Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Perihan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
526
0
0
Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) En Düşük Fiyat Nerede?
Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Şimdiki Fiyatı Ile 299.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7 .

Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Ürün Detayları

Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Ürününün Satıcısı, OXVİN Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) ürününü 299.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Hakkında Yapılan Yorumlar
299.99 Tl ye satışta olan Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7

Yorum: 35 yaşındayım ama çocuk gibi mutlu oldum çok güzel bir ürün. kısa taytla kombin yapacağım çok rahat ve çok güzel olacak. Ayrıca Satıcı çok ilgili ve her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. İletişimi çok başarılıydı. Trendyol Express ile göndermelerini rica etmiştim. Beni kırmadılar Trendyol Express ile gönderdiler ve çok hızlıydılar. Ürün ertesi günDevamını Oku
İsim: R** K**
Tarih: 14 Haziran 2024
Beden: Boy:174cm
Satıcı: OXVİN

Yorum: kaliteli ve güzel kumaşı da yumuşak ve iyi
İsim: R** Ş**
Tarih: 26 Haziran 2024
Beden: Beden:S

Yorum: %100 organik pamuk olarak belirtilen bilgi yanlış ve tisortun, kalibin,kumasin gorselle hicbir alakasi yok. Yakalar adeta erkek fanilası. 3 rengini soylemistim, bi umut digerleri belki gorseldeki gibidir dedim ama hepsi ayni. .Tabii ki hepsini iade edicem.
İsim: B** S**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Boy:160cm

Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Ürüne İlişkin Sorular

Soru: xl beden olmaz mı
Cevap: Olur efendim. Ama resimdeki kadar bol durmayabilir.

Soru: boy 160 kilo 91 hangi beden uygun olur
Cevap: Merhabalar. Biz 2XL beden almanızı tavsiye ediyoruz efendim. Keyifli Alışverişler

Soru: Merhaba. Boy 1.62 45 kilo. Kaç razmer olur
Cevap: Merhabalar. Biz S beden almanızı tavsiye ediyoruz efendim. Keyifli Alışverişler

Soru: 160 boy 92 kilo kaç beden olur
Cevap: Merhabalar. Biz 2XL beden almanızı tavsiye ediyoruz efendim. Keyifli Alışverişler

Soru: Merhaba, 160 boy 64 kilo kaç beden almalıyım.
Cevap: Merhabalar. Biz M beden almanızı tavsiye ediyoruz efendim. Keyifli Alışverişler

Soru: 1.58 40 kiloyum hangi beden acaba
Cevap: Merhabalar. Biz S beden almanızı tavsiye ediyoruz efendim. Keyifli Alışverişler

Soru: 160 boy kilo 78 hangi beden uyğundur
Cevap: Merhabalar. Biz XL beden almanızı tavsiye ediyoruz efendim. Keyifli Alışverişler

Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) Ürünün Fotoğrafları

Kadın Bisiklet Yaka Tişört Regular Pamuk Basic T-Shirt (RAHAT KALIP) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü