyaz Gri Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Sıkça Sorulan Sorular

Soru: msggredfuyrrr
Cevap: Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz.

Soru: 37 numara kaç cm?
Cevap: Merhaba, 23.3 cm 37 Numaradır.

Soru: ıfgmdsjkvcdseummy
Cevap: sorunuzu anlayamadık

Soru: dikişlimi yoksa yapıştirmamı ?
Cevap: Merhaba, dikişli değildir efendim.

Soru: Taban yüksekliği kaç cm
Cevap: merhaba efendim ürün özellikleri kısmından detayları görebilirsiniz

Soru: 37 numara giyiyorum normal de ama ayaklarım taraklı olduğu için bazı ayakkabılarda 37 numara olmuyor ayak numaram 23.5 bu ayakkabı da 37 numara uygun olur mu
Cevap: Merhaba, ürün tam kalıptır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba ne zaman stok yenilenecek
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 38 numara ne zaman stokta olur
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecektir. Net bir gün veya tarih maalesef ki veremiyorum.

Soru: merhaba ben bu ürünü yürüyüş ve spor için düşünüyorum uygunmudur

Soru: 37 numarası ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecektir. Net bir gün veya tarih maalesef ki veremiyorum. Takibini sayfamız üzerinden yapabilirsiniz veya beğendiğiniz ürünün gelince haber ver seçeneğini açarsanız daha hızlı haberiniz olacaktır :)

Soru: ayakkabı 'nın altı dümdüz' mü yoksa tırtıklı'mı yani yürürken kaymaz' mı ?
Cevap: merhaba efendim ürünlerimiz kaymaz eva tabandır. iyi günlerde kullanın..

Soru: Merhaba tony Black ürünlerinin bazalarında sebetde 35% endirim olduğunu göstərir. Səbətə məhsulu ekliyirəm endirim yoxdur niyə belədir?
Cevap: Merhaba efendim, kampanyalarımız düzenli olarak sisteme yansımakta takip edebilirsiniz.

Soru: 37 numarq gelirmi
Cevap: Merhaba, stoklarımız en kısa süre içerisinde yenilenecektir. Net bir gün veya tarih maalesef ki veremiyorum. Takibini sayfamız üzerinden yapabilirsiniz veya beğendiğiniz ürünün gelince haber ver seçeneğini açarsanız daha hızlı haberiniz olacaktır :)

Soru: tabanı kaç santim

Soru: 38 numarasi ne zaman satişta olur.

Soru: material nədir, islanırmı yağmurda?
Cevap: Merhaba, ürün materyali suni deridir. Ürünü uygun gördüğünüz takdirde dilediğiniz ortamlarda kullanım sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba 36 numarası ne zaman gelir acaba

Soru: merhaba ayakkabının 39 numarası sob 1 adet kalmış yazıyor almaya korkuyorum yalnış göndermezsiniz dimi?
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz detaylı bir kontrolden geçerek size gönderilmektedir. Paketleme, kontrol her aşamasına ayrı dikkat edilmektedir.

Soru: tabanı sert mi
Cevap: merhaba efendim bu modeller hafif oluyor taban orta sertlikte

Soru: bide sorduğum soruyu reddediyosunuz nasıl bir firmasınız siz ya
Cevap: sorun nedir efendim.

Kadın Beyaz Gri Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker Ürüne Ait Resimler

Kadın Beyaz Gri Beyaz Siyah Poli Taban Yanı Şeritli Bağcıklı Sneaker En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü