Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Funda

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
244
0
0
Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) En Ucuzu Nerede Bulunur?
Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Güncel Fiyatı 250.46 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Ürünün Detayları

Modelin Ölçüleri: Boy: 1.70 cm, Göğüs: 83 cm, Bel: 63 cm, Kalça: 91 cm'dir. _x000D_
Mankenin üzerindeki ürün S bedendir. _x000D_
Oversize: Rahat, vücudu sarmayan bol bir kesimdir. _x000D_
Kalıp olarak rahat ve boldur. _x000D_
Kumaş içeriği: %98 Pamuk %2 Likra'dır. _x000D_
Stüdyo ışıklarından dolayı fotoğraf ve ürün arasında tolerans halinde renk farklılığı görülebilir. _x000D_
Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) _x000D_
_x000D_

Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Ürününün Satıcısı, OXVİN Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) ürününü 250.46 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Ürün Hakkındaki Yorumlar
250.46 Tl ye satışta olan Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: kaliteli yumuşak ve hafif kalın bir pençesi var ama çok güzeller
İsim: Y** O**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:2XL
Satıcı: OXVİN

Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Ürüne Dair Sorular

Soru: mankenin pantolonu da trendyoldan mı
Cevap: Bilgimiz yok efendim. Sadece tişört bize ait.

Soru: 175 boy 78 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar. Biz L beden almanızı tavsiye ediyoruz efendim. Keyifli Alışverişler

Soru: burdakı 2 xl kaç beden bilmek isterdim 46 48 yeni bele
Cevap: Merhabalar. Boy-Kilo bilginizi bizimle paylaşırsanız beden konusunda yardımcı olabiliriz efendim 😊

Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Görsel Galerisi

Kadın Bisiklet Yaka Oversize Tişört Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü