Kadın Dolgusuz Transparan Çizgili Toparlayıcı Straplez Sütyen Alınır Mı ?

Gonul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
585
0
0
Kadın Dolgusuz Transparan Çizgili Toparlayıcı Straplez Sütyen Satın Alır Mısınız?
Kadın Dolgusuz Transparan Çizgili Toparlayıcı Straplez Sütyen Mevcut Fiyatı 239.99 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Dolgusuz Transparan Çizgili Toparlayıcı Straplez Sütyen Gerçekten İyi Mi?

Kadın Dolgusuz Transparan Çizgili Toparlayıcı Straplez Sütyen Hakkında yaklaşık 37 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kadın Dolgusuz Transparan Çizgili Toparlayıcı Straplez Sütyen Detaylı Açıklama

Kendini Güçlü Hisset, Şıklığını Taçlandır: Transparan Çizgili Straplez Sütyen İle Tanış!_x000D_
Şıklığı ve konforu bir arada arayan, gün boyu kendini özgür ve güçlü hisseden kadınlar için tasarlananTransparan Çizgili Straplez Sütyen, gardrobunun vazgeçilmezi olacak!_x000D_
Neden Transparan Çizgili Straplez Sütyen'i Tercih Etmelisin?_x000D_
Mükemmel Uyum ve Destek:Özellikle tasarlanmış fit yapısıyla göğüslerini toparlar ve şekillendirir, sana özgüven verir.Her hareketinde yanındadır, gün boyu rahatlık sağlar._x000D_
Konforlu ve Rahat:Gün boyu hareket özgürlüğünü kısıtlamadan rahatça kullanabilirsin. Yumuşak iç astarı sayesinde cildini tahriş etmez,sanki ikinci bir cilt gibihissettirir._x000D_
Şık ve Modern Tasarım:Transparan çizgileriyle her kıyafetine uyum sağlayacak modern bir tasarıma sahip.Özel günlerden günlük hayatakadar her an yanındadır._x000D_
Yüksek Kalite:Uzun ömürlü kullanım için üretilen kaliteli malzemeleri sayesinde ilk günkü gibi kalır.Sık sık yenilemek zorunda kalmazsın._x000D_
Cilt Dostu:Hassas ciltler için bile uygun, nefes alabilen yapısıyla gün boyu tazelik hissi verir.Alerjik reaksiyonlara neden olmaz._x000D_
Geniş Renk ve Desen Seçenekleri:Her zevke ve stile uygun geniş renk ve desen seçenekleriyle dolabını renklendirebilirsin.Kendi tarzını yansıtmanı sağlar._x000D_
Transparan Çizgili Straplez Sütyen'in Seni Özel Kılacak Özellikleri:_x000D_
Transparan detaylar:Şık ve modern bir görünüm sunar._x000D_
Straplez tasarım:Omuzlarını serbest bırakır, farklı kıyafetlerle kombinlenebilir._x000D_
Yüksek destek:Göğüslerini toparlar ve şekillendirir._x000D_
Nefes alabilen kumaş:Tüm gün konfor sağlar._x000D_
#Materyal %90 Polyester %7 Elastan %3 Pamuk_x000D_
Kendini Güçlü Hissetmenin Sırrı:Doğru iç çamaşırı seçimi, hem sağlığın hem de özgüvenin için çok önemlidir.Transparan Çizgili Straplez Sütyenile hem şık hem de konforlu olabilirsin. Beden ölçülerini doğru alarak sana en uygun bedeni seçebilir ve sütyeninden maksimum verim alabilirsin._x000D_
Şimdi senin sıran!Kendini özel hissetmek ve tarzını tamamlamak içinTransparan Çizgili Straplez Sütyen'i hemen deneyimle ! _x000D_
_x000D_

Kadın Dolgusuz Transparan Çizgili Toparlayıcı Straplez Sütyen Ürününün Satıcısı, koza iç giyim Kadın Dolgusuz Transparan Çizgili Toparlayıcı Straplez Sütyen ürününü 239.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Dolgusuz Transparan Çizgili Toparlayıcı Straplez Sütyen Ürün Hakkındaki Yorumlar
239.99 Tl ye satışta olan Kadın Dolgusuz Transparan Çizgili Toparlayıcı Straplez Sütyen Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
37 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Aşırı güzel kesinlikle alın tam bedeninizi alın
İsim: **** ****
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm
Satıcı: KOZA İÇ GİYİM

Yorum: çok güzel rahat ve şık kesinlikle tavsiye
İsim: M** F**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Beden:80B

Yorum: butun renklerini almak istiyorum biraz sıktı ama agraf kullancam tam benim tarzim
İsim: e** s**
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Beden:90B

Yorum: Efsane kaliteli şık ama ha bite fiyat artırmaları hoş değil
İsim: n** ç**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Çok güzel teşekkür
İsim: M** H**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Boy:177cm

Yorum: penti muadili
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: gayet güzel beğendim
İsim: C** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Temmuz 2024

Yorum: gayet güzel
İsim: G** A**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: bayıldım çok güzel bir ürün
İsim: A** b**
Beden: 27 Temmuz 2024

Yorum: benim için uygun olmadı ama çok çok tatlılardı.. arada kalırsanız büyük olanı almalısınız bence. kumas ve goruntuleri gercekten iyi., not ve hediyeniz ile üzülerek iade ediyorum.
İsim: Z** İ**
Beden: 24 Ağustos 2024

Yorum: ürünü inceleyemeidm ama koza kaliteisne güveniyorum
İsim: h** ç**
Beden: 22 Temmuz 2024

Yorum: bir tık bol geldi ama duruşu vs güzel
İsim: K** P**
Tarih: 06 Ağustos 2024
Beden: Beden:95B

Yorum: cok güzel gerçekten
İsim: Z** Ç**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel her rengini aldım
İsim: B** B**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: Fena değil ama çok geç elime ulaştı.
İsim: M** D**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:85B

Yorum: Kalıbı bedeni tam, kumaşı gayet iyi. Nedense bu satıcıdaki ürünlere resim ekleyemiyorum?
İsim: N** B**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: sirt kısım uzunluğu biraz kısa satıcıya sorup aldim beden yine de olmadı birleşme yeri biraz kısa kaldı
İsim: k** o** K**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: cok kucuk geldi haberiniz olsun ve cok kaliteli beklemeyin ve poset acilmisti
İsim: D** D**
Beden: 19 Temmuz 2024

Yorum: tam bir hayal kırıklığı 👎 aynı marka ama beden küçük
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Kumaşı p**** markasına göre daha sert , kulpları kısa uzatmak için seçeneğiniz 4-5 santim sadece kulp konusuna dikkat edilmeli .
İsim: s** p**
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Boy:157cm

Yorum: ikinci kez alıyorum bu markadan.İlki etiketsizdi,uyardığım halde bu da etiketsiz geldi..Özensiz satıcı!
İsim: n** k**
Beden: 19 Temmuz 2024

Kadın Dolgusuz Transparan Çizgili Toparlayıcı Straplez Sütyen Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: merhaba Dolgulu mu
Cevap: Merhaba efendim, desteklidir dolgusuzdur. Teşekkürler

Soru: Neden hic yorum gorseli yok acaba
Cevap: Merhabalar, sistemsel olarak görselleri yorumlarda sorun bulunmaktadır bu yüzden müşterilerimiz görselli yorum yapamamaktadır

Soru: gogus alti 90 cevresi 104 kac almaliyim.
Cevap: Merhaba efendim, 90B beden tercih edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: bedenimizi nasıl bulacağız
Cevap: Merhaba efendim, göğüs altı ve çevresi ölçüleri iletirseniz beden konusunda yardımcı olabiliriz. İyi günler dileriz.

Soru: Beden olacak B yazarken gelen ürünlerin sırt kısmı çok dar gelen de direk 95, 95 B değil sebebi ne?
Cevap: Merhaba efendim, sütyenlerimizde sadece B cup mevcuttur. Size 95 beden olarak gelen ürün 95B dir.

Soru: 95 takıyorum kac almayalım acaba
Cevap: Merhaba efendim, göğüs altı ve çevresi ölçüleri iletirseniz beden konusunda yardımcı olabiliriz. İyi günler dileriz.

Soru: Toparlanma özelliğine katkı sağlayan destekli demiri var mı?
Cevap: Merhaba efendim, evet desteklidir/balenlidir. Toparlayıcı özelliği mevcuttur. Teşekkürler.

Soru: alt 106 göğüs 120 yani kaç beden olur
Cevap: Merhabalar, bu modelimizde en büyük beden 95Bdir, fakat ilettiğiniz ölçü için küçük olacaktır, teşekkürler

Soru: 9364130853
Cevap: Merhaba efendim, talebiniz alınmıştır.

Kadın Dolgusuz Transparan Çizgili Toparlayıcı Straplez Sütyen Detaylı Fotoğraflar

Kadın Dolgusuz Transparan Çizgili Toparlayıcı Straplez Sütyen En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü