Kadın Gümüş Gri Paçası Lastikli Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Tavsiye Eder Misiniz ?

Tugce

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
525
0
0
Kadın Gümüş Gri Paçası Lastikli Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı En Ucuzu Nerede Bulunur?
Kadın Gümüş Gri Paçası Lastikli Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Güncel Fiyatı 399.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Gümüş Gri Paçası Lastikli Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Alanlar Memnun Mu?

Kadın Gümüş Gri Paçası Lastikli Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Gümüş Gri Paçası Lastikli Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Teknik Açıklamalar

Kadın Gümüş Gri Paçası Lastikli Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, schlank Kadın Gümüş Gri Paçası Lastikli Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı ürününü 399.9 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Gümüş Gri Paçası Lastikli Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Yorum Ve Değerlendirmeler
399.9 Tl ye satışta olan Kadın Gümüş Gri Paçası Lastikli Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: çok kaliteli. ben 165 boy 83 kiloyum 3xl aldım biraz bol geldi 2xl olurmuş. ama salaş olarak giyerim
İsim: ş** d**
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Beden:3XL
Satıcı: Violessa

Yorum: Gerçekten çok güzel 1.69 -53 kiloyum xs aldım çok güzel oldu siyah ve krem renginide aldım
İsim: Sadullah G.
Tarih: 05 Nisan 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: Yumuşak kumaş rahat bedeni tam tavsiye ederim
İsim: B** K**
Tarih: 05 Nisan 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Güzel rahat tam beden alın
İsim: D** T**
Tarih: 27 Temmuz 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: Gerçekten mükemmel. Kesinlikle tavsiye ederim.
İsim: R** D**
Tarih: 20 Nisan 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Çok iyi renk kumaş kaliteli
İsim: h** e**
Tarih: 16 Temmuz 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: çok iyi kumaşı kesimi alın aldırın
İsim: S** G**
Tarih: 27 Mart 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Her rengini alabilirim kesimi kalıbı kumaşı çok çok güzel. Tavsiye ederim.
İsim: e** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Ağustos 2024

Yorum: renk gri değil vizyon tonlu. 150 boy 54 kg icin m beden büyük geldi. kumaş kalitesi hepsinin güzeldi 3 renk aldim. iade edip s beden alacagim
İsim: s** b**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: rengi çok güzel kumaşı da çok iyi alın aldırın
İsim: **** ****
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: gorselle birebir aynı geldi kalitesi gusel
İsim: s** s**
Tarih: 14 Temmuz 2024
Beden: Beden:S

Kadın Gümüş Gri Paçası Lastikli Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Ürüne Dair Sorular

Soru: yazlık mıdır?
Cevap: Merhaba, ürünümüz 2 iplik yüksek kalite kumaştandır ve mevsimliktir. Yaz aylarında da kullanabilirsiniz.

Soru: 164 77 kg kaç beden
Cevap: Merhaba,2XL beden tercih edebilirsiniz. Biraz bol olmasını istiyorsanız 3XL beden tercih edebilirsiniz

Soru: Merhaba.Bu üründe neden xs yok
Cevap: Merhabalar, ürün beden stokları ürün bazlı farklılık gösterebilmektedir. Bununla birlikte XS ile S beden arasında ufak farklılıklar vardır. S beden tercih edebilirsiniz.

Soru: Merhaba 1.67 boy 66 kilo kaç beden olur?
Cevap: Merhaba, L beden tercih edebilirsiniz

Soru: Elimde kaldı bana bi yardımcı olun ben napıcam bununla bedenınolmadı
Cevap: Merhaba, Trendyol asistan ile görüşebilirsiniz, onun dışında biz sisteme müdahale edemiyoruz

Soru: Merhabalar, 1.62 boy ve 47 kilo için hangi bedeni önerirsiniz? Iyi çalışmalar dilerim.
Cevap: Merhaba, S beden tercih edebilirsiniz

Soru: 2xl bacak boyu kaç cm ?
Cevap: Merhaba, ürün beden ölçüleri şu şekildedir, size uygun olanı seçebilirsiniz. **XS Beden= Bel: 60-82cm , Basen: 92cm , Ürün boyu: 96cm , İç Bacak Boyu: 67cm **S Beden= Bel: 62-84cm , Basen: 96cm , Ürün boyu: 97cm , İç Bacak Boyu: 69cm** **M Beden= Bel: 64-86cm, Basen: 100cm, Ürün boyu: 98cm , İç Bacak Boyu: 70cm** **L Beden= Bel: 66-88cm , Basen: 102cm , Ürün boyu: 99cm , İç Bacak Boyu: 72cm** **XL Beden= Bel: 68-92cm, Basen: 104cm, Ürün boyu: 100cm , İç Bacak Boyu: 70cm**2XL Beden= Bel: 70-98cm, Basen: 106cm, Ürün boyu: 100cm , İç Bacak Boyu: 70cm**3XL Beden= Bel: 72-100cm, Basen: 108cm, Ürün boyu: 100cm , İç Bacak Boyu: 70cm

Soru: 164 boy, 58 kilo kaç beden önerirsiniz?
Cevap: Merhaba, M beden tercih edebilirsiniz. Biraz bol olmasını istiyorsanız L beden tercih edebilirsiniz.

Soru: selam.1.56 boy 60 kq hangi beden uygun olur?
Cevap: Merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz

Soru: 1.77 boy 67 kilo hangi beden uygun olur acaba
Cevap: Merhaba, L beden tercih edebilirsiniz

Kadın Gümüş Gri Paçası Lastikli Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı Görsel Galerisi

Kadın Gümüş Gri Paçası Lastikli Yüksek Bel Jogger Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü