Kadın Gümüş Zincirli Beyaz Çift Taraflı Van Cleef Çelik Bileklik Bu Ürünü Almalı Mı ?

Hulya

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,045
0
35
Kadın Gümüş Zincirli Beyaz Çift Taraflı Van Cleef Çelik Bileklik Ürün Alınmaya Değer Mi?
Kadın Gümüş Zincirli Beyaz Çift Taraflı Van Cleef Çelik Bileklik Şu Anki Satış Fiyatı 124.8 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Gümüş Zincirli Beyaz Çift Taraflı Van Cleef Çelik Bileklik Gerçekten İyi Mi?

Kadın Gümüş Zincirli Beyaz Çift Taraflı Van Cleef Çelik Bileklik Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Kadın Gümüş Zincirli Beyaz Çift Taraflı Van Cleef Çelik Bileklik Ürün Bilgisi

Kadın Gümüş Zincirli Beyaz Çift Taraflı Van Cleef Çelik Bileklik Ürününün Satıcısı, Aura Kadın Gümüş Zincirli Beyaz Çift Taraflı Van Cleef Çelik Bileklik ürününü 124.8 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Gümüş Zincirli Beyaz Çift Taraflı Van Cleef Çelik Bileklik Kullanıcı Yorumları
124.8 Tl ye satışta olan Kadın Gümüş Zincirli Beyaz Çift Taraflı Van Cleef Çelik Bileklik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Kızım için aldım çok beğendi çok güzel çok kibar
İsim: T** Y** Ü**
Tarih: 18 Ağustos 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: UTRE DESİGN

Kadın Gümüş Zincirli Beyaz Çift Taraflı Van Cleef Çelik Bileklik Merak Edilen Konular

Soru: Kararma yapar mı
Cevap: Merhaba yapmıyor efendim

Soru: merhaba çift taraflı mı
Cevap: Evet efendim

Soru: ürün kaç cm acaba
Cevap: Merhabalar, ürünümüz 22cm’dir

Soru: Çift taraflı mı
Cevap: Merhabalar, ürün çift taraflıdır evet

Soru: ürün görseldeki ile birebir aynı mı yoncalar ozellikle kenarindakiler nokta şeklinde mi
Cevap: Bire bir aynısıdır efendim

Soru: Çelik mi kararma yapar mı
Cevap: Çekiştir kararma yapmaz efendim

Soru: kararma yapar mı ve bileğe boyut olarak standart mı
Cevap: merhabalar, Ürün kararma yapmaz. Çelik malzemedir, ayarlanabilir boyutta olup her bilek boyu için uygundur.

Soru: ErKekler için olur mu
Cevap: Uygundur efendim

Kadın Gümüş Zincirli Beyaz Çift Taraflı Van Cleef Çelik Bileklik Fotoğraf Ve Görseller

Kadın Gümüş Zincirli Beyaz Çift Taraflı Van Cleef Çelik Bileklik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü