Kadın Beyaz Kışlık Kalın İçi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Sevgi

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
3,092
0
0
Kadın Beyaz Kışlık Kalın İçi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Kadın Beyaz Kışlık Kalın İçi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı Şu Anki Fiyat Aralığı 478.38 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Beyaz Kışlık Kalın İçi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Beyaz Kışlık Kalın İçi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 137 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kadın Beyaz Kışlık Kalın İçi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı Açıklama Ve Özellikler

Kadın Beyaz Kışlık Kalın İçi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, schlank Kadın Beyaz Kışlık Kalın İçi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı ürününü 478.38 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Beyaz Kışlık Kalın İçi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı Ürün Hakkındaki Yorumlar
478.38 Tl ye satışta olan Kadın Beyaz Kışlık Kalın İçi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
137 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Normalde ben xs giyorum, S aldım, ama M daha iyi olurmuş. TESEKKURLER
İsim: N** B**
Tarih: 22 Kasım 2023
Beden: Beden:S
Satıcı: Schlank

Yorum: Boyum 177 kilom 56 M beden aldım bayıldıım ve tam oldu ne kısa ne uzun çokta kaliteli ❤❤
İsim: ç** a**
Tarih: 15 Kasım 2023
Beden: Boy:177cm

Yorum: 2 günde geldi ve gerçekten çok kaliteli yumuşak sıcacık.ic fazla göstermiyor.ben kendi bedenimi aldım güzel durdu ama oversize durmasını isteyen bir beden büyük alsın.168 / 63 L beden
İsim: F** F**
Tarih: 14 Ekim 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Benim boyum 166 kilom 52 Beden M aldım ve tam oldu belimde gayet ince. Öncelikle aşırı kaliteli kalın içi pamuk asla rahatsız edici bir kumaşı yok bayıldım tek kelime ile ama kışlık bir ürün yazlık istiyorsanız almayın ama kışın çok sıcak tutacak bir ürün S bedende olurmuş ama M aldım
İsim: **** ****
Tarih: 24 Ekim 2023
Beden: Boy:166cm

Yorum: Almadan önce endişe etmiştim ama fazlasıyla kaliteli bedeninizi alın büyük almayın
Tarih: 14 Kasım 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Urun çok iyi,iade ediyorum bedeni uymadığı için.Bir beden büyük alacağım 59 kg M beden bol olmadı 😌kalıbı dar bence.
İsim: T** P**
Tarih: 12 Ekim 2023

Yorum: Kardeşime aldık kumaşı çok güzel
İsim: A** Ş**
Tarih: 30 Ekim 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: çok güzel içi yumuşakcık
İsim: D** D**
Tarih: 09 Kasım 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: çok beğendim kalınlığı çok iyi yumuşacık 1.65 67 L beden tam oldu
Tarih: 22 Şubat 2024
Beden: Beden:L

Yorum: 170 cm 70 kilo L tam oldu kışlık çok şık bir eşofman altı
Tarih: 11 Ekim 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Çok beğendim siyahını da sipariş verdim dokusunu beğendim
İsim: İ** A**
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: Kalın, yumuşacık çok güzel
Tarih: 20 Ekim 2023
Beden: Boy:176cm

Yorum: Harika yumoş çok kaliteli
İsim: Nur T.
Tarih: 08 Kasım 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Cox guzel tam oldu
İsim: F** R**
Tarih: 12 Ekim 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Yumuşacık kumaşı var harikaaa. 168 boy 57 kilo m tam oldu. İç göstermiyor
İsim: G** G**
Tarih: 02 Kasım 2023

Yorum: Ürüne bayıldım tam.kalip alınmalı kesinlikle
İsim: E** K**
Tarih: 17 Ekim 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Çok güzel çok kaliteli çok rahat çok sıcak tutuyor 48 kiloyum 1.65 boyum l beden aldım bi tık salaş ve rahat olsun diye tam istediğim gibi de oldu
İsim: S** Ü**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Şubat 2024

Yorum: Harika alın mutlaka her rengini alıyorum
İsim: S** K**
Tarih: 01 Ekim 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: hsrika bir ürün 3 rengini de aldim
İsim: y** B**
Tarih: 07 Kasım 2023
Beden: Boy:171cm

Yorum: Kaliteli içi polarlı
İsim: A** K**
Tarih: 28 Eylül 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: mükemmelllll bir eşofman istediğimden daha güzel geldi kalitesi cok güzel tam kışlık sıcak tutuyor
Tarih: 21 Eylül 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: çok kaliteli, iç göstermiyor ve içi kalın polar lı teşekkür ederim güzel ürün için. boy 160 kilo 57 . M beden harika oldu 😉
İsim: E** Ç**
Tarih: 28 Kasım 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Her rengini aldım
İsim: L** U**
Tarih: 12 Kasım 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: 61 kiloyum L aldım iyi ki L almışım geniş durmasını istiyordum. Çok güzel ama tek sorun ilk defa bugün giydim ve ağ kısmı tüylenme yaptı ilk giyişimde.
İsim: Ö** D**
Tarih: 17 Ocak 2024
Beden: Boy:161cm

Yorum: Tam kışlık çok sevdim
İsim: G** I**
Tarih: 09 Aralık 2023
Beden: Boy:157cm

Yorum: Ay nasıl kaliteli valla bravo bakınca anlıyorsunuz beğendim😍
İsim: G** K**
Beden: 10 Ekim 2023

Yorum: Çokkk yumusacık güzel büyük alın
İsim: R** B**
Tarih: 18 Eylül 2024
Satıcı: Violessa

Yorum: Çok güzel çok kalın 3 tane aldım ama ilk giymede diz izi yapıyor ve yıkanınca da geçmiyor diz izi...
İsim: B** K** Y**
Tarih: 10 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bilgi Yok

Yorum: Çok güzel iç göstermiyor sadece bol durmasını istiyorsanız 1 beden büyük alın
İsim: Aze d. K.
Tarih: 28 Ekim 2023

Yorum: Beden den dolayı geri İade etmek zorunda kaldım ürün ici polarli ve yumuşakcik
İsim: M** A**
Beden: 01 Ekim 2023

Kadın Beyaz Kışlık Kalın İçi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı Ürüne Dair Sorular

Soru: 173 kilo 54?
Cevap: Merhaba, M beden tercih edebilirsiniz

Soru: 167 boy,68 kilo?
Cevap: Merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz

Soru: tiftiklenir mi
Cevap: Merhaba, çok adet sattığımız bu üründe müşterilerimizden böyle bir geri bildirim almadık.

Soru: Merhaba boy 1.60 kilo 54 ne bol nede tam otursun istemiyorum kaç uygun acaba?
Cevap: Merhaba, ürün beden ölçüleri şu şekildedir, size uygun olanı seçebilirsiniz. XS Beden= Bel: 58-70cm , Basen: 90cm , Ürün boyu: 92cm , İç Bacak Boyu: 64cm **S Beden= Bel: 60-75cm , Basen: 92cm , Ürün boyu: 93cm , İç Bacak Boyu: 65cm** **M Beden= Bel: 64-80cm, Basen: 96cm, Ürün boyu: 94cm , İç Bacak Boyu: 66cm** **L Beden= Bel: 68-85cm , Basen: 100cm , Ürün boyu: 95cm , İç Bacak Boyu: 67cm** **XL Beden= Bel: 72-90cm, Basen: 104cm, Ürün boyu: 96cm , İç Bacak Boyu: 68cm**

Soru: 172, 52 kiloya hangi beden almaliyim acaba?
Cevap: Merhaba, S beden tercih edebilirsiniz.

Soru: 1.60 43 hangi beden
Cevap: Merhaba, S beden tercih edebilirsiniz.

Soru: erhaba iç gosteriyomu
Cevap: Merhaba, iç göstermez

Soru: 1.57 boy 60 kilo bol durmasını istiyorum kac beden?
Cevap: Merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz

Soru: 165 50 kiloyum biraz bol dursun istiyorum hangi bedeni almalıyım?
Cevap: Merhaba, ürün beden ölçüleri şu şekildedir, size uygun olanı seçebilirsiniz. XS Beden= Bel: 58-70cm , Basen: 90cm , Ürün boyu: 92cm , İç Bacak Boyu: 64cm **S Beden= Bel: 60-75cm , Basen: 92cm , Ürün boyu: 93cm , İç Bacak Boyu: 65cm** **M Beden= Bel: 64-80cm, Basen: 96cm, Ürün boyu: 94cm , İç Bacak Boyu: 66cm** **L Beden= Bel: 68-85cm , Basen: 100cm , Ürün boyu: 95cm , İç Bacak Boyu: 67cm** **XL Beden= Bel: 72-90cm, Basen: 104cm, Ürün boyu: 96cm , İç Bacak Boyu: 68cm**

Soru: merhabalar boy 1,70 kilo 56 bol dursun istiyorum kaç beden almalıyım

Soru: 171 53 beden önerir misiniz ?
Cevap: Merhaba, boyunuzun uzunluğu sebebiyle hafif bol olsun isterseniz M beden öneririz

Soru: Merhaba, haki yeşili de üretilecek mi 🍀
Cevap: Merhaba, maalesef böyle bir planlama mevcut değildir.

Soru: ekru mu tam beyaz mı?
Cevap: Merhaba, beyaz renktir

Soru: iç kısmı pamuklumu
Cevap: Merhaba, evet iç kısmı polarlıdır

Soru: ürün yüksek bel mi
Cevap: Merhaba, ürünümüz görseldeki ile birebir aynıdır

Soru: xs bedeni gelecek mi
Cevap: Merhaba, yarın stoklarımızı güncelleyeceğiz. Mağazamızı takipte kalınız.

Soru: 163 boy 54 kiloyum kaç beden almalıyım dar dursun,bol dursun istemiyorum mankendekş gibi dursun istiyorum

Soru: boy 174 kilo 50
Cevap: Merhaba, önerimiz S bedendir ancak özellikle bacak boyunuzu dikkate almanız için ürün ölçülerini paylaşıyoruz, size uygun olanı seçebilirsiniz. S beden ürün boyu :92cm , bel 64-104 cm (lastikli esnek), basen:100cm. M beden için ürün boyu :93cm , bel 66-106 cm (lastikli esnek), basen:104cm . L beden ürün boyu 94cm, bel 68-108 cm (lastikli esnek), basen: 108cm. XL beden ürün boyu 94cm, bel 70-110 cm (lastikli esnek), basen: 112cm

Soru: Merhaba 170 74 kilo hangi beden tercih edeyım ?
Cevap: Merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz.

Soru: görseldeki gibi geliyor dimi ürün
Cevap: Merhaba, evet görseldeki ürün

Kadın Beyaz Kışlık Kalın İçi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı Detaylı Resimler

Kadın Beyaz Kışlık Kalın İçi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü