Kadın El Ve Omuz Çantası Satın Alır Mısınız

Aysun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
573
0
0
Kadın El Ve Omuz Çantası Alınır Mı?
Kadın El Ve Omuz Çantası Şu Anki Satış Fiyatı 541.81 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın El Ve Omuz Çantası Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Kadın El Ve Omuz Çantası Hakkında yaklaşık 2132 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kadın El Ve Omuz Çantası Açıklama Ve Özellikler

Tarzınızı Yükseltin: Şık ve Zarif Tote Çantamızla Tanışın
Sofistike ve zarif bir duruşu seven moda tutkunları için olmazsa olmaz bir aksesuar: Tote Çanta. Büyük bir özen ve dikkatle tasarlanan bu çanta, gittiğiniz her yerde adeta bir stil ifadesi yapmanız için yaratıldı.>Kendinize Güveninizi Ortaya Çıkarın
Tote çantamızla adım atarken, zahmetsiz bir stil ve zarafeti yansıtan bir hava yaratın. Zarif ve zamansız tasarımıyla, zengin siyah rengiyle kombininizi anında yükseltecek ve karşılaştığınız herkeste kalıcı bir izlenim bırakacaksınız.>Eşsiz Kalite ve Dayanıklılık
%100 Suni deriden üretilen Tote Çantamız, sadece görsel olarak büyüleyici olmakla kalmaz, aynı zamanda zamanın testinden geçecek şekilde tasarlanmıştır. Kullanılan birinci sınıf malzemeler, bu çantanın stil ve işlevsellikten ödün vermeden yıllar boyunca sadık bir yol arkadaşınız olmasını sağlar.>Düzenli ve Şık Kalın
Dört geniş iç cep ile Tote Çantamız, tüm temel eşyalarınız için geniş bir saklama alanı sunar. Telefonunuzdan cüzdanınıza, makyaj malzemelerinizden anahtarlarınıza kadar her şeyin yerli yerinde olmasını sağlayarak düzenli ve zahmetsiz bir şıklık elde edersiniz.>Rahat ve Çok Yönlü
Tote Çanta, 68 cm kayış uzunluğu ve 32 cm askı yüksekliğine sahiptir, bu da size mükemmel bir uyum sunarak gün boyu maksimum konfor sağlar. İster ofise, ister bir öğle yemeği randevusuna, ister hafta sonu kaçamağına gidiyor olun, bu çanta ihtiyaçlarınıza zahmetsizce uyum sağlayacaktır.>Teknik Detaylar:
Ürün Tipi: Tote Çanta>
Malzeme: %100 Suni DERİ>
Uzunluk: 28 cm>
Genişlik: 10 cm>
Yükseklik: 31 cm>
İç Cep Sayısı: 4>
Kayış Uzunluğu: 68 cm>
Düşüş Uzunluğu: 32 cm>
Renk: Siyah>_x000D_

Kadın El Ve Omuz Çantası Ürününün Satıcısı, Lucky Bees Kadın El Ve Omuz Çantası ürününü 541.81 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın El Ve Omuz Çantası Kullanıcı Yorumları
541.81 Tl ye satışta olan Kadın El Ve Omuz Çantası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2132 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Çok güzel paketlenmişti. Çanta da gerçekten çok güzeldi. Parasını sonuna kadar hak ediyor.
İsim: Ö** Ş**
Tarih: 01 Mart 2024
Beden: Beden:Standart
Satıcı: Lucky Bees

Yorum: çok güzel yumuşak deri kaliteli beğendim. Hızlı kargo özenli paketleme Lucky Bees marka ya çok teşekkür ederim
İsim: Guncha H.
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: çok iyi bir çanta. beğendim. 700 liraya almıştım ben aldıktan sonra indirime girdi biraz üzdü. içine tabletim sığıyor okulda kullanıyorum
İsim: B** K**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Sanırım aşık olduuum böyle bi çanta olamaz gerçekten fiyatına göre şa ha nee ve çok kaliteliii, paketlemesinde çok güzeldi teşekkür ederim 🤩
İsim: A** H**
Tarih: 14 Ekim 2023

Yorum: Bayıldım çok kullanışlı ben üniversite için almıştım çok güzel hem şık hem spor
İsim: **** ****
Tarih: 06 Ekim 2023

Yorum: hem şık hem spor hem klasik hepsi bir arada
İsim: Z** G**
Tarih: 25 Eylül 2022

Yorum: çok güzel hediye aldım arkadaşıma kesinlikle alin
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: çok güzel paketlenmiştsiniz öncelikle. Çanta çok kaliteli ve şık.
İsim: f** d**
Tarih: 18 Ağustos 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Bayildimmmm. Kesinlikle alın. Göründüğünden daha hoş ve kibar duruyor. Gayette kullanışlı kaliteli hem klasik hem spor. Dokusuda cok güzel
İsim: g** ç**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: bayıldım çok şık duruyor
İsim: Z** H** L**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: Ürünü paketlemesi olsun gonderim şekli olsun herzmnki gibi güzeldi daha önce de burdan çanta aldim ve hepsinj severek kullaniyorum kalitesi de çok güzel teşekkürler
İsim: K** ö**
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: İndirimdeyken aldım çok güzel ve kaliteli bi çanta düşünmeden alın ben kahverengisini de alacağım içine çok fazla şey sığar birkaç gözü olması da çok iyi
İsim: İ** T**
Tarih: 22 Eylül 2023

Yorum: gerçekten çok memnum kaldım bir süredir kullanıyorum çok hoş ve güzel
İsim: F** K**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: bayıldıııııımmm fiyatına bakmayın alın kurtarıcı ve kullanışlı ürün üni için çok iyi ( paketlenmesi de harika) 💖🫠
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: Verilen parayı kesinlikle hak ediyor oldukça kaliteli ve güzel duruyor paketlemeside çok iyiydi çok memnun kaldım severek kullanacağım
İsim: M** B**
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: mükemmel yaa
İsim: C** G**
Tarih: 01 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Çok şık çok beğendim teşekkür ederim
İsim: N** C**
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: cok şık duruyor,
İsim: R** a**

Yorum: Ba yıl dım. Duruşu, yandaki ayıcım aksesuarı, herşeyiyle çok kullanışlı. Fermuarlı bölmesi olmasıda ayrıca çok kullanıslı işe giderken kullanıyorum çok güzel arkadaslarımda cok begendı
İsim: G** G**
Tarih: 11 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: asiri guzel bi paketlemeyle elime ulasti o kdr guzel bir cantaki cok buyuk degil tam tablet ve defter sigdirilabilecek buyuklukte ideal boyutta durusu kaliteside baya iyi yaptiginiz bagis icinde ayrica tesekkur ederimm🥰🥰
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Harika ötesi. İndirimden aldım. Kaçırmayıın. Paketleme de harikaydı
İsim: B** K**
Tarih: 29 Eylül 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Her yerde kullanıyorm annemede aldım aynı çantadan çok memnunuz
İsim: Çağla D.
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Mayıs 2024

Yorum: çok beğendim çok hoş duruyor
İsim: Z** B**
Tarih: 12 Mart 2023

Yorum: okul icin aldım çok güzel tavsiye ederim anahtarlığıda çok tatlı
İsim: H** A**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: genel olarak beğendim parlak bir dokusu var boyut olarak çok büyük değil orta yani kitap, defter büyükse yan koyduğunuzda sığıyor ayrıca tavsanida da çok beğendim çok tatliş :) guzel bir hava katıyor çantaya dilerseniz cikarta da biliyorsunuz

Yorum: Biraz deri kokuyor, onun dışında çok kaliteli çok şık bir çanta.
İsim: Y** G**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: kargom geldim aşırı beğendim
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim çok tatlı✨💗. Kısa sürede de geldi
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Öncelikle paketleme çok özenliydi. Çanta bir harika kumaşının dokusuna bayıldım. Kaliteli bir duruşu var. Almanızı tavsiye ederim.
İsim: M** Ş**
Tarih: 13 Eylül 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Bayıldımm yumuşacık çanta çok özenli paketlenmişti beklentimin üstünde geldi hem tabletim hem termosum sığıyo tam ara boy arayanlara okul çantası
İsim: B** B** B**
Tarih: 12 Eylül 2023

Kadın El Ve Omuz Çantası Merak Edilen Konular

Soru: Ürünün koyu kahve rengini de üretin lütfen 🥲
Cevap: Merhaba, yeni ürünlerimiz ve güncel stoklarımız hakkında bilgi almak için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Sizin için her zaman en yeni ve en iyi ürünleri sunmaya çalışıyoruz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba fermuar kısmı tam kapatıyor mu çantanın içini yoksa açık kalıyor mu
Cevap: Merhaba, değerli müşterimiz ürünün tasarımından dolayı kenarlarda açıklık kalmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: laptop sığar mı
Cevap: Merhaba, Genişlik x Yükseklik x Derinlik : 28 x 31 x 10 cm'dir. Ürün boyutları ile cihazınızın boyutunu karşılaştırabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: vizon veya bej rengi üretilemez mi?
Cevap: Merhaba, şu anda stokalrımızda mevcut değildir. Yeni ürünlerimiz ve güncel stoklarımız hakkında bilgi almak için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Sizin için her zaman en yeni ve en iyi ürünleri sunmaya çalışıyoruz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ipleri kac cm ye kadar uzanıyor
Cevap: Merhaba, çantanın sapları 68 cm'ye kadar uzayabilmektedir. Size keyifli alışverişler dileriz.

Soru: içi astarlımı
Cevap: Merhaba, değerli müşterimiz ürün içi astarlıdır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kaç bölmesi var acaba
Cevap: Merhaba, değerli müşterimiz 3 adet çantanın içinde, 1 adet de dışında olmakla beraber toplam 4 adet bölmesi mevcuttur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Tavşan cıkıyormu
Cevap: Merhaba, dilediğiniz zaman tavşan aksesuarını takıp çıkarabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: derimi acaba
Cevap: Merhaba, değerli müşterimiz ürünümüz suni deriden üretilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: iç derinliği kaç cm
Cevap: Merhaba, Genişlik x Yükseklik x Derinlik : 28 x 31 x 10 cm'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ya lütfen bej rengini de üretin 😭 bu tarz büyük çantaların hepsi bez ve fazla spor, bu çanta mükemmel. siyahıyla beraber bej rengini de almak istiyorum, üretmeyi düşünüyor musunuz?
Cevap: Merhaba, stoklarımız sık sık güncellenmektedir. Yeni ürünlerimiz ve güncel stoklarımız hakkında bilgi almak için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Sizin için her zaman en yeni ve en iyi ürünleri sunmaya çalışıyoruz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kaç bölmeli fermarlı mı
Cevap: Merhaba! Çantada 4 bölme bulunmaktadır. Ürün hem mıknatıslı hem de fermuarlıdır, böylece eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Başka bir sorunuz varsa çekinmeden bana sorabilirsiniz. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarım!

Soru: çantanın kolı kısaltılabiliyormu?
Cevap: Merhaba, değerli müşterimiz ürün askısı sabittir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Kitap sığar mı
Cevap: Merhaba, A4 boyutundaki kitaplar sığmkatadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: üstündeki tavşan anahtarlığı ile birlikte mi gönderiyorsunuz🥺🥺
Cevap: Merhaba, değerli müşterimiz, evet, ürün tavşan aksesuarı ile birlikte gönderilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: çantanın içine normal büyük boy defter sığar mı
Cevap: Merhaba, değerli müşterimiz, A4 boyutundaki defterler rahatlıkla sığmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boyutu nedır gunluk kullanıma uygunmu
Cevap: Merhaba, Genişlik x Yükseklik x Derinlik : 28 x 31 x 10 cm'dir. Günlük kullanım için uygundur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: A4 defter sığar mı acaba
Cevap: Merhaba, A4 boyutundaki defterler sığmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: parlak deri mi? süet gibi mi? görünüyor
Cevap: Merhaba, değerli müşterimiz ürün parlak deri, fakat süet gibi değil normal deri gibidir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: salam,ölçüleri necedir
Cevap: Merhaba, Genişlik x Yükseklik x Derinlik: 28 x 31 x 10 cm’dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Kadın El Ve Omuz Çantası Detay Resimler

Kadın El Ve Omuz Çantası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü