Kadın Hasır Sandalet Siyah Örgü Dantel Triko Nakış İşlemeli Yeni Sezon Yazlık Plaj Tatil Sandalet En Düşük Fiyat Nerede ?

Nevin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,065
0
0
Kadın Hasır Sandalet Siyah Örgü Dantel Triko Nakış İşlemeli Yeni Sezon Yazlık Plaj Tatil Sandalet Fiyatına Göre Alınır Mı?
Kadın Hasır Sandalet Siyah Örgü Dantel Triko Nakış İşlemeli Yeni Sezon Yazlık Plaj Tatil Sandalet Şu Anki Fiyatı 192.84 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Hasır Sandalet Siyah Örgü Dantel Triko Nakış İşlemeli Yeni Sezon Yazlık Plaj Tatil Sandalet Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Hasır Sandalet Siyah Örgü Dantel Triko Nakış İşlemeli Yeni Sezon Yazlık Plaj Tatil Sandalet Hakkında yaklaşık 40 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Hasır Sandalet Siyah Örgü Dantel Triko Nakış İşlemeli Yeni Sezon Yazlık Plaj Tatil Sandalet Ürün Özellikleri

Kadın Hasır Sandalet Siyah Örgü Dantel Triko Nakış İşlemeli Yeni Sezon Yazlık Plaj Tatil Sandalet Ürününün Satıcısı, Modafırsat Kadın Hasır Sandalet Siyah Örgü Dantel Triko Nakış İşlemeli Yeni Sezon Yazlık Plaj Tatil Sandalet ürününü 192.84 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Hasır Sandalet Siyah Örgü Dantel Triko Nakış İşlemeli Yeni Sezon Yazlık Plaj Tatil Sandalet Yorumlar Hakkında Bilgi
192.84 Tl ye satışta olan Kadın Hasır Sandalet Siyah Örgü Dantel Triko Nakış İşlemeli Yeni Sezon Yazlık Plaj Tatil Sandalet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
40 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: guzel tam numaranızı alin
İsim: Ö** H**
Tarih: 29 Temmuz 2024
Beden: Beden:40
Satıcı: Modafırsat

Yorum: eşime aldım begendi
İsim: A** İ**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Beden:37

Yorum: sandaletim geldi çok beğendim tam istediğim gıbi
İsim: **** ****
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: bayıldım kalibina ayakta duruşuna kalitesine ben indirimden aldım çok memnun kaldım satıcı da aşırı ilgili hassas davranıyorlar müşteri memnuniyetini önemsiyor lar tavsiye ederim şiddetle her bayanın dolabın da olması lazim
İsim: H** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Haziran 2024

Yorum: Fiyatına göre gayet iyi geldi çok rahat giy çık ayakkabısı tam numara alınabilir
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: çok beğendim inslh bir sorunla karsiladmam satıcıya tskr
İsim: pervin T.
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Anneme aldım güzel beğendi
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: Çok teşekkür ederim beğendim iyi çalışmalar
İsim: S** C**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: çok güzel çok beğendim tam numara
İsim: Z** R**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: çok rahat ve güzel beğendim teşekkür ederim
İsim: M** A**
Tarih: 16 Nisan 2024
Beden: Beden:39

Yorum: güzeldi beğendimm tavsiye ederim
İsim: Z** P**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: çok güzel beğendim
İsim: N** K**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: Çok rahat ve kullanışlı
İsim: C** T**
Tarih: 28 Nisan 2024

Yorum: fiyat performans ürünü, beğendim, bütün yaz favori ayakkabım olcak, tek olumsuz bilek kısmındaki lastik uzun süre giyimlerde sıkıyor, biraz rahatsız ediyor
İsim: S** O**
Tarih: 14 Temmuz 2024
Beden: Beden:38

Yorum: severek kullanıyorum.
İsim: S** Y**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: bire bir aynısı hemde çok rahat
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: çok tatlı göründüğü gibi geldi hemn giydim teşekür ederim 🧡
İsim: z** b**
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Tamamda çok pahalı
İsim: E** A**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: ürün çok güzel çok beğendim aynısı geldi ama terliğin arkası sürtüyor yara yaparmı bilmiyorum büyük ihtimal iade edicem: güncelleme :açıkçası çok şık çok rahat ama iki giymeden sonra terlikler çöp oluyor benimkinin altı hemen çıktı ben 220 aldım
İsim: Y** Y**
Tarih: 23 Haziran 2024

Yorum: çok güzel fotoğraftaki gibi geldi teşekkürler
İsim: Selma T.
Tarih: 24 Mart 2024

Yorum: ÇOK ŞIK GÜZEL SADECE ARKA İPİ SERT BİRAZ VURUYOR
İsim: A** A**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: paketlenmesi hiç güzel yapilmamisti kutusu yırtık geldi birde sandeletlerin ipler sarkıyor temizlenmemis oyuzden puan kirdim
İsim: İ** D**
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: fotoğraftaki gibi sadece kalıbı biraz dar geliyor.
İsim: H** ş**
Tarih: 17 Nisan 2024

Kadın Hasır Sandalet Siyah Örgü Dantel Triko Nakış İşlemeli Yeni Sezon Yazlık Plaj Tatil Sandalet Ürüne İlişkin Sorular

Soru: acaba ön kısmı esnekmi
Cevap: Merhaba efendim doğal iplikten üretilmiştir, çok esnek değildir sert de değildir orta yumuşaklıktadır

Soru: ben indirdim koda giremiyorum
Cevap: Merhaba efendim dilerseniz Trendyol müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz

Kadın Hasır Sandalet Siyah Örgü Dantel Triko Nakış İşlemeli Yeni Sezon Yazlık Plaj Tatil Sandalet Ürün Görselleri

Kadın Hasır Sandalet Siyah Örgü Dantel Triko Nakış İşlemeli Yeni Sezon Yazlık Plaj Tatil Sandalet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü