Kadın Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-614 Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

MaviSes

Bilgili
9 Ağu 2023
257
1
0
Kadın Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-614 Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Kadın Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-614 Şu Anki Değeri 264.5 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-614 Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Kadın Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-614 Hakkında yaklaşık 177 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kadın Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-614 Detaylı Açıklama

Kadın Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-614 Ürününün Satıcısı, Dominant Kadın Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-614 ürününü 264.5 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-614 Kullanıcı Değerlendirmeleri
264.5 Tl ye satışta olan Kadın Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-614 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
177 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: kesinlikle 1 beden büyük alın s giyiyorum m aldım tam oldu onun dışında çok güzel
İsim: S** Ç**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: Dominant

Yorum: Çok güzel ama bir beden küçük söyleyiniz
İsim: Sinem S.
Tarih: 02 Temmuz 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Fotoğraftaki renklerin aynısı geldi. Anında kullanmaya başladım. İnanılmaz rahat. Kendi bedenimi aldım ne sıkıyor ne de bol duruyor tam kararında. Ayrıca satıcı kese içinde kalp şeklinde sabuna sarıp göndermiş mis gibi kokuyor çamaşırlarım çok teşekkür ederim <3
İsim: M** M**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Temmuz 2024

Yorum: Kaliteli beğendim. S aldım
İsim: S** G**
Tarih: 19 Temmuz 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: Harika yumuşacık çok beğendim
İsim: C** b**
Tarih: 30 Haziran 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: normal bedenim 36 ben l beden tercih ettim tam oldu kesinlikle 1 2 beden büyük alınmalı
İsim: A** S** D**
Tarih: 03 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: çok güzel almıştım yine aldım stok yaptım.
İsim: B** A**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: çok rahat bir beden küçük alınmalı
İsim: G** A**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Çok beğendim bir tane daha sipariş vericem rahat güzel kaliteli
İsim: F** Ö**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: Güzül tam kalip
İsim: F** S**
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Boy:150cm

Yorum: deneyip yorum yapmak istedim belimden düşer mi diye korkarak almıştım ama düşmüyor dokusu yumuşacık renkleri de çok tatlı kendi bedeninizi almanızı tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: yumuşacık 🥰 1 beden büyük alınabilir
İsim: M** k**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim. yumuşak ve rahat.
İsim: F** D**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Çok rahat ve yumuşaklar
İsim: A** P**
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: O kadar güzel ve yumuşak ki üstünüzde yok gibi çok beğendim aşırı rahat
İsim: H** A**
Tarih: 25 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Alın aldırın muhteşem
İsim: H** B**
Tarih: 14 Temmuz 2024

Yorum: Kaliteli ve güzel renkleri pastel tonlarda resimdeki ile aynı tereddüt etmeden alabilirsiniz iki beden arasında olanlar bir beden büyük alın
İsim: n** a**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Anneme aldım çok güzel kalitesi alabilirsiniz
İsim: T** K**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: Kaliteli ve güzeller
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Çok güzel hediye için teşekkürler 🤩
İsim: Yıldız C.
Tarih: 18 Temmuz 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: yumuşacık çok severek kullanıyorum
İsim: R** İ**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Çok güzel kaliteli pamuklu renkleri solmuyor bedenleri tam
İsim: B** Y**
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: güzel paketlenmiş beğendi
İsim: a** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Eylül 2024

Yorum: Öncelikle kolay gelsin siparişlerim geldi aşırı ama aşırı gerçekten memnun kaldım uzun zamandır bir iççamaşırı arayışındaydım gerçekten mükemmel dokusu olsun yumuşaklığı olsun terletmemesi olsun sanırsam ikinciyi alma düşüncelerinindeyim elinize emeğinize sağlık yani ben bir beden büyük aldım hani nasıl geleceğini bilmediğimden dolayı çekilme payınDevamını Oku
İsim: İ** k**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: göründüğü gibi geldi teşekkürler anneme aldım
İsim: C** K**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: kalitesine bayıldım tavsiye ederim
İsim: Y** K**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: kalitesini cok begendim bir beden buyuk alinmali
İsim: k** d**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: renkleri aşırı tatlı beden problemi çok yaşarım 48 kiloyum s beden tam oldu. kalini ve kumaşı da çok güzel tekrar alacağım.
İsim: v** u**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: çokk rahat kumaşı yumuşak
İsim: z** i** k**
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Boy:174cm

Yorum: bu firmadan artik necənci dəstdi aliram və keyfiyətinden tam raziyam.oz olcunuzu ala bilərsiniz
Tarih: 17 Ağustos 2024

Kadın Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-614 Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: kilo 64 boy 168
Cevap: Merhaba, bedenlerimiz tam kalıptır, kendi bedeninizi tercih alabilirsiniz.

Soru: mağaza yerinizi öğrenebilir miyim
Cevap: Merhaba, bu tarz bilgiler maalesef veremiyoruz efendim, perakende satış mağazamız yok.

Soru: İç çamaşırında renk ler turuncu pembe yazıyor ama resimde lacivert beyaz resimdeki renkler mi geliyor yoksa yazılı olan renk mi geliyor
Cevap: Merhaba görseldeki ürünün aynısı gönderilir efendim.

Soru: Merhaba acaba ürün % kaç pamuklu
Cevap: Merhaba, oranı %95Pamuk %5Likralı yumuşak dokuya sahip bir kumaştır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: xl ve l bedenler arası kaç cm fark var?
Cevap: Merhaba, bedenler arası 2cm fark var efendim, örnek L-bel ölçüsü 35cm XL-bel ölçüsü 37cm.

Soru: iyi mi boyle mi Geliyir 😍
Cevap: Merhaba, iyidir iyi görselde ki ürünün aynısı gelir.

Soru: merhaba kıyafeti 3xl giyen bir bayan için hangi bedeni almalıyım
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bedenlerimiz tam kalıptır, kendi bedeninizi satın alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Beden tablonuz olsa keşke
Cevap: Merhaba, lacivert kedi baskılı üründe beden ile alakalı yeterince yorum var efendim göz atabilirsiniz veya yarın tekrar sorarsanız detaylı ölçü bilgisi verebilirim.

Soru: Merhaba M beden ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba, üretimde efendim yakın zamanda stoklarımız güncellenecektir.

Soru: yüksek bel mi
Cevap: Merhaba, normal bel efendim

Soru: evet 1 adet külpt fazla geldi. toplamda 8 ürün yani
Cevap: Merhaba, anlayışınız için teşekkür ederiz 🙏🏼 siz de kalabilir efendim göndermenize gerek yok.

Soru: XL Kaç No ya Tekabül Ediyor
Cevap: Merhaba, net bilgi veremiyorum efendim, ürün yorumlarına bakarak kendi bedenizi satın alabilirsiniz. Bedenlerimiz tam kalıptır.

Soru: merhaba iç çamaşırı paketlenmesi nasıl yapıyor sunuz şeffaf paketmi yani görünür mü ürünleri
Cevap: Merhaba, bu ürün şeffaf pakette efendim, ama sarma olarak pakenlenmiş ürünlerimizde mevcut.

Soru: 173 boy 100kg 2xl olur mu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bedenlerimiz tam kalıptır, kendi bedeninizi satın alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Kadın Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-614 Ürünün Detaylı Resimleri

Kadın Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot 7'li Paket 37000-614 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü