Kadın Fileli Babet Alınır Mı ?

Simal

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
586
0
0
Kadın Fileli Babet Bu Ürünü Almalı Mı?
Kadın Fileli Babet Güncel Satış Fiyatı 394.67 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Fileli Babet Gerçekten İyi Mi?

Kadın Fileli Babet Hakkında yaklaşık 32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Kadın Fileli Babet Teknik Açıklamalar

Kadın Fileli Babet Ürününün Satıcısı, BUNİPARK Kadın Fileli Babet ürününü 394.67 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Fileli Babet Yorum Ve Değerlendirmeler
394.67 Tl ye satışta olan Kadın Fileli Babet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Aşırı rahat bir babet heleki benim gibi taraklı bir ayağa sahipseniz inanılmaz iyi duruyor kalıbı tam kendi numaranızı tercih edebilirsiniz :)
İsim: S** K**
Tarih: 13 Haziran 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: BUNİPARK

Yorum: Aşırı rahat bir ayakkabı ve çok şık duruyor
İsim: Helin D.
Tarih: 25 Haziran 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Satıcıyla iletişime geçmiştim önü küt ve ucunda kumaşı olan modelden göndermesi için, öyle yapmış teşekkür ederim 🙏 kesinlikle F\P ürünü ayağım 36 tam beden aldım biraz tereddüt ettim acaba küçükmü diye ama yalınayak giydiğim için öyle hissetmiş olabilirim babet ten çorapla giymeyi düşünüyorum o zaman sorun olmaz, yalın ayak giymek isteyenler ve aDevamını Oku
İsim: Eda T.
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Ayak numaranızı alın cok rahat ve şık Bi ayakkabı
İsim: **** ****
Tarih: 31 Temmuz 2024
Beden: Beden:39

Yorum: ayakkabı çok güzel fakat kalıbı küçük üzülerek iade edip hemen 1 no büyüğünün siparişini verdim. umarım aynı güzellikte gelir yeni siparişim
İsim: S** Y**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Fiyat performans ürünü beğendim . Yumuşak ve paketleme güzeldi . Teşekkürler
İsim: Sinem T.
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: satıcı çok ilgili, ertesi gün siparişim elimdeydi ve erken vakitte. çok memnun kaldım yalnız ürünün 37 numarası ayağımı sıktı 38 de geniş oldu neyseki üstündeki tokalar tutuyor ve rahatsız etmiyor çok ama belli bol olduğu
İsim: R** A**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: kendi numaranızı alın.
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Resımde göründüğü gibi harıka bir numara büyük alınmalı kesınlıkle yorumlara bakarak öyle yapmışım iyiki😬
İsim: E** A**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: guzel kargolanmis çabuk geldi ürün gözüktüğü gibi geldi fakat bana gelen ayakkabinin burun kısmında dikiş hatası vardı yamuk dikilmesti oda serçe parmağını açılıyordu iade etmek dumanda kaldım
İsim: A** T**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Bu kadar kaliteli beklemiyordum bayıldım babetlere aşırı rahatlar hiç düşünmeden alabilirsiniz
İsim: N** A**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: Normalde 39 giyiyorum ama yorumlara bakıp 40 aldım ve iyi ki de öyle yapmışım. Ayaklarım taraklı olduğu için uç kısımda biraz boşluk kaldı ama kötü bir görüntü ya da kullanım zorluğu oluşturmadı. İnce yapılı bir ayağınız varsa kendi numaranızı almanızı öneririm. Ben aldıktan sonra fiyatı artmış ancak indirim beklenebilir. Yorumlarda farklı modellerDevamını Oku
İsim: D** C**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Ben file babet aldım yanlış ürün gönderildi topuklu sandalet geldi tatile gidecektim zamanım yoktu üstelik satıcı ile iletişime geçmiştim
İsim: T** D**
Tarih: 23 Haziran 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Mükemmel!
İsim: N** İ**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: Görseller alakası yok hiç beğenmedim ve kendi numaramı almama rağmen küçük geldi
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: File kısımları ayaklara batıyor ne yazık ki hafif vurur gibi oldu.
İsim: E** s** Ö**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: göründüğü gibi bı numara büyük aldım tarajlu olduğu için sadece serçe parmağima dokaniyor altı kaygan denemeye değer bu fiyata
İsim: g** d**

Yorum: Harika kısa sürede geldi

Yorum: Ürün göründüğü gibi çok güzel fakat kalıbı biraz dar ama iade etmedim inşallah açılma yapar çok beğendim
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: Beklediğim gibi güzel geldi
İsim: G** K**

Yorum: Satıcı ürün görseliyle aynı olduğunu iddia etse bile o şekilde gelmedi. Önünde ektra bir kumaş/deri olup parmak ucu kapalı olduğundan dolayı sipariş verdim ama öyle değil önde destek olmadığı yürürken biraz zorlanılıyor ve sadece denemek için giydiğim halde arkası acıttı
İsim: N** N**
Tarih: 28 Haziran 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Güzel duruyo ama ön kısmı ayagın üafünü acıtıyo dahha yumusak yapılabilirdi

Yorum: Çok rahat bir babet ama rengi çok değişik tonda sarı bej ile alakası yok o yüzden malesef iade
İsim: F** Y**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: maalesef bana olmadı iade ettim tombul ayaklar almamali filelidir diye açılır diye aldim ama olmadı ama çok kalitesi kesinlikle
İsim: B** A**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Beğenmedim rengi çok farklı geldi:(
İsim: S** A**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Kadın Fileli Babet Merak Edilen Konular

Soru: alım yaptım, önü file altı parmak uçları kapalı olanını ve kemer detayının file kısmından çok ayrı olamyanını bekliyorum .ilgilenirseniz çok sevinirim ❤
Cevap: Merhaba efendim ürünümüz burun ucu kapalı olan fotoğraftaki in aynısıdır

Soru: Kilteleri yukarda görünüyor birkaçının birkaçının da aşağıda o yönden yazdm
Cevap: Kilte derken efendim

Soru: Gorseldeki ürün gelır mi yorumlarda farklı ürün geldi dıye yazıyor
Cevap: Aynı ürün efendim burun ucu kapalı olan

Soru: Görseldeki üründen farklı gönderim olmuş başı yorumlarda aynısı gelir mi babetin
Cevap: Birebir aynı ürün gonderiliyor ürün burun ucu kapalıdir

Soru: Ayakkabının önü kapalımı resimli yorumlarda birininki kapalı birimin açık gözüküyor file için burun kısmı kapalımı
Cevap: Evet efendim burun ucu kapalıdir

Soru: burun ucu içten kumaşla kaplı ama alıcılar görsel atmış görselde ayak parmakları görünüyor siz hangi ürünü gönderiyor sunuz
Cevap: Ürün ucu kumaşlı olan efendim

Soru: normalde 37 giyiyorum kendi nmr alayim yoksa bir nmr büyük mü kalıbı darmı
Cevap: Tam kalıp efendim

Soru: Ürünü alıyorum ama görseldeki ile aynı gelmesini istiyorum hediye alıyorum çünkü burun ucu kapalı ve küt model
Cevap: Merhaba efendim burun ucu kapalı ve küttür

Soru: Önü küt olandan almak ıstıyorum önü yuvarlak gelmesin
Cevap: Önü küt ve ön kumaşı kapalı

Soru: Merhaba, ürün bazı görsellerde burun ucu kapalı ve rengi sarı duruyor. Burun ucu açık ve bej renkte olanını almak istiyorum. Bir de en geç perşembeye kadar elimde olması gerekiyor. Eğer hızlı gelirse ve istediğim model varsa alacağım. Teşekkür ederim.
Cevap: Merhaba efendim ürün burun ucu kapalı gelecektir file rengi görseldeki gibidir bilginize

Soru: Ürün ucu kumaşlı mı yoksa açık mı yorumlarda açık denmiş
Cevap: Kapalı efendim

Soru: Görselde burun ucu kapalı ama yorumlarda görseldeki gibi değil nasıl gelecek
Cevap: Burun ucu kapalı

Soru: Ayakkabının burnu sadece fileli görseldeki gibi değil
Cevap: Ürün fotoğraf ile aynı efendim

Soru: 38 bedeni gelir mi
Cevap: Tabiki pazartesi yenilecek efendim

Soru: 38 numara ne zaman gelir acaba
Cevap: En kısa zamanda güncellenecektir efendim

Soru: Yorumlarda önü kumaşsız, gold kancalı. Ürün görselinde önü kumaşlı. İki farklı ürün gözüküyo hangisi geliyor
Cevap: Ürün parmak ucu kumaşlı ve hafif kare burun şeklinde efendim 🌸

Kadın Fileli Babet Ürünün Fotoğrafları

Kadın Fileli Babet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü