Kadın Gümüş Saten Taşlı Üç Biyeli Topuklu Abiye Ayakkabı Bu Ürünü Almalı Mı ?

Gulfem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
582
0
0
Kadın Gümüş Saten Taşlı Üç Biyeli Topuklu Abiye Ayakkabı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Kadın Gümüş Saten Taşlı Üç Biyeli Topuklu Abiye Ayakkabı Şu Andaki Değeri 571.6 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Gümüş Saten Taşlı Üç Biyeli Topuklu Abiye Ayakkabı Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Gümüş Saten Taşlı Üç Biyeli Topuklu Abiye Ayakkabı Hakkında yaklaşık 61 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Gümüş Saten Taşlı Üç Biyeli Topuklu Abiye Ayakkabı Ürün Hakkında Bilgi

Kadın Gümüş Saten Taşlı Üç Biyeli Topuklu Abiye Ayakkabı Ürününün Satıcısı, DAY MOON SHOES Kadın Gümüş Saten Taşlı Üç Biyeli Topuklu Abiye Ayakkabı ürününü 571.6 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Gümüş Saten Taşlı Üç Biyeli Topuklu Abiye Ayakkabı En Son Yapılan Yorumlar
571.6 Tl ye satışta olan Kadın Gümüş Saten Taşlı Üç Biyeli Topuklu Abiye Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
61 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: çok rahat severek kullanıyorum, tam numara alın
İsim: E** T**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: DAY&MOON SHOES

Yorum: bayildimmmm çok güzel 💕ayağım ince normalde 38 giyiyorum 37 numara aldım oldu ayrıca hediye içinde teşekkürler 🌸
İsim: B** a**
Tarih: 06 Haziran 2024
Beden: Beden:37

Yorum: tam kalip tesekkurler
İsim: G** D**
Tarih: 26 Mayıs 2024

Yorum: 40 numara aldim tam oldu tam kalıp yani güzel ayakkabi
İsim: i** s**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Çok şık ve rahat bir ayakkabı. Bantları ayağı acıtmıyor saatlerce ayağımda olmasına rağmen sorun yaşamadım teşekkür ederim 🌸
İsim: A** M**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: ayakkabiyi cok beğendim cok guzel ve şık fotoğrafta gorununden daha kaliteli duruyor bence. Ayaginiz tarakliysa bir beden buyuk alınabilir.. kargo da gayet hizliydi magdur da olmadim teşekkürler 💙
İsim: **** ****
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: Ürünüm elime sorunsuz ulaştı paketleme muhtesemdi🙏 hediye için teşekkürler işinizde başarılar dilerim benden tam puan👌👌
Tarih: 05 Temmuz 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Ürün çook güzel gayet rahat Azərbaycandan sipariş etdim sorunsuz geldi. Hediyye tokalar içinde teşekkür ederim
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: O kadar şık o kadar güzel ki tek kelimeyle bayıldımmm hediyeleriniz içinde çok teşekkür ederim🌸
İsim: S** Ö**
Tarih: 15 Haziran 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Ayakkabı o kadar zarif ki size anlatamam bu tarz bir ayakkabı bakıyordum ne zamandır mezuniyet balom için fakat hepsi çok kaba görünüyordu. Çok beğendim hediye için de ayrıca teşekkür ederim :))
İsim: M** Ş**
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: Ayakkabıların ayakta duruşu çok zarif ve şık mezuniyetim için aldım.Kendi ayakkabı numaramı aldım ve memnun kaldım.
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Beğendim, hediye için de teşekkür ederim.
İsim: S** K**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: mezuniyetimde giyeceğim severek aldım çok güzel
İsim: Ş** y**
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: ürünü kızım ıcın aldık çok beyendı gayet şık
İsim: c** a**
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: O kadar güzel bir ürün ki parıl parıl ışıl ışıl tek üzüldüğüm nokta aldıktan sonra fiyatı düşmesi🥲 Onun dışında tam kalıp ya da bir beden küçük alınabilir ben çok beğendim
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: Çokk güzell hediyeniz içinde ayrıca teşekkürler
İsim: K** M**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: Şık bir ürün fp
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: Nişanım için almıştım çok beğendim ve severek giydim.
İsim: Ş** G**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Harika bir ayakkabı ama eğer 38-39 giyiyorsanız mesela ara bedense ayağınız küçük numarayı almanızı tavsiye ederim rahat aynı zamanda
İsim: E** A**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: aşırı güzel ayakkabı tam numaranızı alın cok beğendim
İsim: ş** b**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel ben kardeşimin sünneti için almıştım hızlı geldi sorunsuz bir şekilde bileğe bağlama yerleri bana büyüktü minik bir delik daha açtım
Tarih: 28 Nisan 2024

Yorum: ürün çok şık çok zarıf tam bi stiletto bebeklerim olduğu için üzerinde çok dolaşamayacağımı farkettim çok dik geldi o yüzden iade ettim
İsim: S** Y** ö**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Ayni ürünü bir kac saticidan almistim en iyisi buydu. çok güzel topuk gayet sağlam yapıştırılmış çok begendim
İsim: F** T**
Tarih: 30 Haziran 2024

Yorum: Arkası biraz rahatsız ediyor çok konforlu değil
İsim: M** E**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: beğendim güzel ürün göründüğü gibi yanında küçük saç lastikleri yollanmisti teşekkürler
İsim: D** K**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: Bu fiyata bu kadar kaliteli beklemiyordum gerçekten çok çok beğendim tatlış hediyeniz için teşekkür ederim 🤩
İsim: G** K**
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: Bayıldım kalıp olarak da rahat hiç acıtma yapmadı
İsim: Ö** Ş**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: ayakkabı müthiş almak isteyenler gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: E** T**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: Tam kalıp ayağı çok iyi sarıyor ve çok zarif bir duruşu var. Çok topuklu giyen biri olmama rağmen gayet rahat yürünüyor.
İsim: E** Ç**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: ayakkabı çok güzel duruşu fln harika ve rahat 36 numara giyiyorum 36 aldım tam oldu tam numaranızi alabilirsiniz giyince çok dik duruyor o da topugunun yüksek olmasından kaynaklanıyor sorunsuz elime ulaştı paketlenmesi iyiydi.
Tarih: 19 Mayıs 2024

Kadın Gümüş Saten Taşlı Üç Biyeli Topuklu Abiye Ayakkabı Merak Edilen Konular

Soru: Merhaba ürün topuğu kaç cm
Cevap: Merhabalar efendim, topuk boyu 10 cm’dir. Bilginize keyifli alışverişler dileriz.😊🌸

Soru: kaç santim aceba
Cevap: Merhabalar efendim, topuk boyu 10 cm’dir. Bilginize keyifli alışverişler dileriz.🌸😊

Soru: merhaba kaç cm topuğu
Cevap: Merhabalar efendim, topuk boyu 10 cm’dir. Bilginize keyifli alışverişler dileriz.😊🌸

Soru: Merhaba stoklar yenilenecek demiştiniz hala yenilenmedi bana çok acil lazım da
Cevap: Merhabalar efendim, ürün kalıplarımızda problem oluştu bu yüzden stok güncellemesi yapılmadı sorun çözülüp yeni ürün üretildiği zaman stoklar güncellenecektir bilginize.😊🌸

Soru: Topuk boyu kaç cm
Cevap: Merhabalar efendim, topuk boyu 10 cm’dir. Bilginize keyifli alışverişler dileriz.😊

Soru: 36 numarası ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar efendim, bu hafta içerisinde stok güncellemesi sağlayacağız bilginize.😊🌸

Soru: nereden gönderim sağlıyorsunuz
Cevap: Merhabalar efendim, mağazamız İzmir’de dir. İzmirden gönderim sağlıyoruz bilginize. Keyifli alışverişler dileriz.🌸😊

Soru: Daha erken veremez misiniz yetişmez ki cuma günü lazım
Cevap: Maalesef efendim yoğunluğa göre işlem sırasında çarşamba günü kesin çıkışı yaparız.

Soru: 37 numara stoğa girer mi 3-4 gün içinde
Cevap: Merhabalar efendim, bugün sınırlı sayıda güncelleme olacaktır bilginize. Keyifli alışverişler dileriz.😊🌸

Soru: 36numarası ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhabalar efendim, en geç çarşamba gününe kadar stoklarımız güncellenecektir bilginize.😊🌸

Soru: merhaba gönderimi hangi ilden yapıyorsunuz
Cevap: Merhabalar efendim, gönderimi izmirden yapıyoruz bilginize.🌸😊

Soru: merhaba topuk kaç cm acaba. playformmu
Cevap: Merhabalar efendim, topuk boyu 10 cm’dir. Bilginize keyifli alışverişler dileriz.🌸😊

Soru: Normalde 36 giyiniyorum ama kalmamış 37 almayı düşünüyorum ayakkabının kalıbı küçük mü yoksa 36 numara gelir mi
Cevap: Merhabalar efendim, ürün tam kalıptır 37 numara büyük gelebilir 36 numara pazartesi en geç Salı günü stokta olacaktır bilginize.😊

Soru: 36 numaranın tekrar gelme ihtimali var mı
Cevap: Merhabalar efendim, pazartesi en geç salı günü 36 numara stoklarımızda olacaktır bilginize.😊

Kadın Gümüş Saten Taşlı Üç Biyeli Topuklu Abiye Ayakkabı Ürünün Fotoğrafları

Kadın Gümüş Saten Taşlı Üç Biyeli Topuklu Abiye Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü