Kadın Günlük Tayt Tf 7-8 T Hf6680 Alınmaya Değer Mi ?

Elif Nur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
Kadın Günlük Tayt Tf 7/8 T Hf6680 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Kadın Günlük Tayt Tf 7/8 T Hf6680 Şu Anki Fiyat Aralığı 919.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Günlük Tayt Tf 7/8 T Hf6680 Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Kadın Günlük Tayt Tf 7/8 T Hf6680 Hakkında yaklaşık 6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Kadın Günlük Tayt Tf 7/8 T Hf6680 Ürün Detayları

Kadın Günlük Tayt Tf 7/8 T Hf6680 Ürününün Satıcısı, adidas Kadın Günlük Tayt Tf 7/8 T Hf6680 ürününü 919.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Günlük Tayt Tf 7/8 T Hf6680 Son Yorumlar
919.0 Tl ye satışta olan Kadın Günlük Tayt Tf 7/8 T Hf6680 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: BA yıl din.... Gerçekten kalite mükemmel esnek.. Yumuşak.. Çok şık.. Bacak kısmındaki dikiş detayına dikkat etmemiştim daha da şık gösteriyor. Sadece belim çok ince 59 cm bel lastiği az daha bol gelecek gibi. Yılandıkça umarım bozulmaz. Nefissssss...
İsim: H** B**
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: sadıkaltun forum avm

Yorum: Kumaşı beğendim kargo hızlıydı beldeki lastik rahatsız etmiyor. Denemek için 57 kilo XS aldım iyi oldu, daha rahat giymek isteyenler için S beden de alabilir
İsim: A** G**
Tarih: 19 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: tayt harika iyi ki olumlu yorumlara itibar etmisim small aldim tam beden vucudu toparliyor cok begendim
İsim: O** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Eylül 2024

Yorum: Çoook güzel çook teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 19 Mart 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: Spor Alışverişim

Yorum: Çok kaliteli
İsim: D** T**
Tarih: 18 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FLO

Kadın Günlük Tayt Tf 7/8 T Hf6680 Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: merabalar iç gösteriyormu
Cevap: Merhabalar, hayır iç göstermez

Soru: Merhaba içi polarmı
Cevap: Merhabalar, Normal tayt kalınlığındadır. Polarlı değildir. Outdoor kullanımına uygundur.

Soru: Merhabalar ürünün dıştan kumaşı parlak mı acaba penye değil demi penye olsun istemiyorum da birde boyu bilek boymudur acaba?teşekkür ederim
Cevap: Merhabalar, parlak değildir. 73% polyester, 27% elastane interlock kumaştır. Penye değildir. Bilek boydur.

Soru: Merhaba , gunluk giymek olurmu? ya spor icinmi
Cevap: Merhabalar, ürün günlük kullanım içindir.

Kadın Günlük Tayt Tf 7/8 T Hf6680 Görsel Galerisi

Kadın Günlük Tayt Tf 7/8 T Hf6680 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü