Kadın Beyaz Zirkon Taşlı Su Yolu Kadın Gümüş Bileklik Alınır Mı

Halide

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
594
0
0
Kadın Beyaz Zirkon Taşlı Su Yolu Kadın Gümüş Bileklik En Ucuzu Nerede Bulunur?
Kadın Beyaz Zirkon Taşlı Su Yolu Kadın Gümüş Bileklik Güncel Fiyatı 295.2 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Beyaz Zirkon Taşlı Su Yolu Kadın Gümüş Bileklik Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Kadın Beyaz Zirkon Taşlı Su Yolu Kadın Gümüş Bileklik Hakkında yaklaşık 1987 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kadın Beyaz Zirkon Taşlı Su Yolu Kadın Gümüş Bileklik Ürün Detayları

Kadın Beyaz Zirkon Taşlı Su Yolu Kadın Gümüş Bileklik Ürününün Satıcısı, Elika Silver Kadın Beyaz Zirkon Taşlı Su Yolu Kadın Gümüş Bileklik ürününü 295.2 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Beyaz Zirkon Taşlı Su Yolu Kadın Gümüş Bileklik Ürünü Kullananların Görüşleri
295.2 Tl ye satışta olan Kadın Beyaz Zirkon Taşlı Su Yolu Kadın Gümüş Bileklik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1987 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: çok zarif ve güzel duruyor. Bileğime de tam oldu. kesinlikle alın derim.
İsim: b** k**
Tarih: 11 Kasım 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Elika Silver

Yorum: Sevgilime almıştım, beğendi baya. Zarif duruyor, indirimden almıştım, iyi ki de almışım
İsim: B** K**
Tarih: 13 Nisan 2022

Yorum: Aşırı güzel kendime almıştım ablama hediye aldım şimdide parıl parıl parlıyor kaliteli çok zarif
İsim: Ö** A**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: Anneme hediye olarak aldım çok beğendi, çok zarif güzel bir bileklik kendime de alacağım Guncelleme kendimede aldım
İsim: **** ****
Tarih: 16 Haziran 2022

Yorum: Çok zarif ve mükemmel hemen bir tane daha sipariş verdim. Kesinlikle tercih edebilirsiniz
İsim: G** A**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Zarafeti bileğimde taşıyorum resmen 🤩 3.5 ay önce almışım ve heeeeeer gün kolumda daha hiç çıkarmadım, duşa da giriyorum ürünle ve aslaa ama aslaaa kararmadı. Muhteşem memnun kaldım düşünen varsa düşünmesin alsın hemen 🤩💝🌸
İsim: a** g**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Ürün gerçekten çok zarif ve kaliteli asla kararma yapmiyor. hediye olarak aşırı şık ve kaliteli bir seçim olur bence. paketlenmeside çok hoştu
Tarih: 27 Ocak 2022

Yorum: Tek kelime ile bayıldım diyebilirim çok şık ve zarif bir ürün. Kardeşime hediye olarak aldım o da çok beğendi almak isteyen varsa gönül rahatlığıyla alabilir ayrıca paketleme de çok iyiydi üründe herhangi bir hasar yoktu.
İsim: S** Ç**
Tarih: 23 Ekim 2023

Yorum: Çok güzel bir kutuyla göndermişsiniz özenle paketlenmiş çok kibar bir bileklik teşekkür ederim
Tarih: 06 Haziran 2022

Yorum: Çok çok beğendiğim bir bileklik oldu kötü yorumları asla anlamıyorum, arkadaşlarıma hediye olarak aldım, kendime 2. almayı düşünüyorum bayıldım, fiyatını sonuna kadar hakediyor.
İsim: H** T**
Tarih: 16 Temmuz 2022

Yorum: Tek kelimeyle bayıldımm 🫠 indirime girmesini beklemiştim düşünce hemen kaptım bi tane kesinlikle tavsiye ediyorum şuanlık bi kararma vs olmadı ama görüntüsü efso🤌🏻
İsim: E** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Eylül 2022

Yorum: Bayıldım. Anneme hediye almıştım ama o kadar zarif ve şık ki hemen kendime de sipariş vericem. Her yaşa uygun bence günlük takılabilir çünkü kaba değil, ince narin
İsim: Elif E.
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Sevgilime aldım çok yakıştı çok güzel bir hediye oldu onun için. Biraz büyük geldi ama hallettik bir şekilde.
İsim: Y** K** K**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: çok güzel bileklik
İsim: B** Ü**
Tarih: 22 Mayıs 2022

Yorum: çok güzel çok zarif duruyor kutusu da çok tatlı pasparlak tam istediğim gibi
İsim: Z** Ç**
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: Kampanyada almıştım çok zarif teşekkürler
İsim: Tuba F.
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Arkadasıma hediye aldım çok şık ve zarif
İsim: M** Ç**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Çok zarif bir bileklik kesinlikle olması şart ürün.
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: güzel bileklik
Tarih: 07 Haziran 2022

Yorum: Kızıma aldım çok beğendi, ince ve zarif bir bileklik tavsiye ederim 👏👏
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: O kadar zarif bir bileklik ki kardeşime mezuniyet hediyesi olarak aldim, bileginde cok guzel gorunuyor, cok begendi. Sevdiklerinize alin
İsim: E** Ş**
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: kendime aldım çok güzel.
İsim: s** y**
Tarih: 04 Nisan 2022

Yorum: çok güzel ben yanındaki ile takım yaptım 125₺ aldım indirimden bileklerim çok ince ilk defa tam olan bir bileklik buldum ince ama çok güzel parlıyor çok zariff 🤤
İsim: İ** Z**
Tarih: 03 Ocak 2023

Yorum: aşırı zarif bir bileklik sevgilime aldım aşırı beğendi
İsim: e** k**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: aşırı güzel kiz kardesimle kendime de aldim birkac gündür kullanıyoruz suya da girdi ama kararma olmadı teşekkürler
İsim: B** N** Ö**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Bilekte harika duruyor gerçek gümüş
İsim: K** B**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: Gayet güzel ve şıktı annem için aldım beğendi
İsim: T** T**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: mükemmel. çok beğendim. ışıl-ışıl çok parlıyor. rengini değişirse yorumu güncelleceğim.
İsim: S** B**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Çok zarif bir duruyor . hediye olarak aldım
İsim: N** m** A**
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: Sevgilime hediye aldım çok beğendi
İsim: S** K**
Tarih: 03 Mart 2023

Kadın Beyaz Zirkon Taşlı Su Yolu Kadın Gümüş Bileklik Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Bilekliğin rengi ?
Cevap: merhaba efendim, ürün rengi gümüştür. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba bazı soruları 14+3 bazılarına 16+3 yazmışsınız ölçüsü tam olarak kaç cm
Cevap: Merhaba efendim, 14+3 cm'dir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ben bir ay önce almıştım ama koptu nasıl yardımcı olabilirsiniz iki yıl garanti var diye okumuştum yardımcı olursanız çok sevinirim
Cevap: Merhaba efendim, ürün 2 yıl garantilidir. Kullanıma bağlı taş düşüklüğü, kopma, kırılma vs durumlar garanti kapsamına girmemektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba kaç ml
Cevap: Merhaba efendim, ürün uzunluğu 14+4 cm olup 1,5 mm kalınlığındadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Gerçek gümüş mü
Cevap: Merhaba efendim Ürünlerimiz 925 Ayar gümüş olup rodyum güçlendirmelidir. Dilerseniz herhangi bir kuyumcudan teyit ettirebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: 17 ve 18 cm yazılmış hangisi
Cevap: Merhaba efendim, 18 cm'dir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Selamlar, ürünün kapanma yeri nasıl acaba?
Cevap: Merhaba efendim, ürünümüz klipsli modeldir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Bileklik gümüsmü?
Cevap: Merhaba efendim, Ürünümüz 925 ayar gümüştür. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Üründe küçültme yapıyor musunu
Cevap: Merhaba efendim, ürün uzunluklarımız sabittir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: bunun baget kesimi var mı dikdörtgen
Cevap: Merhaba, evet efendim vardır.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Bu modelin gold rengi var mıdır?
Cevap: Merhaba efendim, Bu modelin gold rengi mevcur değildir.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: gümüş ayarı nerde yazıyor
Cevap: Merhaba efendim, Ürünümüz 925 ayar gümüşten üretilmiştir ve klips kısmında ayar damgası bulunmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: kararma yapiyor mu
Cevap: Merhaba efendim, Ürünlerimiz 925 Ayar gümüş olup rodyum güçlendirmelidir. Kararma yapmaz. Ancak gümüş dahil diğer metal ürünlerde oksijen ile temasa maruz kalması , ter, parfüm gibi faktörler ürünlerin renginde değişikliklere sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle ürünün üzerine parfüm sıkmayınız, ürünü kullanmadığınız zamanlarda ahşap kutusunda muhafaza ediniz. İyi günler dileriz. -Elika Silver Müşteri Hizmetleri.

Soru: Kaoatma yer dahai farklı olanından var mı?
Cevap: Maalesef efendim, böyle bir hizmetimiz mevcut değildir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Gümüş mü ?ayarı ne
Cevap: Merhaba efendim, Ürünümüz 925 ayar gümüşten üretilmiştir ve klips kısmında ayar damgası bulunmaktadır. Ürünün gümüş olduğunu doğrulamak için herhangi bir ayar evine danışabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 925 gümüş mu
Cevap: Merhaba Efendim, Ürünümüz 925 ayar gümüştür. İyi günler dileriz.

Soru: Koparsa garantisi var mı
Cevap: merhaba efendim, kullanıma bağlı ürün zincir kopmaları maalesef garanti kapsamına girmemektedir. İyi günler dileriz.

Soru: kac cm urun
Cevap: Merhaba efendim, 18 cm'dir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: mrb bileklik kaç cm
Cevap: Merhaba efendim, billeklik uzunluğu 17 cm'dir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ölçü bilgisi alabilirmiyim
Cevap: Merhaba efendim, ürün uzunluğu 17 cm'dir. Sağlıklı günler dileriz.

Kadın Beyaz Zirkon Taşlı Su Yolu Kadın Gümüş Bileklik Ürüne Ait Fotoğraflar

Kadın Beyaz Zirkon Taşlı Su Yolu Kadın Gümüş Bileklik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü