Kadın - Brazilian Arkası Dantelli Külot 5 Li Paket Seti - Kts2014 En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Ilayda

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
606
0
15
Kadın - Brazilian Arkası Dantelli Külot 5 Li Paket Seti - Kts2014 Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Kadın - Brazilian Arkası Dantelli Külot 5 Li Paket Seti - Kts2014 Güncel Fiyatı 234.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın - Brazilian Arkası Dantelli Külot 5 Li Paket Seti - Kts2014 Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın - Brazilian Arkası Dantelli Külot 5 Li Paket Seti - Kts2014 Hakkında yaklaşık 1147 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kadın - Brazilian Arkası Dantelli Külot 5 Li Paket Seti - Kts2014 Detaylı Açıklama

Kadın - Brazilian Arkası Dantelli Külot 5 Li Paket Seti - Kts2014 Ürününün Satıcısı, Sensu Kadın - Brazilian Arkası Dantelli Külot 5 Li Paket Seti - Kts2014 ürününü 234.0 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın - Brazilian Arkası Dantelli Külot 5 Li Paket Seti - Kts2014 Kullanıcı Geri Bildirimleri
234.0 Tl ye satışta olan Kadın - Brazilian Arkası Dantelli Külot 5 Li Paket Seti - Kts2014 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1147 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: cookk guzel tam beden alim
İsim: e** o**
Tarih: 09 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Sensu

Yorum: Çok güzel ve çok rahat oldu ben kendi bedenimi söyledim.Mis koku için teşekkürler 😍
İsim: S** M**
Tarih: 03 Aralık 2021
Beden: Beden:S-M

Yorum: çok kaliteli, tam beden alın
İsim: F** Ç**
Tarih: 11 Mart 2022

Yorum: Ütün çok güzel ben. Rahat giyineyim sıkmasın DİE büyük aldım ama iyi ki de öyle yapmışım 62 kiloyum l aldım gayet güzel
İsim: Ş** E**
Tarih: 25 Şubat 2022
Beden: Beden:L-XL

Yorum: Kendi bedeninizi alın mutlaka
İsim: S** Ö**
Tarih: 16 Ekim 2021

Yorum: beğendim. tam bedenizi almaya tevsiye ederim
İsim: ALSU M.
Tarih: 28 Eylül 2021

Yorum: Biraz sıkıyor büyük beden alınabilir
İsim: a** a**
Tarih: 10 Haziran 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: Bu fiyata çok kaliteli çamaşırlar ancak tam beden alınması gerekir.büyük beden alınması gerekir diyenler yanılttı beni.giyince de biraz esniyor zaten
İsim: P** U**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Şubat 2022

Yorum: Tam beden kesinlikle çok begendim
İsim: Ç** A**
Tarih: 18 Temmuz 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: rahat bedene uygun
İsim: murat s.
Tarih: 21 Nisan 2023

Yorum: Resimdeki gibi belki bir beden büyük de olabilirmiş ama iade etmeyeceğim çok sevdim 😄 hediye için teşekkür
İsim: S** S**
Tarih: 09 Mayıs 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: İndirimden 65₺ye aldım. Pahalı iç çamaşırı markalarından vazgeçmeme neden olan marka diyebilirim. Hem yumuşacık hem de aşırı rahat 70 kiloyum L-XL aldım çok rahat oldu ayrıca hediye için de teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 15 Eylül 2021

Yorum: daha öncede aldim.2. alirim. cok guzel
İsim: nergiz K.
Tarih: 25 Eylül 2021

Yorum: hakikaten güzel ve kaliteli ürünler. pembe bir tık küçük değerli satıcı kesinlikle büyük bedenleride olmalı ve miss gibi kokan sabun hediyeniz için de teşekkürler ..şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar. alın aldırın...
İsim: d** i**
Tarih: 30 Kasım 2021

Yorum: L-XL aldım. 30 derecede yıkadım bildiğiniz XS oldu. aldigima pişman oldum
İsim: H** A**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Çok beğendim, 161 boy 51 kg. s/m aldım. Rahat oldu, arkasındaki danteller pantolon içinde iz yapmıyor. Paketleme iyi, Kargolama gayet hızlı ve başarılı.
İsim: N** S** Ç**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Beden:S/M

Yorum: Kendi bedeninizi almanızı tavsiye ederim. Fiyat performans ürünü gayet güzel.
İsim: G** O**
Tarih: 02 Ekim 2021

Yorum: beklentimi karşılamadı
Tarih: 12 Eylül 2024
Beden: Beden:S/M

Yorum: Göründüğü gibi ben beğendim rahat bir kumaşı var
İsim: T** P**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Boy:156cm

Yorum: Gayet güzel şık Kendi bedenimi aldm ama yine de biraz büyük geldi kalıbı biraz daha dar olsa daha güzel olurdu 😊
İsim: F** E**
Tarih: 21 Ekim 2021

Yorum: bir beden buyuk alinmali bence
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: 160 boy 56 kilo m beden tam oldu. Ben çok beğendim teşekkür ederim
İsim: e** e**
Tarih: 10 Ekim 2021

Yorum: İnanılmaz rahat bir beden büyük aldım pantolondan belli olmuyor
İsim: M** İ**
Tarih: 07 Nisan 2022

Yorum: Çok güzel ve çok rahat bayıldım. Kendi bedeninizi alabilirsiniz.
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: bedeninizi alın.
İsim: Ç** C**
Tarih: 22 Eylül 2022

Yorum: 1.69 boy 67 kiloyum. L XL aldım güzel oldu. Günlük kullanıma uygun. Çeyize falan da alınabilir. Dantelli kısım arkaya geliyor. Elastik bir yapısı var. Ben tavsiye ederim herkese 👍🏻
İsim: b** a**
Tarih: 28 Şubat 2022

Yorum: Kendi bedeninizi alabilirsiniz gayet güzel kumaşı iyi
İsim: a** a**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: 76kq 167 boy.L-lx tam oldu.kumaşı duruşu çok güzel💙
Tarih: 04 Mart 2022

Yorum: Güzel, kendi bedeninizi almalısınız, kumaşı sert değil dokunuşu güzel
İsim: D** A**
Tarih: 24 Nisan 2024
Beden: Beden:L/XL

Yorum: Kaliteli tam beden alınabilir
İsim: F** Y**
Tarih: 19 Şubat 2022

Kadın - Brazilian Arkası Dantelli Külot 5 Li Paket Seti - Kts2014 Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: likralı mı
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, likralı esnek kumaştan üretilmiştir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: yüksek belmi
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürün normal beldir efendim. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Gelicek olan renkler görselde olanla aynımıdır
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, görseldekinin aynısı gönderilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: 167 63 kilo beden ne almalıyım dar pek sevmem L XL mi
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 167boy 84kilo hangi beden olur dar olmasın
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, L-XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Yüzde kaç pamuk
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürünümüz %90 polyester %10 elastandan oluşmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: siyah olsa olmazmi
Cevap: siyah renk gönderim sağlayabiliriz, iyi günler dileriz

Soru: Merhabalar S M bedeni ne zaman gelir 36 38 bedenim l xl büyük olur die düşünüyorum
Cevap: Henüz üretimde değil efendim favorilere eklerseniz geldiği zaman bildirim gelir size.

Soru: merhaba. 165 boy 59 kilo ya hangi beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, L-XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba brazillian da yüksek bel modelleriniz var mi göremedim
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, stoklarımız ve yeni ürün çeşitlerimiz yakın zamanda mağazamıza eklenecektir. Takipte kalarak yeni ürün ve stoklarımızdan yararlanabilirsiniz. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür eder keyifli günler dileriz

Soru: Hepsi siyah geleblir mi
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürünlerimiz kapalı pakette bulunduğundan dolayı maalesef paket bölemiyoruz. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: Iz gosterir mi?
Cevap: Merhaba, Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlere bakarak söylüyorum efendim çok iz belli etmediğini sadece bel kısmında bazı ince ürünlerde olabilir.

Soru: merhaba hangi rebkler var
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, görseldeki renklerin aynısı gönderilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Ürünlerin bedenleri farklı mı
Cevap: Değil efendim.

Soru: merhabalar 170 boy 66 kilo hangi bedeni bana uygun olur acaba🙏
Cevap: Merhaba efendim, s-m beden alabilirsiniz. İyi günler dileriz

Soru: 168 boy 65 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabar efendim L-XL bedeni tercih edebilirsiniz.

Soru: merhaba stoka L-XL beden ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba efendim, gün içerisinde stoklar güncellenecektir. Takip edebilirsiniz. İyi günler dileriz

Soru: Başka renkleri mevcut mu ? L-xl bedeni ne zaman stoğa girecek?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, stoklarımız ve yeni ürün çeşitlerimiz yakın zamanda mağazamıza eklenecektir. Takipte kalarak yeni ürün ve stoklarımızdan yararlanabilirsiniz. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür eder keyifli günler dileriz

Soru: 65 kg 163 boy kaç beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba. S/m bedeni stoğa girecek mi acaba

Kadın - Brazilian Arkası Dantelli Külot 5 Li Paket Seti - Kts2014 Ürün Resimleri

Kadın - Brazilian Arkası Dantelli Külot 5 Li Paket Seti - Kts2014 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü