Kadın Beyaz Sateen Taş Detaylı Abiye Ayakkabı 11cm Byndabystn01 Alanlar Memnun Mu ?

GökyüzüRuhu

Bilgili
9 Ağu 2023
281
0
0
Kadın Beyaz Sateen Taş Detaylı Abiye Ayakkabı 11cm Byndabystn01 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Kadın Beyaz Sateen Taş Detaylı Abiye Ayakkabı 11cm Byndabystn01 Şimdiki Fiyatı Ile 532.54 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Beyaz Sateen Taş Detaylı Abiye Ayakkabı 11cm Byndabystn01 Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Kadın Beyaz Sateen Taş Detaylı Abiye Ayakkabı 11cm Byndabystn01 Hakkında yaklaşık 93 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Kadın Beyaz Sateen Taş Detaylı Abiye Ayakkabı 11cm Byndabystn01 Ürün Detayları

Kadın Beyaz Sateen Taş Detaylı Abiye Ayakkabı 11cm Byndabystn01 Ürününün Satıcısı, Beyond Kadın Beyaz Sateen Taş Detaylı Abiye Ayakkabı 11cm Byndabystn01 ürününü 532.54 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Beyaz Sateen Taş Detaylı Abiye Ayakkabı 11cm Byndabystn01 Yorumlar Ve Değerlendirmeler
532.54 Tl ye satışta olan Kadın Beyaz Sateen Taş Detaylı Abiye Ayakkabı 11cm Byndabystn01 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
93 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: çok güzel çok beğendim nikah için aldım numara olarakta 37-38 giyordum 38 aldığıma pişman oldum tam numara alın küçük olur diye korkmayın
İsim: g** Ö**
Tarih: 06 Haziran 2023
Beden: Boy:155cm
Satıcı: Beyond

Yorum: Gelinliğin altına giymek için tercih ettim. Sorunsuz geldi tam numaranızı alabilirsiniz.
İsim: H** Ö**
Tarih: 02 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürün güzel fakat 1 numara büyük söylememe rağmen küçük oldu ayağıma
İsim: P** D**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: çok tatlı bayıldık sadece 1 numara büyük aldım normalde 38 giyiyorum tam oldu
İsim: Kübra A.
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: Çok ama çok güzel gönül rahatlıkla alın aldırın 😍🤩 boyu mükemmel
İsim: N** K**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: acayip güzel hemen geldi iki günde fiyatına göre çok kaliteli sadece biraz yüksek o kadar 😅
İsim: İ** z**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: ayakkabı çok güzel, nikah ve düğünüm için aldım. çok rahat ve şık. tam numaranızı alın. tek kelimeyle bayıldım!
İsim: S** K**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Beden:37

Yorum: çox harika. sorunsuz ulasdi. her kese teşekkürler 😊
İsim: F** A**
Tarih: 29 Mayıs 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: Hem hızlı kargo hem de göründüğü gibi geldi teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: çok şık fakat çok rahatsız bir ayakkabı benim gibi devamlı spor ayakkabıyla gezmeye alışıksanız üstünde durması zor oluyor biraz 😂
İsim: Rumeysa Ş.
Tarih: 15 Ekim 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Ayakkabı aşırı güzel bir numara küçük alınabilir büyük geldi iade ettim
İsim: M** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Mayıs 2024

Yorum: Model güzel beyazı çok çiğ beyaz tam kalıp bir ayakkabı kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: M** K**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel çok şık çok beğendim
İsim: M** T**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: Gönül rahatlığıyla alabilrsnz çok kaliteli ve rahat :)
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Biraz büyük almışım ama iade uzun sürer uğraşmadım kalitesi çok güzel ve çok rahat
İsim: A** A**
Tarih: 10 Haziran 2023

Yorum: 1 gunde teslimat sağladılar o kadar mutlu oldum ki yetismicek diye korkuyordum harika geldi çok teşekkür ederimm
İsim: Y** D** T**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Harika ve aşırı rahat tam numaranızı alın
Tarih: 18 Ağustos 2023

Yorum: görünüşü tam istediğim gibi geldi çok beğendim sadece çok uzun süre ayakta kalamıyosunuz cidden ayak ağrıtıyor.
İsim: M** N** K**
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: çok güzel geldi
İsim: e** g**
Tarih: 26 Mayıs 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Ürün görünüş olarak ideal gibi duruyodu fakat baya dardı ucu çok sıktı normalde 36 giyordum ve 36 almıştım olmadı geri iade ettim
İsim: E** S**
Tarih: 04 Ağustos 2023
Beden: Boy:161cm

Yorum: Ayakkabı çok şık bayıldım. Ancak ayaklarınız taraklıysa 1 numara büyük alın iade edip yenisini söylemek zorunda kaldım
İsim: Y** A**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: ürün güzel ama pek rahat değil herkes kendi numarasinı alsın
İsim: B** K**
Tarih: 23 Ocak 2024
Beden: Beden:36

Yorum: gayet güzel bir ürün yorumlara bakarak bir numara büyük almıştım keşke bir numara büyük olmasaydım onun haricinde çok güzel bir ayakkabı
İsim: B** A**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel nişanımda giyicem
İsim: M** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Haziran 2024

Yorum: Çok rahat
İsim: S** Ö**
Tarih: 19 Aralık 2023

Yorum: Çok hızlı geldi çok kaliteli ve rahat
İsim: İrem B.
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Nikahım için aldım tam numara tercih edebilirsiniz
İsim: N** Ç**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: Çok şık ve kaliteli
Tarih: 18 Temmuz 2023

Yorum: Hiç rahat bir ayakkabı değil topuk kısmı da sağlam değil
İsim: D** Y**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Nişan ayakkabımdı. Çok güzel herkes çok beğendi. Tama beden alın. Kargo 1 gün içinde geldi. Hiç bir sorun yoktu.
İsim: Damla Y.
Tarih: 14 Nisan 2024

Kadın Beyaz Sateen Taş Detaylı Abiye Ayakkabı 11cm Byndabystn01 Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Taşları yapıştırma mı
Cevap: merhaba taşlar hem geçme hemde yapıştırmadır .

Soru: 39 kaç cm ?
Cevap: Merhaba Efendim ürünümüz tam kalıptır bedeninizi almanızı öneriyoruz . Ayağınız geniş yapılı ( taraklı ) veya buçuklu ise bir beden büyük almanızı öneririz . Saygılar BEYOND İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Soru: Merhabalar ben 40 numara giyiyorum ama maalesef ayaklarım taraklı 40 numara olurmu acaba
Cevap: Olmaz efendim

Soru: 36 ne zaman gelir
Cevap: Merhaba Efendim, düzenli olarak tüm ürünler için stok güncellemeleri yapıyoruz. "Gelince haber ver" butonunu aktif ederek, istediğiniz ürünü favorilerinize eklerseniz ve bildirimlerinizi de açık hale getirdiğiniz takdirde güncellendiğinden ilk sizin haberiniz olur. İlginize teşekkürler Saygılar Beyond

Soru: 38 numara bana çok acil lazım stok ne zmn
Cevap: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Stoklarımız düzenli olarak güncellenmektedir. İlgilendiğiniz ürünümüzü favorilerinize ekleyebilir, "Gelince haber ver" butonunu aktif ederek stok güncellendiğinde bildirim alabilirsiniz. Sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. Beyond

Soru: İyi Günler Beyaz Rengin 37si ne zaman stoğa girer acaba nişanım için alıcaktm...
Cevap: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Stoklarımız düzenli olarak güncellenmektedir. İlgilendiğiniz ürünümüzü favorilerinize ekleyebilir, "Gelince haber ver" butonunu aktif ederek stok güncellendiğinde bildirim alabilirsiniz. Sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. Beyond

Soru: 37 numara ne zaman stoklanır

Soru: Merhana tam olarak kaç cm
Cevap: Merhabalar efendim.Ürünümüzün topuk boyu 11 cm'dir.İyi günler dileriz.Saygılar Beyond.

Soru: Merhabalar beyaz renginin 37’si gelir mi?

Soru: Merhaba, aynı ürünün topuk boyu 9 cm olanı var mıdır ?
Cevap: Merhabalar efendim.Ürünümüzün topuk boyu 11 cm'dir.Malesef 9 cm olanı mevcut değildir.İyi günler dileriz.Saygılar Beyond.

Soru: 36 ne zaman gelicek

Soru: 37 numara tahmini be zaman stoga gelir ? Teşekkürler :7

Soru: taraklı ayaklara uygun mu
Cevap: Merhaba Efendim ürünümüz tam kalıptır bedeninizi almanızı öneriyoruz . Ayağınız geniş yapılı ( taraklı ) veya buçuklu ise bir beden büyük almanızı öneririz . Saygılar BEYOND İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Soru: Ürün saten midir bi de kalibi nasıl
Cevap: Tam kalıp ve saten dir efendim

Soru: Merhaba stiletto da 37 38 giyiyorum acaba kalıbı nasıl ayakkabının kaç numara almalıyım ?
Cevap: Merhaba, ürünümüz tam kalıptır, Bedeninizi almanızı öneriyoruz. Ancak ayağınız geniş yapılı ( taraklı ) veya buçuklu ise bir beden büyük almanızı öneririz. Sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. Beyond

Soru: 39 numara stok ne zaman gelir

Soru: İyi günler topuk boyu kaç cm acaba
Cevap: Merhaba 11 cm dir detaylar ürün açıklamasında mevcuttur

Soru: Merhaba 37 numarası ne zaman gelir

Soru: Daha kısa topuk varmı
Cevap: bu ürün için yok efendim sayfamızda farklı ürünler var daha kısa boylu onlara göz atabilirsiniz arzu ederseniz . saygılar beyond

Soru: Merhaba 36 gelmeyeck mi hicbir renginde
Cevap: Merhaba efendim bu hafta içi stoklarımız güncellenecektir tüm renk ve bedenlerde

Kadın Beyaz Sateen Taş Detaylı Abiye Ayakkabı 11cm Byndabystn01 Resim Galerisi

Kadın Beyaz Sateen Taş Detaylı Abiye Ayakkabı 11cm Byndabystn01 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü