Kadın Beyaz Rugan İnci ve Fiyonk Detaylı Arkası Açık Alçak Topuklu Mary Jane Ayakkabı Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Cansel

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
Kadın Beyaz Rugan İnci ve Fiyonk Detaylı Arkası Açık Alçak Topuklu Mary Jane Ayakkabı En Ucuzu Nerede Bulunur?
Kadın Beyaz Rugan İnci ve Fiyonk Detaylı Arkası Açık Alçak Topuklu Mary Jane Ayakkabı Şuanki Fiyatı Ne Kadar 699.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Beyaz Rugan İnci ve Fiyonk Detaylı Arkası Açık Alçak Topuklu Mary Jane Ayakkabı Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Kadın Beyaz Rugan İnci ve Fiyonk Detaylı Arkası Açık Alçak Topuklu Mary Jane Ayakkabı Hakkında yaklaşık 50 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Kadın Beyaz Rugan İnci ve Fiyonk Detaylı Arkası Açık Alçak Topuklu Mary Jane Ayakkabı Ürün Detayları

Kadın Beyaz Rugan İnci ve Fiyonk Detaylı Arkası Açık Alçak Topuklu Mary Jane Ayakkabı Ürününün Satıcısı, leonetta Kadın Beyaz Rugan İnci ve Fiyonk Detaylı Arkası Açık Alçak Topuklu Mary Jane Ayakkabı ürününü 699.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Beyaz Rugan İnci ve Fiyonk Detaylı Arkası Açık Alçak Topuklu Mary Jane Ayakkabı Ürün Hakkındaki Yorumlar
699.99 Tl ye satışta olan Kadın Beyaz Rugan İnci ve Fiyonk Detaylı Arkası Açık Alçak Topuklu Mary Jane Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
50 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: çok beğendim ayağım 38 bende 38 aldım tam oldu kalıbı dar değil bence
İsim: B** Ç**
Tarih: 16 Temmuz 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: LEONETTA AYAKKABI

Yorum: Harika paketleme, ürün çok rahat normalde 38 giyerim, risk alıp bir numara büyük olsun dedim bu tarz ayakkabıların kalıpları sıkıntılı olduğu için. İyi ki büyük almışım, giydiğim zaman hiç rahatsız etmedi. Çok teşekkür ederim.
İsim: **** ****
Tarih: 16 Haziran 2024

Yorum: Ayakkabımla aşk yaşıyorum resmen bayıldım. Hem nikahta hem de düğünde giymek için aldım. Numarası yoktu satıcıya mesaj attım hemen stok açtılar çok ilgiliydi. Çok zarif bir ayakkabı 🌸
İsim: C** C**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Temmuz 2024

Yorum: Tam numaradan yarım numara küçük arka bandı en sonuna getirdim normalde 40 numara giyerim bunda 39 aldim topuklu modellerde hep 39 olur bundada 39 oldu model olarak çok güzel tarakli ayaklar için ideal çok tatlı 💖
İsim: M** y** B**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Çok teşekkür ederim. Ayakkabı çok rahat. normalde 38 giyiyorum ancak 39 tam oldu. Bir numara büyük alınabilir. Hem gelinlik altına hem nişan için kullanıma çok uygun. Özenli paketleme.
İsim: F** Ç**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: ayakkabılarımız cok cici🙂satıcıya ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.minik hediyeniz için de tsk
İsim: M** G**
Tarih: 31 Mayıs 2024
Beden: Beden:37

Yorum: beğendimm çok zarif bir ayakkabı
İsim: Ş** İ**
Tarih: 05 Haziran 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Ayakkabının bütün detayları gerçekten çok güzel ama satın almış olduğum ayağımı küçük geldi iade edip daha büyük numarasını sipariş vermek istediğimde fiyat hemen yükseldi. Bir daha almak için ayakkabıyı takip ediyorum ama devamlı fiyatı değiştirip yükseltiyorlar. Bu fiyata geçecek bir ayakkabı değil bence
İsim: Ceylan T.
Tarih: 22 Temmuz 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Tek kelimeyle bayıldım!😋🤍 Çok zarif bir ayakkabı ve çok rahat.
İsim: Nurgül Ç.
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: çok güzeller çok beğendim 😍
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel ve zarif
İsim: T** T**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: normalde ayakkabı sıkıntısı yaşarım ama bu rugan olduğu halde pek acitmadi. yumuşak bir derisi var. kesinlikle 1 beden büyük alinmali
İsim: S** B**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Ayakkabı gerçekten çok şık duruyor çok güzel ama kalıbı biraz küçük kendi numaramı almama rağmen bana olmadı küçük geldi kardeşime verdim
İsim: B** Ç**
Tarih: 01 Haziran 2024

Yorum: çok kaliteli bi ürün . 36 numara aldım tam oldu. herkese tavsiye ederim.
İsim: Ş** N**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: kendi numaram tam oldu çok şirin ve aşırı güzel çok beğendim
İsim: S** a**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Çok şık, çok şirin, çok kaliteli ve aşırı rahat
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel ürün
İsim: Büşra G. Y.
Tarih: 23 Haziran 2024

Yorum: Tam bir fiyat performans ürünü, aşırı tatlı. Taraksız, ince yapılı bir ayağım var normalde 37 giyiyorum 38 tam oldu. İncili kemerin olduğu yer çorapsızken hafif sıkıyor uzu süreli giyimde (5-6 saat) yara yapabiliyor. Ayağınız genişse 2 büyük beden daha ince yapılıysa 1 büyük beden olur 🤌🏻
İsim: Ş** T**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Her zaman 38 numara giyiyorum sol ayağın kemeri zor kapandı sağ kapanmadı bile
Tarih: 18 Haziran 2024

Yorum: duruşu çok tatlı ve kibar 🙃
İsim: Z** A**
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: Ben çok beğendim çok zarif bir ayakkabı tam bedenimi aldım ama sıfıra sıfır oluyor yani bir beden büyük alınabilir belki
İsim: M** K**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: Çok güzel tam göründüğü gibi sadece kalını küçük bir numara büyük alın iade edip büyüğünü alacağım onun dışında çok şık ve güzel
İsim: Ş** B**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: cok guzel bir ürün
İsim: r** u**
Tarih: 18 Temmuz 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Bayıldım çok tatlışlar 😍
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: aşırı sevimli :))
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel ama daha giyemedim 😂
İsim: M** K**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel tatlı bir model göründüğü gibi geldi fakat birinin incileri soyulmuş bu yüzden bir puan kırdım
İsim: Y** K**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: yeterince kaliteli bir rugan değil bir gün giyince yıprandı
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Ürün aslında coook güzel cok kaliteli tek sorun kalıp taraklı ayaklar icin asla ideal değil. 38 numara giyiyorum 39 numara aldım ona rağmen topugum dışarda kaldı maalesef. Ama cok güzel bi ayakkabı cok içime sinmisti maalesef iade 🥺
İsim: A** ş** D**
Tarih: 19 Haziran 2024

Yorum: Fiyat-performans ürünü bence. Son fotoğraftaki gibi minik çizikleri var birkaç tane maalesef. Yapıştırılan yerler de öyle vovv çok sağlam görünüyo diyemicem AMA çok rahat. İnanamadım yumuşaklığına. Çok da kibar durdu. 37 giyiyorum ama 38 aldım. İyi ki de öyle yapmışım.
İsim: Ece E.
Tarih: 14 Ağustos 2024

Kadın Beyaz Rugan İnci ve Fiyonk Detaylı Arkası Açık Alçak Topuklu Mary Jane Ayakkabı Ürüne İlişkin Sorular

Soru: topuk kaç cm?
Cevap: Merhaba efendim topuk boyu 3 cm’dir

Soru: 39 numarası gelecek mi ?
Cevap: Merhaba gelicek cuma günü

Soru: 40 numarası gelicekmi
Cevap: Merhaba gelicek efendim

Soru: beyazın kırk numarası ne zaman gelir acaba?
Cevap: Merhaba üretimi durdu artık efendim

Soru: merhaba 37 gelicekmi ?
Cevap: Merhaba efendim stoklarımız güncellenecektir🌸

Soru: merhaba 40 numara stok güncellenecek mi
Cevap: Merhaba efendim birkaç gün içerisinde güncellenecektir🌸

Soru: Merhaba 39 numarası stoğa ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba efendim birkaç gün içerisinde stoklarımız güncellencektir

Soru: Merhaba 37 numara giyiyorum ama ayak yapım ve bileğim kalın ayağına olur mu ve kaç numara almalıyım
Cevap: Merhaba efendim 1 numara büyük almanızı öneririz

Soru: 37 ne zaman gelir acaba?
Cevap: Merhana efendim birkaç güne stoklarımız güncellenecektir🌸

Soru: 38 ve 39 gelir mi
Cevap: Merhaba efendim evet yarın güncellenecek

Soru: ben 39 numara ve beyaz rengini istiyorum lütfen özenle hazırlarsanız çok sevinirim düğünümde giyeceğim yetişmesi lazım
Cevap: Merhaba efendim tabiki özenle hazırlayacağız🌸

Soru: Kurdelesiz hali var mı?
Cevap: Merhaba sökebilirsiniz kendiniz beğenmezseni

Soru: Antalya dayım
Cevap: Yetişebilir efendim ama yine siz bilirsiniz riskli biraz

Soru: Beyazında 39 gelir mi
Cevap: Merhaba efendim güncellenecektir

Soru: 39 numara ne zman gelecek
Cevap: Merhaba efendim stoklarımız birkaç gün içerisinde güncellenecektir

Soru: merhabaa beden tablonuz var mı
Cevap: Merhaba efendim malesef yok

Soru: buçuklu numaralar 1 numara Büyük mü almalı?
Cevap: Evet efendim

Soru: merhaba 36 numara beyaz gelecek mi acaba, gelecekse ne zamana gelir. Teşekkürler şimdiden
Cevap: Merhaba hayır gelmez artık efendim

Soru: merhaba 38 no gelicekmi
Cevap: Merhaba efendim evet güncelleniyor

Soru: İyi günler beyaz rengi 39 veya 40 numarası ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba birazdan gğncellenecek

Kadın Beyaz Rugan İnci ve Fiyonk Detaylı Arkası Açık Alçak Topuklu Mary Jane Ayakkabı Ürünün Fotoğrafları

Kadın Beyaz Rugan İnci ve Fiyonk Detaylı Arkası Açık Alçak Topuklu Mary Jane Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü