Kadın Bordo Rugan Biyana Model Çift Bantlı Toka Detaylı Açık Klasik Topuklu Ayakkabı Alınmaya Değer Mi ?

Hacer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
920
0
0
Kadın Bordo Rugan Biyana Model Çift Bantlı Toka Detaylı Açık Klasik Topuklu Ayakkabı Ürün Alınmaya Değer Mi?
Kadın Bordo Rugan Biyana Model Çift Bantlı Toka Detaylı Açık Klasik Topuklu Ayakkabı Mevcut Fiyatı 549.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Bordo Rugan Biyana Model Çift Bantlı Toka Detaylı Açık Klasik Topuklu Ayakkabı Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Kadın Bordo Rugan Biyana Model Çift Bantlı Toka Detaylı Açık Klasik Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 2844 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Kadın Bordo Rugan Biyana Model Çift Bantlı Toka Detaylı Açık Klasik Topuklu Ayakkabı Detaylı Bilgi

Kadın Bordo Rugan Biyana Model Çift Bantlı Toka Detaylı Açık Klasik Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Pazzyonez Kadın Bordo Rugan Biyana Model Çift Bantlı Toka Detaylı Açık Klasik Topuklu Ayakkabı ürününü 549.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Bordo Rugan Biyana Model Çift Bantlı Toka Detaylı Açık Klasik Topuklu Ayakkabı Kullanıcı Geri Dönüşleri
549.9 Tl ye satışta olan Kadın Bordo Rugan Biyana Model Çift Bantlı Toka Detaylı Açık Klasik Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2844 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Spor ayakkabıda 38 numara giyiyorum bunda 39 aldım iyi ki öyle yapmışım. Tam olarak fiyat performans ürünü, inanılmaz kaliteli değil fakat beklediğimden daha iyi geldi.
İsim: A** A**
Tarih: 02 Mayıs 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: MODAPAPUÇLAR

Yorum: bayıldımmmm muhteşemmm 37 giyiyorum 38 aldım bilerek çok rahat harika.
İsim: S** Y**
Tarih: 05 Mart 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: Sheriff Shoes

Yorum: çook beğendim 39 giyorum 39 aldım tam olduu
İsim: C** Ş**
Tarih: 06 Mayıs 2024
Satıcı: BENİM O AYAKKABI

Yorum: güzel şık ve rahat kendi numaranizi alabilirsiniz
İsim: Ş** A**
Tarih: 19 Mayıs 2024
Satıcı: Rahad Store

Yorum: Çok hızlı geldi beklediğimden çok daha kaliteliydi tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: F** D**
Tarih: 02 Mart 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Ürün çok düzgün geldi. Sadece yorumlara bakarak bir numara büyük almıştım ayaklarım taraklı diye ama bu sefer de arkadan çok boşluk oldu. O yüzden iade edip bir numara küçüğünü alacağım
İsim: M** K**
Tarih: 06 Mayıs 2024
Satıcı: ELMANDO

Yorum: Harika bir ayakkabı normalde 38 giyiniyorum ama kucuk geldi iade 39 aldım
İsim: Beyzanur Ş.
Tarih: 14 Mayıs 2024
Satıcı: GND SHOES

Yorum: ayakkabı dehşet güzel eğer ayağınız 36,5 ise 36 almanızı tavsiye ederim iki günde geldi kuponlarla birlikte 570tl ye denk geldi bu fiyata bu ürün mükemmell❤🔥
İsim: **** ****
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: Çook güzel fakat 1 belki 2 nu küçük alınmalı,kızıma 38nu almıştık,ben 40 giyiyorum,bana oldu
İsim: N** D**
Tarih: 13 Nisan 2024

Yorum: Tam kalıp çok beğendim ❤
Tarih: 05 Nisan 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Tam numaramı aldım. Çok güzel oldu. Topuk boyuda harika ve cok rahat.
İsim: D** P** P**
Tarih: 09 Mayıs 2024
Satıcı: NiceDiffer

Yorum: tam kalıp çok şık
İsim: T** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Mayıs 2024
Satıcı: LİVAMOD

Yorum: ilk başta biraz sert ama açılır görüntüsü mükemmeeel 38 giyiyorum 38 aldım💅
İsim: Z** A**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Satıcı: Ftm Shoes

Yorum: Bebekkk gibi harika 😍 ara beden olan büyük alsın ben ne olur ne olmaz diye büyük aldım iyi ki öyle yapmışım kalıbı küçük gibi
İsim: A** A** S**
Tarih: 04 Nisan 2024
Satıcı: Mc Vay Shoes

Yorum: Tam numaramı aldım herhangi bir defosu yoktu sanki sağ ayak kısmının kalıbı biraz daha Küçük gibime geldi emin olamadım ama rahat bir ayakkabı bileklik için teşekkür ederim
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: bayıldım çok rahat. kendi ayak numaramı aldım tam oldu. benim ayaklarım taraklı olmadığı için sıkmadı hic
İsim: t** T** Z**

Yorum: Çok güzel ayakkabı 1 numara büyük aldım
İsim: B** A**
Beden: 03 Haziran 2024

Yorum: Harika Harika Harika çok rahat çok şık ben 1 numara küçük aldım çok rahat oldu
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: 10/10 rengi dokusu konforu çok iyi hiç yorum yokken riske girip almıştım iyi ki almışım. Ürün tam kalıp.
İsim: İ** P**
Tarih: 10 Şubat 2024
Beden: Beden:40

Yorum: 38 numara giyiyorum, yorumlardan kendi numaramı sipariş etmemi tam kalıbında olduğu yazıyordu ve gerçekten öyle oldu kalitesi rengi aynı fotoğraflardaki gibi çok güzel çok memnun kaldım alın aldırın
İsim: Aleyna K.
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: rengine bayıldım tıpkı görseldeki gibi geldi. Kendi numaranizi almanızı tavsiye ederim
İsim: T** A**
Tarih: 27 Mayıs 2024

Yorum: Kardeşime aldım cok begendı bende cok begendım bayıldık
İsim: Y** O**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: tam numaranızı alın. Cidden çok güzel ve kargo hızlı
Satıcı: MODAPAPUÇLAR

Yorum: Ben 37 numarasını sifariş vermiştim, çok iyi geldi, gerçekten bayıldım. Topuklu ayakkabılar bana göre rahatsız edici ama bu oldukça rahat, hediyeniz için de teşekkür ederim 🎀
İsim: M** İ**
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: Mükemmel tam numara alabilirsiniz rengi çok hoş yanlız kutuyu açar açmaz bi koku var ve 2 3 güne ancak geçiyor onun dışında gayet iyi
İsim: N** G**

Yorum: Bi numara küçük alabilirsiniz
İsim: M** Ç**
Tarih: 02 Haziran 2024
Satıcı: NZR Ayakkabı

Yorum: kalıba göre 37-38 giyiyorum 38 aldım ayarlanabilir olduğu için çok rahat oldu teşekkürler
İsim: Sura H. B.
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: 440 tl aldım kalıbı küçük bir beden büyük alabilirsiniz topuğu keşke biraz daha yüksek olsa ama topuğu bayağı kısa
İsim: M** B**
Beden: 09 Mayıs 2024

Yorum: Çok rahat, çok şık. Almış olduğum onca kiloya ve yerinde duramayan oğlumun peşinden koşturdugum koca bir akşama ragmen eve geldiğimde ayaklarım çok iyiydi, Hafif bir vurma ve ağrı bile yapmadı. Harika.👍🏻
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: tam numaranizi ala bilersiniz.men cox beyendim
İsim: G** K**

Kadın Bordo Rugan Biyana Model Çift Bantlı Toka Detaylı Açık Klasik Topuklu Ayakkabı Akıllarda Kalan Sorular

Soru: hayir eskişehir
Cevap: Anladım efendim

Soru: merhaba topuğu kaç santim
Cevap: TOPUK YÜKSEKLİĞİ : 8.5 cm

Soru: Merhaba 37 numara kaç cm ölçü verirmisiniz lütfen
Cevap: tabi efendim 23.3 cm efendim

Soru: merhaba bu modelin açık mavisi var mı acaba sizde?
Cevap: maalesef efendim

Soru: Merhaba, bazı kullanıcı resimlerinde kopkoyu bir bordo gibi; bazılarında ise daha kırmızıya çalan bir bordo gibi gözüküyor. Rengi tam olarak nasıl acaba?
Cevap: merhaba ürünümüz standart bordo renktir çekimlerdenden ve ekran çözünürlüğünden dolayı renk farklılık gösterebilir iyi alışverişler dileriz

Soru: Lütfen renk göründüğü gibi gelsin ve kusursuz veee gümüş tokalı teşekkürlerrrr hayırlı işlerrr🌸🌸
Cevap: Tabi efendim

Soru: 35 numarasi ne zaman gelir acaba 🌸
Cevap: efendim şuan 35 numara üretimde yok biraz gelmesi uzun sürebilir efendim

Soru: ayakkabının 5 cö olduğuna emin misiniz farklı cevaplwr vermişsiniz ve daha uzun duruyor topuğu
Cevap: efendim ayakkabının topuk boyu 9 cmdir efendim

Soru: Merhabalar 37 numarası ne zaman güncellenecek acaba 37 numarayı seçtiğim zaman başka satıcı çıkıyor
Cevap: bu hafta stoklar tekrar güncellenecek efendim

Soru: Topuk kac cm
Cevap: Merhabalar efendim şu an 5 cm topuklu gönderim sağlıyoruz.

Soru: 41 numarası ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba efendim takipte kalın atölyeden beklmekteyiz

Soru: merhaba, topuk boyu sorularına 7, 8.5, 9 cm cevapları verilmiş. topuk boyu kaç cm acaba?
Cevap: Merhabalar 7 cmdir

Soru: Merhaba iş yerinde giymek istiyorum rahatmı acaba gün içinde rahatlıkla kullanabilir miyim
Cevap: Merhabalar efendim gün içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Soru: stoklar yenilenecek mi
Cevap: Merhaba efendim şu an yenilendi

Soru: ayakkabının topuk kısmı sağlam mı? çoğu müşteri topugunun sallandigini sağlam olmadığını yazmış. tereddute düştüm.
Cevap: Ürün sağlam efendim tereddüt etmeden alabilirsiniz

Soru: bazı yerlerde 5 bazi yerlerde 9 cm demişsiniz topuk için kaç cm
Cevap: merhaba ürünümüzün topuk boyu 7 cm dir iyi alışverişler dileriz

Soru: Görseldekinden topuk boyu kısa geldi ben uzun istiyorum ilgilenirmisiniz
Cevap: Merhaba bu modelimizin topuk boyları standarttır kısa veya uzunu yoktur iyi günlerde kullanın

Soru: Merhaba, topuk boyu kaç cm
Cevap: 7 cm efendim

Soru: Merhabalar ürünün 39 bedeni gelir mi acaba
Cevap: Evet efendim

Soru: Kötü oldu bu. Peki aynı modelde gösterilen gibisi ne zaman stoka gelir? 37 beden, gümüşü tokalı, aynı modeldeki tabanlı.
Cevap: Haftaya gelir efendim

Kadın Bordo Rugan Biyana Model Çift Bantlı Toka Detaylı Açık Klasik Topuklu Ayakkabı Ürünün Fotoğrafları

Kadın Bordo Rugan Biyana Model Çift Bantlı Toka Detaylı Açık Klasik Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü