Kadın-çocuk Forum Low Spor Ayakkabı Fy7973 En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Ecem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
563
0
0
Kadın/çocuk Forum Low Spor Ayakkabı Fy7973 Tavsiye Eder Misiniz?
Kadın/çocuk Forum Low Spor Ayakkabı Fy7973 Güncel Fiyatı 3499.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın/çocuk Forum Low Spor Ayakkabı Fy7973 Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Kadın/çocuk Forum Low Spor Ayakkabı Fy7973 Hakkında yaklaşık 985 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın/çocuk Forum Low Spor Ayakkabı Fy7973 Detaylı Açıklama

Kadın/çocuk Forum Low Spor Ayakkabı Fy7973 Ürününün Satıcısı, adidas Kadın/çocuk Forum Low Spor Ayakkabı Fy7973 ürününü 3499.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın/çocuk Forum Low Spor Ayakkabı Fy7973 Kullanıcı Geri Dönüşleri
3499.0 Tl ye satışta olan Kadın/çocuk Forum Low Spor Ayakkabı Fy7973 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
985 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: cok güzel cok rahat bir ayakkabı hic tereddüt etmeden alabilirsiniz ben yorumlara bakarak yarım numara büyük aldım ayağım 38 numara gayette normal oldu cok begendim
İsim: i** a**
Tarih: 15 Eylül 2022
Beden: Beden:38,5
Satıcı: Koray Spor

Yorum: çok güzel kendi numaranızı alin
İsim: **** ****
Tarih: 17 Şubat 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Aldığım en ayakkabı olabilir hem çok rahat hemde çok cool duruyor aşırı beğendim yarım numara büyük alabilirsiniz
İsim: A** A**
Tarih: 20 Ekim 2023
Satıcı: Dalkılıç

Yorum: Ne zamandır istediğim bir üründü herkes bir numara buyuk alın yazmış ama ben tam kalıp aldım 36,5 bence tam alınmalı ürün efsane güzel duruyor
İsim: E** B**
Tarih: 21 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Mükemmel bir ürün fiyatını hakediyor çok beğendim 36 ayak numaram ama yorumlardan etkilenerek 36.5 aldım tam oldu
Tarih: 09 Şubat 2023
Beden: Beden:36,5

Yorum: Yorumlarda yarım numara büyük alın demişler fakat herkes kendi numarasını alsın bence kalıbı tam kalıp 1 günde elime ulaştı teşekkür ederim
İsim: S** T**
Tarih: 02 Mart 2023
Beden: Beden:36
Satıcı: BOYNER

Yorum: 38 giyiyorum yarım numara büyük aldım tam oldu çok rahatt👍🏻👍🏻
İsim: G** T**
Tarih: 28 Kasım 2022

Yorum: Tam ayak numarama göre aldım tam kalıp güzel bi ayakkabı ve rahat
İsim: G** U**
Tarih: 29 Aralık 2022

Yorum: aşırrı hızlı geldi gayet güzel kendi numarınızı alın kesinlikle çok güzel
İsim: a** g**
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: yorumlara bakarak 37-37.5 giyen ben 38 aldım tam oldu rahat rahat çok güzel tarz bir ayakkabı kaba durmuyor ayrıca
Tarih: 23 Aralık 2021
Satıcı: SPORJİNAL

Yorum: Canım canım canım ayakkabım çok rahat ve güzel yarım numara büyük alın, aldırın 💅
İsim: S** N** A**
Tarih: 12 Şubat 2023
Beden: Beden:37,5

Yorum: baya iyi ben 36 giyorum herkes bı numara büyüğünü alın dedi ama bence gerek yok benim ayağıma tam oldu aşırı kaliteli çok güzel
İsim: M** M**
Tarih: 27 Kasım 2022

Yorum: 36.5 giyiyorum 36.5 aldım tam oldu🐥💕
İsim: n** ö**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: Harika kesimlikle şiddetle tavsiye ederim ayak numaram 36 ve 36 numara aldım şıp oturdu verdiigmiz parayı sonuna kadar hak ediyor orjinalmi degilmi arasında kalan arkadaslarda rahatlıkla alabilir koray spor kalitesiyle orjinal
Tarih: 09 Eylül 2022

Yorum: Çok güzel tam numara aldım. Çok rahat hızlı teslimat için teşekkürler.
Tarih: 29 Aralık 2022

Yorum: kendi bedeninizi almayı tavsiye ederim çok rahat bı ayakkabı kargo çok erkendi kesinlikle almalasınız
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: 😍😍cok güzell ben normalde 38 giyiyorum 38,5 aldım tam oldu
İsim: a** ç**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Çoook tatlı her kombinimi kurtarıyor indirimden çok ucuza almıştım. Nike 36.5 giyiyorum 36 aldım tam oldu
İsim: S** B**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Ürün çok güzel 38 buçuk kullanıyorum süperstar ve stand smith te. Bu ürünün kalıbı biraz dar 39.5 tam oldu☺
İsim: y** S**
Tarih: 20 Ekim 2022
Beden: Beden:39,5

Yorum: Ben uygun fiyata almıştım ayakkabı gerçekten mükemmel ben 36 giyiniyorum 36,5 aldım iyi oldu cırt cırtı isterseniz çıkartabilirsiniz resimdeki gibi .MÜKEMMEL teşekkürler koray spor.🤩
Tarih: 03 Temmuz 2023
Beden: Boy:150cm

Yorum: Beklediğimden daha güzeldi kesinlikle öneriyorum kendi numaranızı alın
İsim: H** A**
Tarih: 26 Aralık 2022

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz 38 giyiyorum tam oldu çok kaliteli ve çok hızlı ulaştı güvenle alabilirsiniz
İsim: Ç** G**
Tarih: 24 Eylül 2022

Yorum: Güzel ayakkabı yarım numara büyük alınabilir
İsim: B** G** Ö**
Tarih: 23 Aralık 2022

Yorum: urune ba-yil-dim, cok rahat ve orijinal. normalde 38 giyiyorum ama 38,5 aldim ve istedigim gibi oldu, alırken yarim numara buyuk almakta fayda var.
Tarih: 10 Kasım 2022

Yorum: 37,5 giyiniyorum normalde 38 aldım tam oldu biraz kaba duruşu var bu tarzı seviyorsanız alabilirsiniz
Tarih: 16 Kasım 2022

Yorum: Bayıldımmm.37 37,5 giyiyorum.37,5 aldım.İlk giyerken biraz zorlandım ama zamanla açılıyor.Kendi numaranızı alın.
İsim: H** B**
Tarih: 14 Ocak 2023
Beden: Beden:37,5
Satıcı: emekspor

Yorum: çok güzel tam numaranızı alın
İsim: M** A**
Tarih: 13 Şubat 2023
Beden: Beden:40

Yorum: kizima aldim gayet memnun
İsim: N** Ö** K**
Tarih: 10 Aralık 2022
Beden: Beden:36,5

Yorum: Hayatımdaki en güzel şeylerden alın kendi ayak numaranızı
İsim: N** E**
Tarih: 16 Aralık 2022

Yorum: 36 numara giyiyrm tam oldu kaliteli begendim
İsim: G** C**
Tarih: 03 Haziran 2023

Kadın/çocuk Forum Low Spor Ayakkabı Fy7973 Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Ne zamana gelir tahminen
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba. Stoklarımız belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stoğu tükenen ürünler için stok girişi yapıldığında haberdar olmak isterseniz ürünü favorilerinize ekledikten sonra ürün sayfasında bulunan "Gelince Haber Ver" butonuna tıklayabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde ilgili ürün için stok girişi yapılması durumunda uygulama bildirimi ve e-mail yoluyla bilgilendirileceksiniz. Siteden tamamen kaldırılmış veya tüm beden\renklerinde stok tükenmiş ürünlerde stok yenileme işlemi yapılmayabilir. Bu ürünler için sizi yanlış yönlendirmemek adına üzülerek belirtiyorum ki bilgi paylaşamıyoruz. Mağazamızı takipte kalabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: stoklar ne sıklıkla yenileniyor
Cevap: Merhaba ürün stok yenilenme tarihiyle ilgili kesin bir bilgi verememekteyiz. Ürünü favorilere ekleyerek ,stok yenilendiğinde haberdar olabilirsiniz. Farklı bir konu olursa Korayspor olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

Soru: Topuk boyu nedir acaba
Cevap: Merhaba; Ortalama 3 santim kalınlığındadır.

Soru: Merhaba 35,5 stokları ne zaman yenilenir
Cevap: Merhabalar, Stoklarımızda tükenen ürünler maalesef tekrar tedarik edilememektedir. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: ne zaman indirime girer
Cevap: Merhaba, indirimler konusunda net bir bilgi veremiyorum. Ürünü favorilere ekleyerek indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Farklı bir konu olursa Korayspor adına size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım_

Soru: Bu ayakabının 43 numaraı bulunur mu bulunur ise stoğa ne zaman gelir
Cevap: merhaba efendım adıdasta 43 numara yoktur. 43,5 numarası ıcın takıpte kalabılırsınız.

Soru: Tam kalip mi
Cevap: Merhaba, ürün kalıbı standarttır. Kendi numaranızı almanız sizler için uygun olacaktır. Farklı bir konu olursa Korayspor olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

Soru: çıtçıtı çıkartılıyormu
Cevap: Merhaba, maalesef çıkarılmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: stok ne zaman yenilenir
Cevap: Merhaba ürün stok yenilenme tarihiyle ilgili kesin bir bilgi verememekteyiz. Ürünü favorilere ekleyerek ,stok yenilendiğinde haberdar olabilirsiniz. Farklı bir konu olursa Korayspor olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

Soru: Ürün orjinal mi deri gerçek mi
Cevap: Merhaba; Evet, gerçek deri. Korayspor güvencesi ile almış olduğunuz tüm ürünler %100 orijinal olup tarafınıza faturalı bir şekilde gönderim yapılmaktadır. Ürünü kullanmadığınız taktirde 15 iş günü içerisinde iade hakkınız mevcuttur, Ürünü kullandıktan sonra bir hata ile karşılaştığınız taktirde 1 seneye kadar garanti süreniz bulunmaktadır. Alışverişlerinizde Korayspor'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler.

Soru: 39 ile 39.5 arasındaki fark nedir
Cevap: Merhaba. Yanlarından 2mm kadar fark etmektedir.

Soru: merhaba kaygan taban mı?
Cevap: Merhaba, ürünün % 100 kaymamazlık özelliği bulunmamaktadır. Güzel günler dileriz.

Soru: forum low j ile forum low arasindaki fark nedir
Cevap: Merhaba; J olan genç unisex modeldir.

Soru: Orijinal dimi
Cevap: Merhaba, Korayspor güvencesi ile almış olduğunuz tüm ürünler %100 orijinal olup tarafınıza faturalı bir şekilde gönderim yapılmaktadır. Ürünü kullanmadığınız taktirde 14 iş günü içerisinde iade hakkınız mevcuttur. Ürünü kullandıktan sonra bir hata ile karşılaştığınız taktirde 1 seneye kadar distribütör firma garantisi bulunmaktadır. Farklı bir konu olursa Korayspor adına size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım_

Soru: siparişimi acaba
Cevap: Merhaba sorunuzu tam olarak anlayamadım nasıl yardımcı olabilirim.

Soru: 41 numara bulunmuyormu?
Cevap: Merhaba; 41 numara mevcut değildir.

Soru: Ptt ile gönderebilir misiniz
Cevap: Merhaba maalesef

Soru: ayakkabiyı giydigim zaman tabanı gercekten yuksek olur mu yoksa detay icin mi öyle?
Cevap: Merhaba, ne demek istediğinizi tam anlamadık ama ürüne yandan baktığınızda gördüğünüz yükseklik taban yüksekliğidir. Teşekkürler.

Soru: Ayakkabının garantisi var mı
Cevap: merhaba ürün dayanıklı tüketim malı değildir bu sebeple süreli garantisi olmaz üründe sorun yaşarsanız inceleme talebinde bulunursunuz ürünü bize gönderirsiniz ilgili birim üründe'mi yoksa kullanmadan kaynaklımı değerlendirmesini yapar saygılarımızla

Soru: Erkek ayakkabısımıdır yoksa kadınlar için midir ?
Cevap: Merhaba, unisex bir üründür_

Kadın/çocuk Forum Low Spor Ayakkabı Fy7973 Ürün Görselleri

Kadın/çocuk Forum Low Spor Ayakkabı Fy7973 En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Sevda Ayakkabı 0 11

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü