Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) En Düşük Fiyat Nerede ?

Elif Nur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
557
0
0
Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Şu Andaki Fiyatı 299.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Memnuniyet Durumu Nedir?

Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Detaylı Açıklama

Modelin Ölçüleri: Boy: 1.70 cm, Göğüs: 83 cm, Bel: 63 cm, Kalça: 91 cm'dir. _x000D_
Mankenin üzerindeki ürün S bedendir. _x000D_
Oversize: Rahat, vücudu sarmayan bol bir kesimdir. _x000D_
Kalıp olarak rahat ve boldur. _x000D_
Kumaş içeriği: %98 Pamuk %2 Likra'dır. _x000D_
Stüdyo ışıklarından dolayı fotoğraf ve ürün arasında tolerans halinde renk farklılığı görülebilir. _x000D_
Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) _x000D_
_x000D_

Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Ürününün Satıcısı, OXVİN Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) ürününü 299.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) En Son Yapılan Yorumlar
299.99 Tl ye satışta olan Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: 173 boy 67 kilo m beden oversize salaş tam istediğim gibi oldu.
İsim: **** ****
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: OXVİN

Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: s boyu kacdir
Cevap: s boyu 62 cm dir.

Soru: mrb 45 kilo 60 boy bden s edan ölçüsü nedir boyu
Cevap: S beden uygundur efendim.

Soru: 66 kilo 1.60 boy oversize olmasını istiyorum kaç beden alabilirim. Bide cokmu ucun durur
Cevap: Merhabalar. Biz M beden almanızı tavsiye ediyoruz efendim. Çok da uzun durmaz. Keyifli Alışverişler

Soru: 1.58 boy 65 kilo biraz salaş durmasını istiyorum kaç beden almaliyim
Cevap: Merhabalar. Biz L beden almanızı tavsiye ediyoruz efendim. Keyifli Alışverişler

Soru: Merhaba 2 XL içinde en boy ölçülerini öğrenebilir miyim? Teşekkür ederim.
Cevap: Merhaba 62 ve 82 cm efendim

Soru: Merhaba L bedeninin koltuk altından diğer koltuk altına ölçüsünü, Omuzdan etek ucuna olan ölçüsünü cm olarak öğrenebilir miyim? Teşekkür ederim.
Cevap: Merhabalar. 58cm ve 78 cm efendim. Rica ederiz :) Keyifli Alışverişler

Soru: 157 boy 48 kiloya s beden olur mu
Cevap: Olur efendim.

Soru: 170 67 kilo kac beden almalıyım uzun mu geniş mi oversizligi
Cevap: Merhabalar. Biz M beden almanızı tavsiye ediyoruz. Evet efendim. Keyifli Alışverişler

Soru: merhaba boyum 171 kg 100 hangi beden
Cevap: Merhabalar. Biz 2xl beden almanızı tavsiye ediyoruz efendim. Keyifli Alışverişler

Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Resim Ve Fotoğraflar

Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü