Kadın Bisküvi Beyaz Desenli Dökümlü Viskon Palazzo Pantolon EN00606 Tavsiye Eder Misiniz ?

Dilan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,214
0
0
Kadın Bisküvi Beyaz Desenli Dökümlü Viskon Palazzo Pantolon EN00606 Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Kadın Bisküvi Beyaz Desenli Dökümlü Viskon Palazzo Pantolon EN00606 Şu Anki Satış Fiyatı 255.12 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Bisküvi Beyaz Desenli Dökümlü Viskon Palazzo Pantolon EN00606 Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Kadın Bisküvi Beyaz Desenli Dökümlü Viskon Palazzo Pantolon EN00606 Hakkında yaklaşık 29 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Bisküvi Beyaz Desenli Dökümlü Viskon Palazzo Pantolon EN00606 Teknik Açıklamalar

Kadın Bisküvi Beyaz Desenli Dökümlü Viskon Palazzo Pantolon EN00606 Ürününün Satıcısı, Happiness İstanbul Kadın Bisküvi Beyaz Desenli Dökümlü Viskon Palazzo Pantolon EN00606 ürününü 255.12 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Bisküvi Beyaz Desenli Dökümlü Viskon Palazzo Pantolon EN00606 Kullanıcı Yorumları
255.12 Tl ye satışta olan Kadın Bisküvi Beyaz Desenli Dökümlü Viskon Palazzo Pantolon EN00606 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
29 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: kumaşı harikaaa ben salaş durması için bi beden büyük aldım
İsim: m** ö**
Tarih: 30 Temmuz 2024
Beden: Beden:42
Satıcı: Trendyol

Yorum: kumaşı kalitesi harika 3 tane aldım dahada alırım tam yazlık
İsim: A** H**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: Kumaş muhteşem, renkler Harika 70 çeşidinin hepsinden alasım geldi. Alın aldırın 💗small iyi oldu
İsim: C** K**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Ürün kumaşı çok iyi tam fiyat performans ürünü. Tam bedeniniz alın
İsim: D** Ç**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Boy:177cm

Yorum: Çok rahat ve ince evde giyilir
İsim: S** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Ağustos 2024

Yorum: Bej tonları ile kombinledim, beğendim 🤎
İsim: Y** T**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: Henüz yıkamadım yıkayınca bakacağız.
İsim: Y** Ö**
Beden: 21 Ağustos 2024

Yorum: tesekkurler
İsim: S** C**
Beden: 16 Ağustos 2024

Yorum: fena değil
İsim: D** s**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Tam yazlık
İsim: E** Y**
Beden: 14 Ağustos 2024

Yorum: Dokusu modeli çok iyiy ama uzun boylu almasın kısa
İsim: T** B**
Beden: 10 Ağustos 2024

Yorum: renkler canlı,yumuşacık, tavsiye ederim.kalıp biraz bol ama bu iyi birşey viskon yıkanınca çekebilir.
İsim: d** a**
Beden: 06 Ağustos 2024

Yorum: rengi kalıbı çok iyi
İsim: T** O**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Boyu biraz uzun onun dışında çok güzel
İsim: **** ****
Beden: 30 Temmuz 2024

Yorum: yaz için uygun ince tam beden güzel bir ürün geldigi zaman paçası uzun geldi ama yıkayıp öyle götürürüm dedim yıkadım ve terziye gerek kalmadı çekti yani paça yaptırmadan mutlaka bi yıkayıp ütüleyin derim
İsim: F** M**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Kadın Bisküvi Beyaz Desenli Dökümlü Viskon Palazzo Pantolon EN00606 Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: merhabalar ürün cepli mi acaba
Cevap: Merhaba, ürün cepsizdir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba ürün yıkanınca çekme yapar mı
Cevap: Merhaba, ürünün iç etiketinde yer alan yıkama talimatına uygun yıkama yapmanız durumunda herhangi bir sorun olmayacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Kadın Bisküvi Beyaz Desenli Dökümlü Viskon Palazzo Pantolon EN00606 Resim Ve Fotoğraflar

Kadın Bisküvi Beyaz Desenli Dökümlü Viskon Palazzo Pantolon EN00606 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü