Kadın Fitilli Brazilian Tanga 7 Li Paket Set En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Saziye

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
587
0
5
Kadın Fitilli Brazilian Tanga 7 Li Paket Set Fiyatına Göre Alınır Mı?
Kadın Fitilli Brazilian Tanga 7 Li Paket Set Şu Anki Değeri 290.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Fitilli Brazilian Tanga 7 Li Paket Set Kaç Kişi Memnun?

Kadın Fitilli Brazilian Tanga 7 Li Paket Set Hakkında yaklaşık 3411 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Fitilli Brazilian Tanga 7 Li Paket Set Detaylı Açıklama

Kadın Fitilli Brazilian Tanga 7 Li Paket Set Ürününün Satıcısı, Sensu Kadın Fitilli Brazilian Tanga 7 Li Paket Set ürününü 290.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Fitilli Brazilian Tanga 7 Li Paket Set Hakkında Yapılan Yorumlar
290.0 Tl ye satışta olan Kadın Fitilli Brazilian Tanga 7 Li Paket Set Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3411 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: beden konusunda kararsızdim ama gayette tam oldu
İsim: Neslihan a.
Tarih: 12 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Sensu

Yorum: 160, 50 kiloyum s beden tam oldu ürünü beyendim güzel👍
İsim: **** ****
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Kendi bedenimden bir becen buyuk aldim tam istedigim gibi oldu
İsim: M** T**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Tereddütle almıştım memnun kaldım. Kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: H** T**
Tarih: 24 Nisan 2023
Beden: Boy:166cm

Yorum: Bi beden büyük aldım iyi oldu
İsim: L** k**
Tarih: 08 Şubat 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Dokusu çok yumuşak üzerinde yokmuş gibi hissediyor insan çok severek kullanıyorum bir beden büyük alınabilir 🌺
İsim: E** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Mayıs 2023

Yorum: İnanılmaz rahat, yumuşacık. Kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: H** K**
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: bir beden büyük tercih etmiştim iyiki öyle.yapmışım yumuşak ve rahat
İsim: M** Y**
Tarih: 14 Mayıs 2023

Yorum: çok rahat kullanışlı önerim tam bedeninizi almanız
İsim: Cansel k.
Tarih: 19 Mart 2023
Beden: Beden:M

Yorum: cokkk güzel 1 beden büyük alabilirsiniz ama kendi bedeninizi çok iyi duracaktır acayip rahat
İsim: N** A**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: Kumaşı ve duruşu falan gerçekten çok iyii hepsi çok güzel iyi ki bir beden büyük almışım tam oldu :)
İsim: K** G**
Tarih: 15 Şubat 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok güzel yumuşacık ve rahat. 166 boyda 60 kg olarak m beden aldım tam oldu. Sabun hediye etmişsiniz mis gibi kokuyordu teşekkürler ☺
Tarih: 14 Mayıs 2023
Beden: Boy:166cm

Yorum: 5yildizi sonuna kadar hakediyor 2xl almstm belki dar olur diye ama xl de olurmuş.cok güzel esnek yapısı var tavsiye ediyorum alinnn aldırınnnnn
İsim: Ş** Y**
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel. Ben bir beden büyük söyledim rahat giymek için çok hoşuma gitti yumuşacık. Tereddütsüz alabilirsiniz. Hediye için teşekkür ederim.
İsim: S** M**
Tarih: 22 Aralık 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Gayet yumasak ve güzel. Kendi bedenimi aldim
İsim: E** K** B**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Kumaşı çok güzel, tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: G** B**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: şuan üzerimde aşırı rahat bir neden büyük alın kızlar
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: ürünleri çok beğendim, renkleri tam, hiçbir kusuru yok, 65 kilo için L beden aldım tam oldu. satıcıya teşekkür ederim kargo hızlı ve özenliydi
İsim: z** d** d**
Tarih: 05 Haziran 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Çok güzel ürün fakat bi beden küçük alın
İsim: S** G**
Tarih: 29 Nisan 2023
Beden: Boy:153cm

Yorum: Cok begendim kaliteli tam beden
İsim: A** Ç**
Tarih: 27 Nisan 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: gayet güzel fiyat performans ürünü rahat olması için 1 beden büyük alın
İsim: b** a**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: gerçekten çok güzel ve rahat tam bedeninizi alın ben s bedenim yine de emin olamayıp m aldım ama siz tam bedeninizi alın derim büyük geldi
İsim: D** B**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: Eksiksiz, sorunsuz elime ulaştı. Kumaşı çok güzel. Tavsiye ediyorum. Tam bedeninizi alın.
İsim: G** A**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: paketleme çok güzel önemseyerek yapılmış.yumuşacık kumaşları var içerisine de güzel kokması için sabun koymuşlar teşekkür ediyorum emeğinize sağlık bedeninizi alın derim
İsim: Demet T. B.
Tarih: 13 Temmuz 2023

Yorum: tam bedeninizi alin urunler harika
İsim: n** u**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Nisan 2023

Yorum: Ürünlerime ve ürünlerin teslim şekline bayıldım, çok kaliteli ürünler çok kaliteli hizmet. Teşekkür ederim. İçinde ki sabun harika düşünülmüş. Bedenler tam.
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: yikaninca beden kuculdu Bi beden buyuk soylenebilir
İsim: m** ç**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: kumasi ve durusu cok guzel, 1 beden buyuk alinmali
İsim: g** y**
Tarih: 01 Şubat 2023
Beden: Beden:S

Yorum: super alin tam beden
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Çok beğendim 165/59 m beden
İsim: M** K**
Tarih: 12 Nisan 2023

Kadın Fitilli Brazilian Tanga 7 Li Paket Set Merak Edilenler Neler?

Soru: 165boy 80 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, 2XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.56 boy 73 kiloya kaç beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, 3XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: გამარჯობათ 60 გკ რა ზომა მივუთითო
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, talebinizi türkce olarak iletirseniz yardımcı olmaya çalışacağız. Keyifli günler dileriz.

Soru: merhaba 158 boy 51 kilo hangi beden uyar
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kumaşı esnekmi
Cevap: Değerli müşterilerimiz merhaba, ürünümüz esnek kumaştan üretilmiştir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: m beden ne zaman gelio
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, stoklarımız ve yeni ürün çeşitlerimiz yakın zamanda mağazamıza eklenecektir. Takipte kalarak yeni ürün ve stoklarımızdan yararlanabilirsiniz. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür eder keyifli günler dileriz

Soru: 165 66 kilo çok az göbek problemim var yüksek bel olsun istiyorum hangi beden tercih etmeliyim
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: M ve L beden arasında çok fark varmı
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, sizlere doğru beden bilgisi verebilmemiz için, boy/kilo ve ölçü bilgilerinizi de paylaşabilir misiniz? Anlayışınız için teşekkür eder keyifli günler dileriz.

Soru: 158 50 kiloya hangi beden önerirsiniz
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.60 75 kiloya kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba efendim xl beden alabilirsiniz iyi günler dileriz

Soru: M beden ne zaman gelecek
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, stoklarımız ve yeni ürün çeşitlerimiz yakın zamanda mağazamıza eklenecektir. Takipte kalarak yeni ürün ve stoklarımızdan yararlanabilirsiniz. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür eder keyifli günler dileriz

Soru: 95 kiloya uygunmu
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, Ürünümüzün esneme payı olduğundan 2XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba boyum 163 kilom 80 kilouiyum kaç beden alsam
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, 3XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: إنه مريح جدا ومتميز بألوانه الجذابة
Cevap: Değerli müşterilerimiz merhaba, sizlere yardımcı olabilmemiz için sorunuzu Türkçe iletmenizi rica ederiz. Keyifli günler dileriz.

Soru: 158 77 ne olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, 2XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.67 56 kilo hangi beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 160 boy 78 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, 2XL tercih edebilirsiniz. Keyifli günler dileriz.

Soru: 158 boy, 52 kilo, 95 kalça çevresi, 70 bel çevresi. Hangi beden uygun acaba?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Yüksek bel mi?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürünümüz orta beldir. Keyifli günler dileriz.

Soru: 1.78 boy kilo 58 beden olarak kaç uygun olur

Kadın Fitilli Brazilian Tanga 7 Li Paket Set Görseller

Kadın Fitilli Brazilian Tanga 7 Li Paket Set En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü