Kadın Gri Bağcıklı Örme Palazzo Pantolon S1631AZ20AU Tavsiye Eder Misiniz ?

Serpil

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
608
0
0
Kadın Gri Bağcıklı Örme Palazzo Pantolon S1631AZ20AU Ürün Alınmaya Değer Mi?
Kadın Gri Bağcıklı Örme Palazzo Pantolon S1631AZ20AU Şuanki Fiyatı Ne Kadar 551.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Gri Bağcıklı Örme Palazzo Pantolon S1631AZ20AU Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Kadın Gri Bağcıklı Örme Palazzo Pantolon S1631AZ20AU Hakkında yaklaşık 70 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Kadın Gri Bağcıklı Örme Palazzo Pantolon S1631AZ20AU Detaylı Açıklama

_x000D_

Kadın Gri Bağcıklı Örme Palazzo Pantolon S1631AZ20AU Ürününün Satıcısı, Defacto Kadın Gri Bağcıklı Örme Palazzo Pantolon S1631AZ20AU ürününü 551.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Gri Bağcıklı Örme Palazzo Pantolon S1631AZ20AU Yorum Ve Değerlendirmeler
551.99 Tl ye satışta olan Kadın Gri Bağcıklı Örme Palazzo Pantolon S1631AZ20AU Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
70 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Gayet güzel bir ürün içi pamuklu, boyuda öyle yorumlarda belirtildiği gibi çok uzun değil salaş duruyor bana tam oldu boyum 1.62, 45 kilo ve S beden aldım ben hiç bir sorun yaşamadım :)
İsim: S** Ç**
Tarih: 29 Ekim 2021
Beden: Beden:S
Satıcı: DeFacto

Yorum: Mükemmel bi eşofman xl aldım derli toplu duruyor beğeniniz neyse onu alın kalınlığı da ideal orta kalınlıkta yaz kış giyilir bence
İsim: D** T**
Tarih: 24 Kasım 2021
Beden: Beden:XL

Yorum: Aşırı beğendim. Ürün bir tık kışlık diyebiliriz. Gerçekten sıcak tutuyor gibi duruyor çünkü denediğimde kumaşı azıcık kalındı ki bu beni mutlu etti, kışın rahat rahat giyebileceğim. 165 boy 48 kiloyum s beden hem boyuma oldu hem de belime oldu, bir teşekkürler defacto. Bir puanı azıcık geciktiği için kırıyorum.
İsim: G** Ö**
Tarih: 23 Ekim 2021

Yorum: ürünü çok uygun fiyata aldım ve fiyatına göre çok kaliteli bir ürün. basenli olduğum için xl almıştım ve iyi denk geldi boyum 168 kilom 58 ürünün içi de sıcak tutacak kumaştan yapılmış kışın rahat kullanılır
İsim: **** ****
Tarih: 28 Kasım 2021

Yorum: Ürün çok güzel fakat diğer bedenleri tükendiği için büyük beden aldım ve tabii ki büyük geldi... Boyum 1,76 kilom 57, L beden aldım ama M almalıydım :/ Bu arada boyu çok uzun ve ben çok sevdim.
İsim: S** O**
Tarih: 19 Kasım 2021
Beden: Beden:L

Yorum: Kalitesi çok çok iyi, yumuşacık ve içinde polar tarzı bir şey var çok kalın değil, onun sayesinde iç göstermiyor ve sıcak tutuyor. Yalnız benim boyum 160 (M aldım tam oldu), bana paçaları uzun geldi gidip yaptırmam gerekti.
İsim: A** İ** S**
Tarih: 09 Ekim 2021
Beden: Beden:M

Yorum: Cok rahat bir urun kumasi kalinligi gorunusu harika tavsiye ederim
İsim: C** N** S**
Tarih: 24 Aralık 2021

Yorum: Bayıldım içi polarlı gibi duruşu da cok şık 😍😍😍
İsim: B** A**
Tarih: 02 Kasım 2021

Yorum: Cok guzel oldu boyu 173 oldum icin cuk oturdu kisa isrnizi uzun kalbilir
İsim: B** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Kasım 2021

Yorum: yumuşak polar gayet güzel
Tarih: 24 Aralık 2021

Yorum: çok rahat ve şık
İsim: g** K**
Tarih: 11 Ocak 2022

Yorum: Bayıldım çok güzel bir parça tavsiye edilir
İsim: İ** N**
Tarih: 28 Kasım 2021

Yorum: ben aldım duruşu rahatlığı kumaşı süper alın hiç pişman olmazsınız muhteşem
İsim: Ö** ş**
Tarih: 27 Ekim 2021
Beden: Beden:XXL

Yorum: Krem rengini almıştım grisini de aldım süperrr
İsim: İ** A**
Tarih: 15 Kasım 2021

Yorum: tam kışlık. bence gayet kullanışlı.
İsim: S** T**
Tarih: 15 Ocak 2022

Yorum: İçi polarlı gayet sıcak tutuyo birçok eşofman gibi çamaşırı izini belli etmiyo rahat bi eşofman keşke başka renkleride olsa
İsim: Z** Ş**
Tarih: 26 Kasım 2021

Yorum: cok guzel,cok beyendim😍..163 boy ve 54 kiloyum,m olcu guzel kaldi,boyu bir az uzun,ici polarli durushu efsane😍
Tarih: 19 Kasım 2021

Yorum: kumaşı biraz ince ama kilolu biri olarak çok beğendim boyu aşırı uzun ama kesilir
Tarih: 23 Ekim 2021

Yorum: Her gören nereden aldın diye soruyor ve pantolon sanıyor o kadar rahat ve güzel bir duruşu var ki. Hiç düşünmeden alın, sadece boyu biraz fazla uzun boyum 1.65 kestirmem gerekti
Tarih: 21 Mart 2022

Yorum: çok güzel paçaları ekstra bol
İsim: B** C**
Tarih: 28 Eylül 2021

Yorum: Çok severek kullanıyorum
Tarih: 03 Ekim 2021

Yorum: Bayıldım harika
Tarih: 24 Ekim 2021
Beden: Beden:XS

Yorum: baya iyi. kumasi bi tik ince ama usutmez. boy 157 kilo47 xs aldim kalcami cok guzel gosterdi boyumu da uzatti ust kisim darken altin gitgide bollasmasi cok farkli bi hava katti beendim çok
Tarih: 02 Ekim 2021

Yorum: Gayet güzel
Tarih: 10 Nisan 2022

Yorum: Çok rahat ve aynısı yani.
İsim: İ** K**
Tarih: 25 Eylül 2021

Yorum: 158 50 kiloyum xs aldim pacasi acayip bol ust kismi da tam oldu ama sıktı s alsam daha iyi olurmus ama paçalari baya bol sevmiyorsaniz almayin boyu da kalin tabanli spor ile tam oldu gibi
İsim: Z** G**
Tarih: 21 Ekim 2021

Yorum: Ürün kumaşı güzel. Duruşunu da sevdim. Boyunun tadilata ihtiyaçı var , biraz uzun kaldı . Alacak olanların dikkatine
İsim: F** N**
Tarih: 17 Ekim 2021

Yorum: aynen göründüğü gibi. bu yorumu yazarken de üstümde
Tarih: 09 Eylül 2022

Yorum: 1.70 boyundayım, paca boyu saçma bir yerde kaldı. Kısa geldi.
İsim: S** B** ö**
Tarih: 17 Ekim 2021

Yorum: Kalitesi güzeldi fakat ben daha oversize istiyordum kalıp olarak birde boyum 1 74 kısa geldi havada durdu yere değmesini seviyorum bol parçalarda iade ettim bu yüzden
İsim: D** Ü**
Tarih: 18 Ekim 2021

Kadın Gri Bağcıklı Örme Palazzo Pantolon S1631AZ20AU Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: kalıbı nasıl?
Cevap: Merhabalar,Kalıp : Regular Fit Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Stoklarınız nezaman güncellenir
Cevap: Merhabalar, Ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. İstediğiniz beden stokta yoksa "Gelince Haber Ver" butonunu kullanarak ürün geldiğinde bildirim alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: yüksek bel mi ?
Cevap: Merhabalar, Ürün yüksek beldir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Pantolon mu eşofman mı anlamadım?
Cevap: Merhabalar, Ürün pantolondur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba mankendeki deri trençkot mağazalarda oldukça mevcut olmasına rağmen DeFacto onlineda ve burada yok, konu ile ilgilenmenizi rica ediyorum lütfen siteyede yüklensin
Cevap: Merhabalar, Ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. İstediğiniz bedenin üzerine tıklayıp "Gelince Haber Ver" butonunu kullanarak ürün geldiğinde bildirim alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Siyah renk olanı stoklara girer mi ?
Cevap: Merhaba, Üründe siyah renk seçeneği bulunmamaktadır. Benzer ürünler için Satıcı "DeFacto" ibaresine tıklayarak mağazamızı ziyaret edip kategorilerimizi incelemenizi öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: mankenin üstünde ki ceket satışta mı?
Cevap: Merhaba, Üründe stok bulunmamaktadır. Benzer ürünler için Satıcı "DeFacto" ibaresine tıklayarak mağazamızı ziyaret edip kategorilerimizi incelemenizi öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.70 63 kg hangi beden almalıyım?
Cevap: Merhabalar, Kilo, boy, yaş vb bilgiler ile beden yönlendirmesi sizi yanlış yönlendirmemize sebep olacağından, "Beden tablosu" butonuna tıklayarak bel & basen & göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Meraba mankenin üstündeki deri cekette size mi ait acaba yada nerden bulabilirim yardımcı olurmusunuz
Cevap: Merhaba, Üründe stok bulunmamaktadır. Benzer ürünler için Satıcı "DeFacto" ibaresine tıklayarak mağazamızı ziyaret edip kategorilerimizi incelemenizi öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.45 boy 36 kilo xs uygun olur mu
Cevap: Merhabalar, Kilo, boy, yaş vb bilgiler ile beden yönlendirmesi sizi yanlış yönlendirmemize sebep olacağından, "Beden tablosu" butonuna tıklayarak bel & basen & göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Kadın Gri Bağcıklı Örme Palazzo Pantolon S1631AZ20AU Detaylı Fotoğraflar

Kadın Gri Bağcıklı Örme Palazzo Pantolon S1631AZ20AU En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü