Kadın Hakiki Deri Hafif Eva Taban Günlük Sandalet Kesva kahve Tavsiye Eder Misiniz ?

Seray

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
520
0
0
Kadın Hakiki Deri Hafif Eva Taban Günlük Sandalet Kesva kahve Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Kadın Hakiki Deri Hafif Eva Taban Günlük Sandalet Kesva kahve Şu Anki Fiyat Aralığı 890.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Hakiki Deri Hafif Eva Taban Günlük Sandalet Kesva kahve Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Kadın Hakiki Deri Hafif Eva Taban Günlük Sandalet Kesva kahve Hakkında yaklaşık 952 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Kadın Hakiki Deri Hafif Eva Taban Günlük Sandalet Kesva kahve Detaylı Açıklama

Kadın Hakiki Deri Hafif Eva Taban Günlük Sandalet Kesva kahve Ürününün Satıcısı, Marjin Kadın Hakiki Deri Hafif Eva Taban Günlük Sandalet Kesva kahve ürününü 890.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Hakiki Deri Hafif Eva Taban Günlük Sandalet Kesva kahve Yorumlar Hakkında Bilgi
890.0 Tl ye satışta olan Kadın Hakiki Deri Hafif Eva Taban Günlük Sandalet Kesva kahve Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
952 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: 39 giymememe rağmen 40 numarasını aldım ayağaım taraklı olduğu için tam oldu.,çok yumuşak hafif yazın rahatlıkla kullanacağım.
İsim: H** S**
Tarih: 06 Nisan 2022
Beden: Beden:40
Satıcı: Marjin

Yorum: Ayakta çok güzel duruyor ve çok rahat. Kendi numaramı aldım tam oldu
İsim: E** K**
Tarih: 31 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: hem çok şık hem çok hafif ve rahat bir ayakkabı. ayak yapım biraz taraklı olduğu için 1nunara büyük aldım tam oldu.
İsim: i** g** d**
Tarih: 08 Haziran 2022

Yorum: Marjin yanıltmaz..Tam numaramı aldım tam oldu,çok hafif ve kaliteli bir ürün,görür görmez iyiki almışım dedim👌
İsim: F** K**
Tarih: 15 Mayıs 2022
Beden: Beden:38

Yorum: Çok şık çok kaliteli bir yazlık ayakkabı. Ayağıma tam oldu
İsim: S** D**
Tarih: 04 Temmuz 2022
Beden: Beden:37

Yorum: Kaliteli ve rahat bir ürün. Kendi bedeninizi alın kalıbı tam çünkü 👍🏻
İsim: E** A**
Tarih: 23 Haziran 2022

Yorum: Çok hafif ve kaliteli bir ürün çok beğendim 39 numara ayağıma tam oldu
İsim: E** Ç**
Tarih: 20 Nisan 2022
Beden: Beden:39

Yorum: 39 numara giyiyorum 39 aldım tam kalıp
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Ağustos 2022

Yorum: alın aldırın, ayaklarım taraklı, normalde 39 giyinirim, 40 aldım tam oldu, çok sevindim, kahverengi harika, stokları güncellensin hemen alın,düşünmeyin, converse de 6 numara giyiyorsanız size de olur
İsim: Z** T**
Tarih: 07 Haziran 2022

Yorum: çok tatlı severek kullanıyorum tam numara aldım oldu
Beden: 05 Aralık 2022

Yorum: Çok rahat, göründüğü gibi geldi, kendi numaranızı alabilirsiniz.
İsim: S** A**
Tarih: 16 Ekim 2022

Yorum: Arkadaşım tavsiyesiyle aldım gerçekten çok tatlı çok güzel tam beden alın
İsim: F** K**
Beden: 26 Mayıs 2022

Yorum: Anneme aldık, çok beğendi. Çok şık duruyor ve derisi yumuşacık. Almayı düşünenler kesinlikle tercih edebilir. Hem elbiselerle hem eteklerle hem de pantolonlarla şık durur
Tarih: 30 Ağustos 2022

Yorum: Ürün çok güzel ben bi numara küçük almışım kalitesi süper
İsim: C** A**
Tarih: 15 Ocak 2023
Beden: Beden:36

Yorum: Çok güzel bi ürün ertesi gün elimdeydi. Ürün kutu açıldığında yapıştırıcı kokuyor evet ama daha sonra koku gidiyor. 38 giyiyordum aldım tam oldu ayak yapınız dolgunsa bi numara büyük alabilirsiniz taban alt kısmı ince ama rahatlık sağlıyor. Bu fiyata kaçmaz👍
Tarih: 13 Temmuz 2022

Yorum: Sipariş verdim ertesi günü geldi ürün Harika 38 numara giyiyorum tam kalıp 38 aldım çok güzel oldu kaliteli bir sandalet rengide Harika
Tarih: 13 Ağustos 2022

Yorum: Tam numaramı aldım. Çok rahat. ☺
İsim: O** D**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Tam anlamıyla bayıldım. ayağıma tam oldu yumuşacık biraz esneme payı da var diye düşünüyorum. tam numaramı aldım ben 👍🏻
İsim: E** B**
Tarih: 01 Eylül 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Kardeşime aldım çok mutlu oldu kalitesi harika. İnş yazın giyerkende memnun kalır rahatlığından 🙂
İsim: K** M**
Tarih: 19 Mart 2022

Yorum: 36 giyiyorum ayagıma tam oldu.
İsim: m** d**
Tarih: 18 Haziran 2022

Yorum: Tabanı kalitesiz olduğu için puan kırdım, normalde giydiğim numarayı aldım gayet iyi durdu
İsim: S** A**
Beden: 07 Eylül 2022

Yorum: Yorumlara bakarak bir numara büyük almıştım ama maalesef iade edip bir küçüğünü söylemek zorunda kaldım
İsim: S** O**
Tarih: 16 Haziran 2022

Yorum: Ayağı buçuklu olanlar, küçük numarasını alabilir. Yazlık sandaletlerimi hep Marjin tercih ediyorum, çok rahatlar.
İsim: f** m** k**
Tarih: 15 Ekim 2022

Yorum: Çok beğendim tam numaranızı alabilirsiniz. Yumuşak bir tabana sahip.
İsim: K** K** B**
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: Tam kalıp kendi numaranızı tercih edebilirsiniz 🌸
İsim: s** t**
Tarih: 03 Temmuz 2022

Yorum: kalitesi rahatlığı cok guzel ama ayaklarım boydan kısa 36 37 giyiyorum normalde ama biraz taraklı o yüzden büyük alayım dedim 38 aldım 😅oda çok büyük geldi küçüğünü almakla uğraşmak istemedim duruşunu da pek beğenemedim o yüzden iade edeceğim
İsim: S** M**
Tarih: 09 Mayıs 2022

Yorum: Ürün çok güzel tam beden alabilirsiniz çok hafif aynı zamanda rahat bi tabanı var
İsim: K** A**
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: Çok hafif çok şık bir sandalet tam numara tercih edebilirsiniz fiyat performans ürünü Marjinin kalitesini beğeniyorum 👍
İsim: S** B**
Tarih: 25 Mayıs 2022

Yorum: güzel ve çok hafif ama tam kalip alinmali yorumlara bakarak bir büyük aldım olmadi
Tarih: 15 Temmuz 2022

Yorum: Tam kalıp çok güzel
İsim: G** Ç** A**
Tarih: 09 Haziran 2022

Kadın Hakiki Deri Hafif Eva Taban Günlük Sandalet Kesva kahve Merak Edilenler

Soru: Stok bekleniyor 😁
Cevap: Merhaba öncelikle ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz aralıklarla kontrol edebilirsiniz.

Soru: hhvhiooogg
Cevap: Merhaba, öncelikle ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz aralıklarla kontrol edebilirsiniz.

Soru: ortopedik mi
Cevap: Merhaba hayır

Soru: Ne derisi acaba
Cevap: Merhaba dana derisi

Soru: 41 numara üretiyormusunuz?

Soru: Merhabalar. Ürünün tabanı kayma yapar mı acaba?

Soru: Merhaba 37 numara taraklı
Cevap: merhaba 37 numara iç taban ölçüsü 25 cm tarak ölçüsü 13 cmdir

Soru: merhabalar siyah rengi gelecek mi
Cevap: Merhaba, öncelikle ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz aralıklarla kontrol edebilirsiniz.

Soru: 40 numara stoklara gelir mi???

Soru: Koyu kahve stokları ne zaman güncellenir 40 numara

Soru: 37nunarasi ne zaman gelir acill gelsin lütfen

Soru: aynı ürünün topupu kapalı olanı var mı?

Soru: merhaba tabanı çok hafif bir madde gibi geldi dayanıklılığı nedir acaba hemen parçalanacak gibi duruyor deri bi sandalet için daha sağlam beklerrdim
Cevap: Merhaba, ilgili birime bu yönde bilgi verilecektir.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: siyahı varmı

Soru: 25 cm kaç numara alınmalı
Cevap: Merhaba 37 numara tercih edebilirsiniz

Soru: Merhaba normalde 38 numara giyiyorum fakat şuan hamileyim ve sisliklerim var 40 numara alsam nasıl olur kalıplarınız dar kalıp mı
Cevap: Merhaba ürün tam kalıp

Soru: merhaba siyah rengi var mı acaba

Soru: Anladım, ama trendyol express ile gönderim sağlarsanız sevinirim.
Cevap: Merhaba, ilgili birime bu yönde bilgi verilecektir.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: ürünün bej rengi olurmu?

Soru: Merhaba 40 numara stoga gelecek mi???

Kadın Hakiki Deri Hafif Eva Taban Günlük Sandalet Kesva kahve Görseller

Kadın Hakiki Deri Hafif Eva Taban Günlük Sandalet Kesva kahve En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü