Kadın Beyaz Silikon Biyeli Kaydırmaz Sırtı Çift Kalın Bantlı Balenli Straplez 4728029-natalie Tavsiye Eder Misiniz

LeylaSes

Bilgili
9 Ağu 2023
252
0
0
Kadın Beyaz Silikon Biyeli Kaydırmaz Sırtı Çift Kalın Bantlı Balenli Straplez 4728029-natalie En Ucuzu Nerede Bulunur?
Kadın Beyaz Silikon Biyeli Kaydırmaz Sırtı Çift Kalın Bantlı Balenli Straplez 4728029-natalie Şimdiki Fiyatı Ile 455.73 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Beyaz Silikon Biyeli Kaydırmaz Sırtı Çift Kalın Bantlı Balenli Straplez 4728029-natalie Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Kadın Beyaz Silikon Biyeli Kaydırmaz Sırtı Çift Kalın Bantlı Balenli Straplez 4728029-natalie Hakkında yaklaşık 397 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Kadın Beyaz Silikon Biyeli Kaydırmaz Sırtı Çift Kalın Bantlı Balenli Straplez 4728029-natalie Ürün Özellikleri

Kadın Beyaz Silikon Biyeli Kaydırmaz Sırtı Çift Kalın Bantlı Balenli Straplez 4728029-natalie Ürününün Satıcısı, Brandpanty Kadın Beyaz Silikon Biyeli Kaydırmaz Sırtı Çift Kalın Bantlı Balenli Straplez 4728029-natalie ürününü 455.73 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Beyaz Silikon Biyeli Kaydırmaz Sırtı Çift Kalın Bantlı Balenli Straplez 4728029-natalie Kullanıcı Geri Dönüşleri
455.73 Tl ye satışta olan Kadın Beyaz Silikon Biyeli Kaydırmaz Sırtı Çift Kalın Bantlı Balenli Straplez 4728029-natalie Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
397 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Yumuşacık dokusu var, altına sütyen giymeye gerek yok. İster iç çamaşırı ister crop şeklinde kullanılabilir. Tam bedeninizi almalısınız.
İsim: G** Y** G**
Tarih: 05 Ağustos 2023
Beden: Boy:166cm
Satıcı: BRANDPANTY

Yorum: muhteşem bayıldım tam beden alın çok Güzel abiyenin altına giymek için aldım
İsim: m** ş** ç**
Tarih: 07 Temmuz 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Bir beden büyük aldım iki beden büyük alsam iyi olurdu 😌kalitesi iyi
İsim: J** B**
Tarih: 30 Ekim 2023
Beden: Boy:169cm

Yorum: cok guzel bir elbise tavsiye ederim s beden aldim kilom 58
İsim: C** Ö** F**
Tarih: 28 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: muhteşem gercekten emeğinize sağlık. tam beden alınabilir kalıbı tam oturuyor
İsim: N** A**
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: 1 günde hemen elime ulaştı , tam bedenimi aldım çok güzel oldu tavsiye ederim, hediyeniz için de teşekkür ederim 😇
İsim: e** K**
Tarih: 19 Ağustos 2022
Beden: Beden:80B

Yorum: Büyük memeleriniz varsa kesinlikle alın..158 boy 75 kilo 95 beden giyiyorum 90 bedrn aldım harika oldu 🫶🏻
İsim: E** S**
Tarih: 20 Eylül 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Çok beğendim tam oldu gerçekten kurtarıcı parçam olacak
İsim: E** K**
Tarih: 14 Haziran 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: bir beden küçük aldın
İsim: Y** C**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Ürün beklediğimden güzel geldi tam bedenınızı alın
İsim: N** Ş**
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: süper. 10 numara sadece bir beden küçük alin
İsim: E** K**
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: çok begendim kendi bedeninizi alın bayildim
İsim: a** s**
Tarih: 20 Haziran 2024

Yorum: Ay harika bayıldım beden biraz büyük geldi, küçüğünü sipariş edeceğim
İsim: K** T**
Tarih: 23 Ağustos 2022

Yorum: Güzel ancak bir beden büyük alınabilir sıkıyor
İsim: Ö** B**

Yorum: Ürün çok güzel, tam bedeninizi alın.
İsim: B** Ş**
Beden: Boy:160cm

Yorum: çok güzel 1 beden küçük alsaymışım daha iyi olurmuş değişimle uğraşmak istemediğimden kullanacağım artık
İsim: S** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Nisan 2024

Yorum: anneme aldım çok güzel durdu
İsim: S** G**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: Ürünü oldukça beğendim fakat beden olarak küçük geldi, birazcık daha cup büyüğü olsaydı dakika düşünmezdim ama mecburen iade ettim, satıcı çok özenli içinde minik bir hediye de vardı, çok teşekkür ederim. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
İsim: GİZEM S.
Tarih: 20 Temmuz 2022
Beden: Beden:90B

Yorum: Yazın kurtarıcısı oldu benim için omuzları rahatsız eden askı yok elbiselerin ve bluzlerin içinde çok rahat ettim 85 B giyiyorum bu arada
İsim: Emine O.
Tarih: 06 Ağustos 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: ürün tam istediğim gibi geldi kaliteli cok begendim tam bedenimi aldım tam oldu fiyatı uygun teşekkürler
İsim: M** T** Ş**
Tarih: 07 Eylül 2023
Beden: Beden:90B

Yorum: kaliteli ürün gönül rahatlığıyla alabilirsiniz fakat 2 beden büyük alın
İsim: Z** K**
Tarih: 13 Ağustos 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: M beden giyiyirum normade 75B aldim dar geldi
İsim: **** ****
Tarih: 16 Ağustos 2023

Yorum: Güzel begendim amma1 beden küçük alinmali arkasi bol geldi
İsim: N** A**
Tarih: 09 Aralık 2022
Beden: Beden:90B|

Yorum: sürekli yukarı çekmek gerekir. ve 1 beden büyük alın
İsim: M** N**
Tarih: 28 Aralık 2023
Beden: Beden:85B

Yorum: normalde 80B giyiyorum, dar olmasını istediğim için 75 aldım istediğim gibi oldu, tutuşu da çok iyi
İsim: Ö** Y**
Tarih: 16 Mart 2024
Beden: Beden:75B

Yorum: Bedeninize göre alabilirsiniz kayma yapmıyor
İsim: G** Ç**
Tarih: 16 Eylül 2022

Yorum: Ürün çok güzel ama öndeki dikişleri meme ucu gibi görüntü oluşturuyor. 75 b kullanıyorum tam oldu
İsim: G** D**
Tarih: 02 Eylül 2022

Yorum: bedeninizden 1 beden büyük almalısınız kalıbı dar
İsim: Ş** S**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: 85c kullanıyorum 90b sipariş verdim etikette beden bilgisi yok standart olma ihtimalini düşünüyorum size bunun için foto bıraktım
İsim: Gülüzar K.
Tarih: 20 Eylül 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Çok güzel 90 bedenim D cup için 85 beden aldım çok rahat oldu 👍
İsim: A** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Ağustos 2024

Kadın Beyaz Silikon Biyeli Kaydırmaz Sırtı Çift Kalın Bantlı Balenli Straplez 4728029-natalie Merak Edilenler Neler?

Soru: İci dolgulumu?
Cevap: Merhaba efendim. Ürünümüzün içinde ince pad bulunmaktadır. Göğüs ucunu belli etmez. Fakat. Dolgulu veya destekli bir ürün değildir. Bilgilerinize sunar sağlıklı günler dileriz.

Soru: balenli mi?
Cevap: Merhaba efendim. Ürünümüz balenli yani telli bir straplezdir. Bilgilerinize sunar sağlıklı günler dileriz.

Soru: 98 göğüs 82 göğüs altı hangi beden olur?
Cevap: Merhaba efendim. Verdiğiniz değerlere göre 80C beden uygundur. C kup bu ürün gamında bulunmadığı için 85B tercih edebilirsiniz. Bilgilerinize sunar sağlıklı günler dileriz.

Soru: mrb 90 beden ne zaman guncellenir
Cevap: Merhaba efendim. 2 hafta içinde stoklar güncellenecektir. Bilgilerinize sunar sağlıklı günler dileriz.

Soru: bedenleri ne zaman gelicek ve tam kalıp mı yoksa bir beden küçük mü almalıyız
Cevap: Merhaba efendim. Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. Şuan üretim devam ediyor. Yakında stoklara tekrar girecektir. Bilgilerinize sunar sağlıklı günler dileriz.

Soru: 80 / B ne zaman gelir haber veririmisiniz 💐🙏
Cevap: Merhaba efendim. Stoklar 2 hafta içinde güncellenecektir. Bilgilerinize sunar sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba. ürünün içinde sutyen teli bulunmakta mi acaba?
Cevap: Merhaba efendim. Ürünümüz balenlidir(telli). Bilgilerinize sunar sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba. Urunun bedenleri ne zaman gelir
Cevap: Merhaba efendim. 2 hafta içinde stoklar güncellenecektir. Bilgilerinize sunar sağlıklı günler dileriz.

Soru: 75 c göğsü olanlar için hangi kabı önerirsiniz 80 b olurmu ?
Cevap: Merhaba efendim. Doğru bedeni seçebilmeniz için, lütfen son resimde yer alan ölçüm tablosunu referans alınız. Bilgilerinize sunar sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ne zaman bedenler stokta olur 85 benden. Sıyah ve beyaz
Cevap: Merhaba efendim. Şuan üretim devam ediyor. Yakında stoklara tekrar girecektir. Bilgilerinize sunar sağlıklı günler dileriz.

Soru: Mankendeki beden nedir
Cevap: Merhaba efendim. Manken üzerineki ürün 80B dir. Bilgilerinize sunar sağlıklı günler dileriz.

Soru: 80 beden ne zaman gelecek acaba

Soru: Merhaba, ten renginde bedenler bu hafta stok gelir mi? Düğün var da acil almam lazım
Cevap: Merhaba efendim. Stoklar 2 hafta içinde güncellenecektir. Bilgilerinize sunar sağlıklı günler dileriz.

Soru: arkası yapışkanlı mı
Cevap: Merhaba efendim. Ürünün arka lastikleri yapışkanlı değildir. Ürünümüz silikon biyeleri sayesinde kaydırmaz özelliktedir. Bilgilerinize sunar sağlıklı günler dileriz.

Soru: Neden artık diğer bedenleri üretmiyorsunuz?
Cevap: Merhaba efendim. Üretim devam ediyor. Önümüzdeki hafta stoklar güncellenecektir. Bilgilerinize sunar sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba ten rengi de üretim yapamaz mısınız
Cevap: Merhaba efendim. Ten rengi üretim yapılacak ve eklenecektir. Bizi takip etmeyi unutmayın.

Soru: 90 beden ne zaman gelir

Soru: toparlama özelliği var mı
Cevap: Merhaba efendim. Ürünümüz toparlayıcı sütyen değildir. Straplez formundadır. Bilgilerinize sunar sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ten rengi de gelecek mi?
Cevap: Merhaba efendim. Ten rengi olarak önümüzdeki ay stoklara giriş olacaktır. Bilgilerinize sunar sağlıklı günler dileriz.

Soru: göğüsu dik gösteriyor değil mi
Cevap: Merhaba efendim. Ürünümüz askısız bir ürün olup kişinin göğüs yapısına göre duruşu farklılık gösterebilir. Bu konuda kesin dik bir görüntü sağlıyor diye bir garanti vermek maalesef mümkün değil. Ama resimde olduğu gibi bir görüntü kaydırmaz olduğu için yakalanabilir. Bilgilerinize sunar sağlıklı günler dileriz.

Kadın Beyaz Silikon Biyeli Kaydırmaz Sırtı Çift Kalın Bantlı Balenli Straplez 4728029-natalie Detay Resimler

Kadın Beyaz Silikon Biyeli Kaydırmaz Sırtı Çift Kalın Bantlı Balenli Straplez 4728029-natalie En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü