Kadın Fitilli Soft Renkler 5li Tanga Külot Set - Kts3052 Alanlar Memnun Mu ?

PusulaKahve

Bilgili
9 Ağu 2023
307
1
0
Kadın Fitilli Soft Renkler 5li Tanga Külot Set - Kts3052 Tavsiye Eder Misiniz?
Kadın Fitilli Soft Renkler 5li Tanga Külot Set - Kts3052 Mevcut Fiyatı 199.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Fitilli Soft Renkler 5li Tanga Külot Set - Kts3052 Kaç Kişi Memnun?

Kadın Fitilli Soft Renkler 5li Tanga Külot Set - Kts3052 Hakkında yaklaşık 377 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Fitilli Soft Renkler 5li Tanga Külot Set - Kts3052 Detaylı Açıklama

Kadın Fitilli Soft Renkler 5li Tanga Külot Set - Kts3052 Ürününün Satıcısı, Sensu Kadın Fitilli Soft Renkler 5li Tanga Külot Set - Kts3052 ürününü 199.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Fitilli Soft Renkler 5li Tanga Külot Set - Kts3052 Kullanıcı Yorumları Nasıl?
199.0 Tl ye satışta olan Kadın Fitilli Soft Renkler 5li Tanga Külot Set - Kts3052 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
377 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: yumusak rahat ve cok güzel duruyor daha ne isterim? bence kendi bedeninizi alın
İsim: G** T**
Tarih: 22 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Sensu

Yorum: Bayıldım diyebilirim 163 47 kiloyum M beden tam oldu poposu biraz olanlar bir beden büyük alsın
İsim: B** Y**
Tarih: 18 Mart 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Yorumlara bakarak bir beden büyük aldım çok güzel rahat oldu kumaşı bahsedilen kadar sert değil gayet güzel renkleri de aynı yanında da sabun göndermişler
İsim: E** U**
Tarih: 25 Şubat 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: normalde alt beden olarak S/M giyiyorum yorumlara bakarak Large aldım ve tam oldu, rengi ve dokusu çok güzel 🌸
İsim: S** Ş**
Tarih: 28 Nisan 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: kumas guzel ve yumusak ancak bir beden buyuk alinmali.hatta kalcasi genis olanlar iki beden buyuk almalidir
İsim: e** y**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: kendi bedeninizden bir beden büyük alım tavsiyem
İsim: M** k**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: siparişin ertesi günü farklı şehirde olmama rağmen teslim edildi. Bugüne kadar aldığım en hızlı teslimattı. çok teşekkür ediyorum. ürünlere zaten diyecek söz yok, marka belli ürün belli, tek kelime ile harika. ayrıca hediye için de çok teşekkür ederim. tam bedeninizi alın bu arada. :)
İsim: B** B**
Tarih: 11 Temmuz 2023

Yorum: begendim 1 beden biyuk daha iyi
İsim: M** K**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: beğendim tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: P** u**
Tarih: 28 Şubat 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Ürünler çok tatlı, s/m giyen biri olarak kalıbı küçük bir iki beden büyük alın yorumu üzerine m sipariş ettim, ancak baya küçükmüş, l sipariş etseydim keşke
İsim: S** D**
Tarih: 24 Nisan 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: pamuk oldukları için pentinin çamaşırlarından bile kat ve kat iyiler kesinlikle rahat bir beden büyük alınabilir ama beni aşırı sıkmadı 54 kiloyum s gayet oldu
İsim: M** A**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: Fiyatına göre gayet güzel. Ama bi beden büyük alsaymışım daha iyi olurmuş. Teşekkürler ☺🎈
İsim: **** ****
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: Bir beden büyük alınmalı
İsim: N** A**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: 53 kiloyum s beden biraz dar oldu gibi ama şahane bi yapısı var çok beğendim yumuşacık
İsim: D** G**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Kumaşı kesimi gayet güzel kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Ö** E**
Tarih: 23 Şubat 2023
Beden: Beden:L

Yorum: urunler tam istedigim gibi idi renleri bedenleri cok iyi di mukemmel saticiya mukemmel id urunleri de hizli birsekilde gonderdi teslimatta iyi di tek kelime ile mukemmel bir alis veris oldu
İsim: mesut ç.
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: tam beden almanızı tavsiye ederim gerçekten güzel
İsim: B** B**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Guzel amma 1-2 beden boyuk almaqda olur
İsim: A** M**
Tarih: 04 Mayıs 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Ben çok beğendim tam beni alabilirsiniz
İsim: H** K**
Tarih: 17 Temmuz 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Rahat ve güzel ama sanki 1 beden buyuk almakta fayda var gibi henuz emin olamadim
İsim: s** a**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Esnek bi kumasi yok tam bedenimi aldim dar oldu, bi beden buyuk alinabilir
İsim: D** G** Ç**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Cok beğendim. Yanında dolap sabunuda göndermişler mis gibi kokuyor. ESNEK DEĞİL ONA GÖRE KENDİ BEDENİNİZİ ALIN
Tarih: 08 Şubat 2023

Yorum: Yumuşacık beklediğimden çok daha güzel alın aldırın
İsim: I** M**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: 1.73 55 kiloyum M beden aldım iyi oldu. Kumaşı kalitesi güzel 👍 hediye için teşekkürler 🤩
İsim: E** i** K**
Tarih: 09 Mayıs 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: Bu yıl hep buradan aldım çok yumuşak güzel dokusu var
İsim: m** y**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: ürün görseldeki gibi geldi ama kumaşı esnek değildi bir beden büyük alsaymışımda olurmuş alacak kişiler bir beden büyük alabilir
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: Belki bir beden büyük alınabilir , belinin lastiği esner kumaş değil ama fiyat olarak güzel ürün
İsim: E** Ü**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: Ürünler geldi çok güzeller.yorumlara bakıp 1 beden büyük almıştım tam oldu
İsim: İ** Ö**
Tarih: 04 Mayıs 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Kesinlikle bir beden büyük tercih edilmeli çok güzel kaliteli
İsim: T** B**
Tarih: 09 Haziran 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: 68 kiloyum L beden tam oldu, ağı biraz kısa, yüksek bel olsa daha iyi olabilirdi
İsim: R** S**
Tarih: 03 Mayıs 2023
Beden: Boy:170cm

Kadın Fitilli Soft Renkler 5li Tanga Külot Set - Kts3052 Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: bildiri gelirmi
Cevap: Merhaba, sorunuz ekiplerimiz tarafından en kısa sürede yanıtlanacaktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: esnek kumasmi
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürün esnek kumaştır efendim. %95 pamuk %5 elastandan oluşmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Siyahı gelir mi
Cevap: Merhaba efendim, stoklarımız ve yeni ürün çeşitlerimiz yakın zamanda mağazamıza eklenecektir. Takipte kalarak yeni ürün ve stoklarımızdan yararlanabilirsiniz. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür eder keyifli günler dileriz

Soru: beli lastikli mı değil mi
Cevap: merhaba, beli kendinden lastikli biyelidir efendim. iyi günler dileriz

Soru: askılı atlet satıştamı
Cevap: Merhaba, ürün üretimdedir efendim en kısa sürede satışa açılacaktır. İyi günler dileriz

Soru: Fotograf taki gibi askılı atletide istiyorum ama bulamadım
Cevap: Merhaba efendim, ilgili ürün en kısa sürede satışa açılacaktır. iyi günler dileriz

Soru: basen 110 cm kaç beden almalıyım
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, sizlere doğru beden bilgisi verebilmemiz için, boy/kilo ve ölçü bilgilerinizi de paylaşabilir misiniz? Anlayışınız için teşekkür eder keyifli günler dileriz.

Soru: ağ kısmı pamuklu mu
Cevap: Merhaba Efendim, ağ kısmı ürünün kendi kumaşındandır.

Soru: daha once de sizden alisveris yapmistim ama bu defa ayni urunu yollamamişsiniz
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, Trendyol asistan üzerinden talep oluşturursanız yardımcı olmaya calışacağız.. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: 157 boy 58 kılo hangi beden uygun olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba yüksek bel mi ?
Cevap: merhaba ürün normal beldir

Soru: 1.70 boy 56 kilo hangi beden almaliyim? 34/xs ya da S alıyorum normalde
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boy 170 cm kilo 67 kg basen 110 cm
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba Takım şeklinde mi
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürün sadece külot set olarak satılmaktadır. İyi günler dileriz

Soru: Kargo yu nasıl yolluyorsunuz acaba bilgilendir misiniz? Hangi kargo ve üstünde herhangi bir ibare oluyor mu?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, Trendyol Express ve Aras Kargo ile çalışmaktayız sistem otomatik seçim yapmaktadır. İyi günler dileriz. Ürünlerimiz Sensu logolu pakette gelmektedir. Kargo içeriği görünmemektedir. İyi günler dileriz

Soru: 53 kiloya hangisi olur 1.58 boy
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: atlet de 5 li takımın icindemi
Cevap: merhaba efendim, atlet üretim aşamasındadır en kısa sürede satışa açılacaktır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz

Soru: 165 boy 60 kg 102 cm popo çevresi hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba efendim L beden tercih edebilirsiniz.

Soru: üstüyle birlikte mi satışta yoksa sadece kilot mu
Cevap: Evet efendim ürünlerimiz ayrı ayrı satılmaktadır.

Soru: tanganın beli nasıl yüksek beli var mı 168 boy 68-70 kiloyum hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba efendim bu modelimizde yüksek bel tanga bulunmamaktadır. L beden tercih edebilirsiniz.

Kadın Fitilli Soft Renkler 5li Tanga Külot Set - Kts3052 Detaylı Resimler

Kadın Fitilli Soft Renkler 5li Tanga Külot Set - Kts3052 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü