Kadın Fitilli Bato Model 7li Külot Set Karışık Renkler Kts3021 Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Gulsen

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Kadın Fitilli Bato Model 7li Külot Set Karışık Renkler Kts3021 Tavsiye Eder Misiniz?
Kadın Fitilli Bato Model 7li Külot Set Karışık Renkler Kts3021 Mevcut Fiyatı 299.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Fitilli Bato Model 7li Külot Set Karışık Renkler Kts3021 Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Kadın Fitilli Bato Model 7li Külot Set Karışık Renkler Kts3021 Hakkında yaklaşık 551 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Fitilli Bato Model 7li Külot Set Karışık Renkler Kts3021 Teknik Açıklamalar

Kadın Fitilli Bato Model 7li Külot Set Karışık Renkler Kts3021 Ürününün Satıcısı, Sensu Kadın Fitilli Bato Model 7li Külot Set Karışık Renkler Kts3021 ürününü 299.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Fitilli Bato Model 7li Külot Set Karışık Renkler Kts3021 Hakkında Yapılan Yorumlar
299.0 Tl ye satışta olan Kadın Fitilli Bato Model 7li Külot Set Karışık Renkler Kts3021 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
551 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Çok güzel tam beden
İsim: B** K**
Tarih: 23 Temmuz 2023
Beden: Boy:171cm
Satıcı: Sensu

Yorum: L beden oldu rahat
İsim: s** n** A**
Tarih: 28 Eylül 2023
Beden: Boy:156cm

Yorum: çok rahat ve güzeller bı beden büyük aldım ama gerek yoktu herkes bedenini alsın
İsim: N** B**
Tarih: 30 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürün cok güzel paketlenmiş. Ben M giyiyorum kendi bedenimden 1 beden büyük aldım. sizde mutlaka öyle yapın. yoksa külot izi olacaktır ve küçük gelecektir. tavsiye ederim kalitesi de çok guzel
İsim: F** B** Ö**
Tarih: 25 Ağustos 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Boyutları sabit değil ama genel olaeak yumuşak ve kaliteli renkleri de çok hoş tavsiye ederim bedeninizden 1 veya 2 beden büyüğünü tercih etmenizi tavsiye ederim.
İsim: E** Y**
Tarih: 21 Eylül 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Kalıpları küçük, 1-2 beden büyük alınabilir. Kumaşı ve özellikle renkleri harika
İsim: S** Ç**
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: Ben ürünleri çok beğendim.. Renkleri çok güzel soft.. Yumusaciklar ve dikişleri güzel.. Fitilli olması hoşuma gitti.. Üzerinizde yok gibi.. Güzel sarıyor.. Bedeninizden 1 beden büyük alın.. Yada satıcıya sorun güzel yönlendiriyor..
İsim: E** Ö**
Tarih: 02 Eylül 2023
Beden: Beden:3XL

Yorum: Çok güzel çok rahat. ancak bazı pantolonlara izi belli oluyor. 1 beden büyük alınmalı
İsim: G** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Haziran 2023

Yorum: Kalitesi iyi fakat bedenler hiç tutmuyor, 2 beden büyük alınmalı
İsim: E** V**
Tarih: 22 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok güzel kaliteli yumuşak
İsim: ö** ö**
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: Çok beğendik yumuşacık tam beden alabilirsiniz.
İsim: Z** Ç** E**
Tarih: 01 Eylül 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: çok yumuşak ve kaliteli
İsim: S** S**
Tarih: 07 Eylül 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Sanırım hiçbir ürüne bu kadar çabuk yorum yapmamıştım. Bayıldım çok güzel paketleme özenli hatta paketlerini atmadım seyahate çıkarken kullanılabilir o kadar güzel. Dokusu da çok hoş. Bir beden büyük alın diyenleri iyi ki dinlemişim. 🥰
İsim: H** B**
Beden: 03 Ağustos 2023

Yorum: çok güzeller renkleri harika dokuları yumuşacık 2.alışım
İsim: Derya U.
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: güzel fakat kilot izi olmasın istiyorsanız kesinlikle 1 beden büyük alınmalı ben m aldım l çok daha içi olurdu kalıbı bi tık dar yıkanınca çekmedi bence
İsim: M** N** K**
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: Çok rahat ve güzeller, teşekkür ederim satıcıya daha önce de almıştım burdan ihtiyacım oldukça burdan almayı düşünüyorum
İsim: Y** G**
Tarih: 01 Eylül 2023
Beden: Beden:M

Yorum: ürünler güzel yumuşak alt bedeniniz neyse onu alın. Yanındaki sabun içi. thx düşünceli bir armağan olmuş
İsim: H** D**
Tarih: 31 Ağustos 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Görselde göründüğü gibi renkleri ve modeli. Oldukça yumuşak bir dokusu var. Teşekkür ederim.
İsim: Y** Ç**
Beden: 27 Haziran 2023

Yorum: çok çok güzeller yumuşacık kaliteli bir kumaşı var sabun hediyeniz için ayrıca teşekkür ederim
İsim: N** C**
Tarih: 08 Temmuz 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Çok güzel, şık ve modern bir kalıp, renkler efsane!!! ❤❤❤ Bayıldım gerçekten 👌👌👌 Ayrıca paket mis gibi kokuyordu o küçük hediyeniz sayesinde 🤩 Çok teşekkür ederim 🥰
İsim: **** ****
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: bedenler sabit ölçüde değil
İsim: Ç** A**
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: Renkleri çok hoş yumuşak penye , bir beden büyük almak isabet olur .
İsim: A** T**
Tarih: 15 Kasım 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Kaliteli beğendim. Bir beden büyük aldım gayet kullanışlı.
İsim: F** V** D**
Tarih: 29 Şubat 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Tavsiye üzerine aldım güzel geldi yanında da hediye göndermişler teşekkür ederim
İsim: s** k**
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: sorunsuz elime ulaştı teşekkür ediyorum tam beden
İsim: C** G**
Tarih: 17 Ekim 2023
Beden: Beden:M

Yorum: 61 kg L beden aldım tam oldu
İsim: N** O**
Tarih: 02 Ekim 2023

Yorum: m beden aldim cok da guzel geldi
İsim: g** k**
Tarih: 03 Kasım 2023
Beden: Boy:156cm

Yorum: kaliteli duruyor kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: N** A**
Tarih: 11 Kasım 2023

Yorum: Malesef istediğim kalitede değil ama küçük hediyeniz için teşekkür ederim teslimat zamanında ve hızlı geldi teşekkürler.
İsim: D** T**
Tarih: 13 Haziran 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Kendi bedeninizi alın
İsim: K** B**
Tarih: 13 Aralık 2023
Beden: Beden:S

Kadın Fitilli Bato Model 7li Külot Set Karışık Renkler Kts3021 Ürüne Dair Sorular

Soru: pamuklumu.
Cevap: Merhaba efendim, ürünümüz %95 pamuk %5 elastandan oluşmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 154 57 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: % kaç pamuk
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürünümüz %95 pamukdan oluşmaktadır.

Soru: yüksek belmi?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürün normal beldir efendim keyifli alışverişler dileriz

Soru: yuksek belmi
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürünümüz normal beldir. Keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba esnekliği nasil?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürünümüz,%95 coton %5 elastandan oluşmaktadır.

Soru: begden nasıl acaba
Cevap: Merhaba, sorunuz ekiplerimiz tarafından en kısa sürede yanıtlanacaktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.55 boy 70 kilo kaç beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, 2XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba, 164 boy 64 kilo için kaç beden daha uygun olur? Basen 100 cm.
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba,boy 155,kilo 165 kaç beden olur?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 150 boy 55 kg hangi beden almalıyım
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba nasılsınız 165 boy 74 kilo 108 bel hangi beden almalıyım teşekkürler kolay gelsin
Cevap: Merhaba efendim iyiyiz efendim sizler nasılsınız. L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli günler dileriz.

Soru: boy 163 kilo 63 hangi beden olur

Soru: 155 boy kilo 67 kaç beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 170 cm boy 75 kilo

Soru: merhaba kızım 40 kg kaç beden almalıyım
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.57 boy 50 kilo hangi beden uygundur?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 175 boy 67 kilo 112 kalça ölçüsü hangi beden almalıyım?

Soru: merhaba hepsi aynı renk olan setiniz yok mu? neden her set farklı farklı renk
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, stoklarımız ve yeni ürün çeşitlerimiz yakın zamanda mağazamıza eklenecektir. Takipte kalarak yeni ürün ve stoklarımızdan yararlanabilirsiniz. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür eder keyifli günler dileriz

Soru: Merhaba 171 boy, 49 kilo için hangi beden tercih etmeliyim? Önceden teşekkürler.
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Kadın Fitilli Bato Model 7li Külot Set Karışık Renkler Kts3021 Ürünün Detaylı Resimleri

Kadın Fitilli Bato Model 7li Külot Set Karışık Renkler Kts3021 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü