Kadın Haki Kolsuz Salaş Bluzlu Alt Üst Kristal Takım TKM-19000271 Alınır Mı ?

Busra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
547
0
0
Kadın Haki Kolsuz Salaş Bluzlu Alt Üst Kristal Takım TKM-19000271 Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Kadın Haki Kolsuz Salaş Bluzlu Alt Üst Kristal Takım TKM-19000271 Anlık Fiyatı 639.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Haki Kolsuz Salaş Bluzlu Alt Üst Kristal Takım TKM-19000271 Alanlar Memnun Mu?

Kadın Haki Kolsuz Salaş Bluzlu Alt Üst Kristal Takım TKM-19000271 Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Kadın Haki Kolsuz Salaş Bluzlu Alt Üst Kristal Takım TKM-19000271 Ürün Tanıtımı

Kadın Haki Kolsuz Salaş Bluzlu Alt Üst Kristal Takım TKM-19000271 Ürününün Satıcısı, Olalook Kadın Haki Kolsuz Salaş Bluzlu Alt Üst Kristal Takım TKM-19000271 ürününü 639.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Haki Kolsuz Salaş Bluzlu Alt Üst Kristal Takım TKM-19000271 Kullanıcı Yorumları
639.99 Tl ye satışta olan Kadın Haki Kolsuz Salaş Bluzlu Alt Üst Kristal Takım TKM-19000271 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: aşırı kaliteli değil evde giymelik çok terletiyor
İsim: H** B**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: Trendyol

Yorum: Model çok güzel çok rahat ama kumaşı aşırı evdelik biraz daha kaliteli olsa süper olurmuş ama model gayet güzel
İsim: h** t**
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Ürünün rengine bayıldım . Aynı fotodaki gibi canlı ve güzel
İsim: C** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Ağustos 2024

Yorum: kuması duruşu harika
İsim: G** N** A**
Beden: 15 Ağustos 2024
Satıcı: Trendyol - Olalook

Yorum: Dokusu mükemmel, incecik, tam yazlık. Biraz geniş kalıp, bir beden küçük alınabilir. Sonradan diz izi yapma ihtimali yüksek. Daha çok ev için dışarılık değil gibi
İsim: H** K**
Tarih: 25 Haziran 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Kumaşı,kalıbı 🌟
İsim: M** K**
Tarih: 04 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: guzel urun yakisti fakat kuamsı pamuk deil boy 1.70 kilom 80 l beden aldm yorumu guncelliyorjm yikayinca urun bambaska bi hal aldi damla damla lekeler icide tiftiklendi
İsim: m** b**
Tarih: 15 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: İlk lacivertini aldım ve bayıldım hem yumuşacık bi kumaş hemde öyle bi duruyor ki üstünde spor şık zayof gösteriyor. Sonra bu rengi alayım dedim ilk aldığımdan bi tık farklı bi kumaş ama yinede iyi ama sıkıntı paçada fotodaki gibi şekil bozukluğu var ama ben bütün etiketleri kestiğim için iade ile uğraşmak istemedim idare edeceğim böyle ama çok üzüDevamını Oku
İsim: a** a**
Beden: 17 Temmuz 2024

Yorum: dikiş hataları var cep kısmının biri cepli diğer tarafı cepsiz kapalı geldi iadeee
İsim: H** S**
Tarih: 20 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Kadın Haki Kolsuz Salaş Bluzlu Alt Üst Kristal Takım TKM-19000271 Sıkça Sorulan Sorular

Soru: boy 1.68 kilo 85 xl beden uygun olur mu?
Cevap: Değerli müşterimiz, vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurarak kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 1.72 boy 73 kilo hangi beden tercih etmeli?
Cevap: Değerli müşterimiz, vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurarak kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Kadın Haki Kolsuz Salaş Bluzlu Alt Üst Kristal Takım TKM-19000271 Ürüne Ait Resimler

Kadın Haki Kolsuz Salaş Bluzlu Alt Üst Kristal Takım TKM-19000271 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü