Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) En Düşük Fiyat Nerede ?

Burcu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
509
0
0
Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) En Düşük Fiyat Nerede?
Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Şu Anki Fiyat Aralığı 299.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Ürün Açıklaması

Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Ürününün Satıcısı, OXVİN Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) ürününü 299.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Kullanıcı Değerlendirmeleri
299.99 Tl ye satışta olan Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Kumaşını beğendim orta kalite bir penye en azından kalıp gibi durmuyor
İsim: D** A**
Tarih: 29 Temmuz 2024
Beden: Beden:2XL
Satıcı: OXVİN

Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: boy1.64 kilo83
Cevap: Merhabalar. Biz XL beden almanızı tavsiye ediyoruz efendim. Keyifli Alışverişler

Soru: 1.60 boy 60 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar. Biz M beden almanızı tavsiye ediyoruz efendim. Keyifli Alışverişler

Soru: mankenin üzerindeki hangi beden
Cevap: Merhabalar efendim. Modelin Ölçüleri: Boy: 1.78 cm, Göğüs: 83 cm, Bel: 63 cm, Kalça: 91 cm''dir. Mankenin üzerindeki ürün S bedendir.

Soru: Merhaba. Erkek de giye bilirmi bunu?
Cevap: Merhabalar evet efendim giyebilir. Ürün Unisextir. Kadın ve erkek için uygundur. Erkek modelimizin fotoğraf çekimleri bitmediği için onları ekleyemedik. En kısa zaman da onları da ekleyeceğiz efendim. Keyifli Alışverişler :)

Soru: boy 1.64 kilo83 hangi beden olur?
Cevap: Merhabalar. Biz XL beden almanızı tavsiye ediyoruz efendim. Keyifli Alışverişler

Soru: 182 boy 75kq erkeğe hangi beden uygun olur?
Cevap: Merhabalar. Kendi bedeninizi alabilirsiniz efendim. M beden uygundur

Soru: merhabalar erkek için boy 1.82 kilo 76 hangi ölçü uygun olur?
Cevap: Merhabalar. Kendi bedeninizi alabilirsiniz efendim. M beden uygundur

Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Detaylı Resimler

Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü