Kadın Beyaz Pudra Sneaker En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Gulsah

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
581
0
0
Kadın Beyaz Pudra Sneaker Alınır Mı?
Kadın Beyaz Pudra Sneaker Güncel Fiyatı 846.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Beyaz Pudra Sneaker Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Beyaz Pudra Sneaker Hakkında yaklaşık 6720 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Beyaz Pudra Sneaker Teknik Detaylar

Kadın Beyaz Pudra Sneaker Ürününün Satıcısı, Dark Seer Kadın Beyaz Pudra Sneaker ürününü 846.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Beyaz Pudra Sneaker Yorum Ve Değerlendirmeler
846.99 Tl ye satışta olan Kadın Beyaz Pudra Sneaker Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6720 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: İşte bu muhteşem kızıma aldım çok memnun kaldı çok rahat olduğunu söyledi ayrıca çok hafif ayaktada çok şık duruyor kaba durmuyor ayak numaranızı alın
İsim: Figen K.
Tarih: 07 Aralık 2022
Beden: Beden:39
Satıcı: Dark Seer

Yorum: Bayıldım. Kaba gibi değil, ayakta çok hoş duruyor. İyiki almışım . 37.5 giyiyorum, yorumlara bakarak 37 aldım tam oldu. Çok rahat bir ayakkabı
İsim: **** ****
Tarih: 27 Nisan 2022
Beden: Beden:37

Yorum: Gayet rahat ve güzel bir ayakkabı, tam oldu kendi numaranızı alın, ben çok beğendim 3 günde elime ulaştı... :)
İsim: R** M**
Tarih: 30 Nisan 2022
Beden: Beden:40

Yorum: acayip rahat bir urun tam ayak numarami aldim oldu tabani cok rahat kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: oya k.
Tarih: 12 Kasım 2021

Yorum: Urun tek kelimeyle harika. Tam bedenini aldim, 37, cok rahat be inanilmaz şık duruşu var
Tarih: 26 Kasım 2021

Yorum: Ayakkabım geldi 38 numara giyiyordum.38 numara sipariş verdim.Göründüğü gibi ve tam kalıp almanızı tavsiye ederim.Biraz kaba görünümü var.Ama tatlı duruyor.Şimdiden beğeniler alıyorum çevreden🥰
İsim: H** T**
Tarih: 13 Ekim 2021
Beden: Beden:38

Yorum: daha önce anneme almıştım çok memnun kaldı şimdi bir de kendime aldım çok iyi gerçekten ayağıma tam oturdu tam kalıp çok konforlu
İsim: i** a**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: inanılmaz rahat kullanışlı 37 numara tam geldi aradıgım spor ayakkabımı buldum
İsim: r** k**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: güzel kullanışlı ve rahat bir ayakkabi kendi ayak numaranızı almanizi tavsiye ederim
İsim: e** c**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: çok rahat beğenerek giyiyorum. kendi ayak numaranızı alın
Tarih: 14 Mart 2022

Yorum: Kalitesi,rengi ve modeliyle süperr bir ayakkabı kalıbı çok rahat ve çok hafif hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz.Ben 37 numara aldım ayağım hafif taraklı olmasına rağmen kendi numaramı aldım.
İsim: e** k**
Tarih: 25 Temmuz 2022

Yorum: Çok hoş bir ayakkabı. Duruşuna bayıldım. Kendi numarama göre aldım, kalıbı gayet rahat. Satıcıya da nazik notu için teşekkürler...
İsim: N** K**
Tarih: 16 Mayıs 2022
Beden: Beden:40

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı ayak numaranızı alabilirsiniz
İsim: D** V**
Tarih: 16 Mart 2022

Yorum: Çok beğendim 38 giyiyordum ama 39 aldım iyi oldu tam kalıp da alabilirsiniz dar olma ihtimaline karşı almıştım . Tek üzüldüğüm aldıktan sonra indirime girmiş olması 😭 siyahını da almak istiyorum ☺
İsim: L** B**
Tarih: 26 Mart 2022

Yorum: Ürün görüntüsü ve duruşu ile gayet kaliteli. 37 giyiyorum ve 37 numara almama rağmen bir numara kadar büyük geldi. Yine de çok kaba durmuyor ben kızıma verdim çok rahat ve şık durdu. ben indirimden almıştım, bu fiyata bu kalite çoookkk iyi.. kesinlikle tavsiye ederim.
Tarih: 22 Kasım 2021

Yorum: çok rahat bir ayakkabı kaba durmuyor tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: Ş** A**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Ben siyahinida aldım bayıldım çok rahat kesinlikle tavsiye ederim tam numaranızı ala bilirsiniz hızlı teslimat hemen geldi
İsim: s** l**
Tarih: 19 Şubat 2022

Yorum: ayakkabıyı çok beğendim rahat ve şık duruyor tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: E** g**
Tarih: 17 Eylül 2021

Yorum: Çok beğendim. ayakta cok güzel duruyor.kalitesi ,fiyatina göre oldukça iyi.rahat bir ayakkabi.38.5 giyiyorum,39 aldim tam oldu.
Tarih: 16 Ekim 2021

Yorum: Çok rahat, şık tam istediğim gibi, 37-37,5 giyiyorum normalde ama 38 aldım tam oldu, ayrıca kargo çok hızlıydı,üstelik şuan indirimde, herşey için çok teşekkür ederim hayırlı bol kazançlar 🌠
İsim: Ç** G** E**
Tarih: 22 Eylül 2021

Yorum: urun çok güzel ayak numaranızı alabilirsiniz gayet hoş duruyor ve kaliteli
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: Çok hızlı geldi gayet rahat ve şık bir ayakkabı tam numaranızı alın teşekkürler
İsim: h** u**
Tarih: 25 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: 10 yildiz olsa onuda verirdim 36 37 giyorum 36 aldim tam oldu cok rahat hic kaba durmuyo cok begendim
Tarih: 16 Ekim 2021
Beden: Beden:36

Yorum: Gayet güzel duruyo ayakta tavsiye ederim kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: Z** G**
Tarih: 23 Ekim 2021

Yorum: sağlam geldi ürün güzel paketleme iyi 1 senedir giyiyorum tam numaranızı alın harika fovori ayakkabım ❤
İsim: A** K**
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: Normalde ayak numaram 38 ama bana büyük geldi. Onları anneme verdim kendim için de 37 numara sipariş ettim. O kadar şık, o kadar rahat ki anlatamam. Verdiğim para kuruşuna kadar helal olsun. Özenli paketlediğiniz ve hızlı kargonuz için de ayrıca teşekkür ederim. Diğer renklerini de alacağım. Edit: tabanı sappppsarı oldu!
İsim: M** Ç**
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: harika muhteşem tam göründüğü gibi geldi ve çok hızlı bir şekilde kargom geldi kendi ayak numaranızı sipariş verebilirsiniz 37 numara giyiyorum 37 sipariş verdim tam oldu çokta rahat çok teşekkür ederim
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: kardeşime aldım çok severek giyiyor. 2.sınıde ısıtıyor TM ayak numaranızı ala bilirsiniz. Teşekkürler Trendyol
İsim: A** Y**
Tarih: 26 Aralık 2021

Yorum: Siparişim geldi. Ayakkabı çok rahat. 36 numara giyiyorum 36 aldım tam oldu ama giydikçe açılıcak ve büyük gelicek. 1 küçük numara söyleseniz de olur aslında. Çok kaliteli param sonuna kadar helal olsun. Bir de bu siteyi takdir ediyorum özenle paketliyorsunuz ve çok hızlı teslim ediyorsunuz. Sipariş verdim 24 saat geçmeden elime ulaştı. ⭐⭐⭐⭐⭐
Tarih: 25 Şubat 2022
Beden: Beden:36

Yorum: Ben çok memnun kaldım aynen göründüğü gibi kaba ama güzel duruyor tam numaranızı alın
İsim: mine ç.
Tarih: 18 Kasım 2021

Kadın Beyaz Pudra Sneaker Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: indiriminizi bekliyorum
Cevap: Ürün şuan da güncel fiyatıyla satıştadır, Keyifli alışverişler dileriz,

Soru: 38 numarasi gelir mi
Cevap: Merhaba, ürün şu an mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ayakkabının ağırlığı nasıl? Hafif bir ayakkabı mı ağır mı?
Cevap: Merhaba, ürün Hafif ve Ortopedik Tabanlıdır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba bu ürünün üst kısmı file mi yoksa suni deri mi bilgi verirseniz sevinirim
Cevap: Merhaba, ürün hava kanallı malzemeden üretilmiştir ve yazlıktır günlük kullanıma uygu bir şekilde üretilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: hava alan yazlık ayakkabımı
Cevap: Merhaba, ürün hava kanallı malzemeden üretilmiştir ve yazlıktır günlük kullanıma uygu bir şekilde üretilmiştir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: mrb topuk boyu diğer renklerde 5 cm diyor. tam boyu nedir?
Cevap: Merhaba, ürün topuk boyu 6 cm'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: kadin snekar siyah vardi air yaziyordu arka kisminda o ayakkabi ne zaman stoga gircek
Cevap: Merhaba , Belirtmiş olduğunuz üründe maalesef yakın zamanda stok yenilemesi sağlayamayacağımızı üzülerek belirtmek isterim. Dilerseniz sizlere yine benzer ürünlerimiz ile yardımcı olmak isteriz. Keyifli alışverişler dileriz, Saygılarımızla,

Soru: 1 yil once 175 tl verdim ..nie bukadar yksek fiyat
Cevap: Merhaba, Ürün kampanya sürecinde özel fiyatlar ile satılabilmekte ve fiyatlarda değişkenlik gösterebilmektedir.

Soru: Merhaba, 41 numara ne zamana kadar gelir daha doğrusu ne kadard sürede gelir ihtiyacım varda.
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Hafif Bi ayakkabı mı acaba topukları agır degil dimi
Cevap: Merhaba, ürün Hafif ve Ortopedik Tabanlıdır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürün tam kalıp mı ?
Cevap: Merhaba, ürün tam kalıptır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 40 numara ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, ürünün 40 bedeni şu an için satıştadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: topuk kaç cm?
Cevap: Merhaba , Topuk boyu 6 cm'dir. Ürün detay kısmında ürüne ait farklı özelliklerde yine belirtilmektedir, Keyifli Alışverişler Dileriz, Saygılarımızla,

Soru: 39 numara ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: taban kalınlığı kaç cm?
Cevap: Merhaba , Topuk boyu 6 cm'dir. Ürün detay kısmında ürüne ait farklı özelliklerde yine belirtilmektedir, Keyifli Alışverişler Dileriz, Saygılarımızla,

Soru: merhaba topuğu kaç cm

Soru: Materialı nasil?
Cevap: Merhaba, 90% PU, 10% Suni Deridir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: kışlıkmı yazlıkmı
Cevap: Merhaba efendim, spor yazlık üründür

Soru: merhaba topuk yüksekliği nasıl.tenis oynamak için alacağım
Cevap: Merhaba , Topuk boyu 4 cm'dir. Ürün detay kısmında ürüne ait farklı özelliklerde yine belirtilmektedir, Keyifli Alışverişler Dileriz, Saygılarımızla,

Soru: ürünü almak istediğimde telefonuma kod gelmiyor neden olabilir
Cevap: Merhaba, Hesabım-Trendyol Asistan alanındaki ilgili konu başlığını seçerek bilgi ve destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Kadın Beyaz Pudra Sneaker Ürüne Ait Fotoğraflar

Kadın Beyaz Pudra Sneaker En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü