Kadın Elegante Model Kristal Zirkon Taşlı Gümüş Pırlanta Abiye Gerdanlık Düğün Söz Kına Parti Kolye Alanlar Memnun Mu ?

Gulizar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
913
0
0
Kadın Elegante Model Kristal Zirkon Taşlı Gümüş Pırlanta Abiye Gerdanlık Düğün Söz Kına Parti Kolye Alınır Mı?
Kadın Elegante Model Kristal Zirkon Taşlı Gümüş Pırlanta Abiye Gerdanlık Düğün Söz Kına Parti Kolye Şu Anki Satış Fiyatı 324.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Elegante Model Kristal Zirkon Taşlı Gümüş Pırlanta Abiye Gerdanlık Düğün Söz Kına Parti Kolye Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Kadın Elegante Model Kristal Zirkon Taşlı Gümüş Pırlanta Abiye Gerdanlık Düğün Söz Kına Parti Kolye Hakkında yaklaşık 38 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kadın Elegante Model Kristal Zirkon Taşlı Gümüş Pırlanta Abiye Gerdanlık Düğün Söz Kına Parti Kolye Teknik Bilgiler

Kadın Elegante Model Kristal Zirkon Taşlı Gümüş Pırlanta Abiye Gerdanlık Düğün Söz Kına Parti Kolye Ürününün Satıcısı, Furtek Aksesuar Kadın Elegante Model Kristal Zirkon Taşlı Gümüş Pırlanta Abiye Gerdanlık Düğün Söz Kına Parti Kolye ürününü 324.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Elegante Model Kristal Zirkon Taşlı Gümüş Pırlanta Abiye Gerdanlık Düğün Söz Kına Parti Kolye Kullananlar
324.99 Tl ye satışta olan Kadın Elegante Model Kristal Zirkon Taşlı Gümüş Pırlanta Abiye Gerdanlık Düğün Söz Kına Parti Kolye Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
38 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Ürün tek kelimeyle harika bayıldım. Çok şık. Yanında yolladığınız hediye içinde teşekkür ederim 🤩 kargo paketleme hersey mükemmel tereddütünüz olmasın
İsim: Ayşenur A.
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Furtek Aksesuar

Yorum: Harika duruyor
İsim: Ö** A**
Tarih: 04 Ekim 2023

Yorum: Çok çok güzel durdu
İsim: Merve Ç.
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: çok güzel harika satıcıya teşekkür ederim hediyesi için
İsim: **** ****
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Yorumum yukarıda kalsın diye 5 yıldız verdim. Rezil bir ürün kesinlikle almayın. İlk kullanımda alerji yaptı. Komple boyun kısmım kabardı su topladı kızardı kaşıntıdan duramıyorum hayatımda bu kadar rezil bir kolye daha kullanmadım
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Bayıldım muhteşem şahane yanında gönderdiğiniz hediye içinde teşekkür ederim ❤
İsim: Havvanur g.
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: Ürüne bayıldım fotograftakinden çok daha güzel ve çok havalı
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: Bayildim bayildimm kalitesi super birde hediye koymuşsunuz cok incesiniz teşekkür ederim 🌹
İsim: F** T**
Tarih: 29 Kasım 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: çok şık güzel bir ürün bir kere kullandım taş düşmesi yaşamadım ama düşme ihtimali yüksek gibi duruyor zaten fiyatı aşırı uçuk
İsim: a** K**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Mükemmel öyle güzel ki kesin almalısınz
İsim: Berrin A.
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: 10 numara 5 yıldız çok güzel parlıyor bayıldım kolyeye. güncelleme: kolye fena derecede metal kokuyor
İsim: a** a**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel bayıldım 😍
İsim: B** E** H**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Haziran 2024

Yorum: aşırı iyi bayıldım
İsim: N** A**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: çok güzeldi bana da çok yakıştı
İsim: Fatima A.
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: çok şık duruyor.
Tarih: 26 Mayıs 2024

Yorum: asiri begendimm😍
İsim: a** E**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: Güzel ürün, tavsiye ederim.
İsim: E** A**
Beden: 08 Şubat 2024

Yorum: Beğendim teşekkür edirim
İsim: R** S**
Beden: 31 Ağustos 2023

Yorum: ürün arkadan boyuna göre ayarlanıyor, hediye için teşekkür ederim😘💕
İsim: Z** G**
Tarih: 17 Kasım 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Çok şık bir ürün taşları düşebilir yalnız.
İsim: E** Y**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Güzel. Taslari parlak
İsim: f** n** A** k**
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: Işıl Işıl
Beden: 10 Ağustos 2023

Yorum: Furtek herzman 🌟🌟🌟🌟🌟
İsim: E** A**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: tam göründüğü gibi arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: K** K**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Avize gibi aynı ben beğendim parıl parıl parlıyor ağır bir ürün
İsim: T** G**
Tarih: 12 Ekim 2023

Yorum: Ben sustum kolyem konuştu..Söyleyeceklerim bu kadar :))
İsim: S** K**
Beden: 30 Temmuz 2024

Yorum: 1 yıldızı bile hak etmiyor. aras kargo ile urun kargoya verildi. o gun evde olmama ragmen ne kapim calindi ne de aradilar. bana bilgi vermeden urunun iadesi gerceklesmis.
Tarih: 08 Nisan 2023

Kadın Elegante Model Kristal Zirkon Taşlı Gümüş Pırlanta Abiye Gerdanlık Düğün Söz Kına Parti Kolye Akıllarda Kalan Sorular

Soru: lastikli mi esniyor mu
Cevap: Merhabalar, hayır ürün metaldir, zincir uzantısı mevcuttur ayarlanabilir 🙏

Soru: ürün sadece boyuna mı takılabiliyor? Yoksa ayarı var mı uzayabiliyor mu ?
Cevap: Merhabalar, zincir uzundur fakat model choker olarak tasarlanmıştır 🙏

Soru: fr179 modelinizle ayni mi gorseller aynı görünüyor bi bakarmisiniz
Cevap: Merhabalar, ikisi arasındaki fark sadece zincir uzantısıdır, bu model diğerinden 1-2 cm kadar kısadır🙏 Başka bir fark yoktur ☘ Keyifli alışverişler dileriz..

Soru: Merhabalar.Kolyenin boynumuza kisa gelme ihtimali var mi acaba?
Cevap: Merhabalar, ürünün zincirli kısmı dahil 41 cm dir. Dilerseniz sipariş oluşturduktan sonra mesaj ile bildirim yaparsanız uzatabiliriz.

Soru: En memnun kaldığım takı satıcısı hep burdan alıyorum çok kaliteli ve hızlı başka yerden almam artık
Cevap: Merhabalar, değerli yorumunuz bizi çok çok memnun etti sevindirdi.💕 Çok teşekkür ederiz. Güzel günlerde kullanınız.🌺🌺

Kadın Elegante Model Kristal Zirkon Taşlı Gümüş Pırlanta Abiye Gerdanlık Düğün Söz Kına Parti Kolye Detaylı Fotoğraflar

Kadın Elegante Model Kristal Zirkon Taşlı Gümüş Pırlanta Abiye Gerdanlık Düğün Söz Kına Parti Kolye En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü