Kadın Hologram Diamond Taş Detaylı Topuklu Terlik 8cm Bynddia01 Bu Ürünü Almalı Mı ?

Esra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
338
0
0
Kadın Hologram Diamond Taş Detaylı Topuklu Terlik 8cm Bynddia01 Tavsiye Eder Misiniz?
Kadın Hologram Diamond Taş Detaylı Topuklu Terlik 8cm Bynddia01 Şimdiki Fiyatı Ile 442.49 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Hologram Diamond Taş Detaylı Topuklu Terlik 8cm Bynddia01 Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Hologram Diamond Taş Detaylı Topuklu Terlik 8cm Bynddia01 Hakkında yaklaşık 426 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Hologram Diamond Taş Detaylı Topuklu Terlik 8cm Bynddia01 Teknik Bilgiler

Kadın Hologram Diamond Taş Detaylı Topuklu Terlik 8cm Bynddia01 Ürününün Satıcısı, Beyond Kadın Hologram Diamond Taş Detaylı Topuklu Terlik 8cm Bynddia01 ürününü 442.49 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Hologram Diamond Taş Detaylı Topuklu Terlik 8cm Bynddia01 Kullanıcı Geri Bildirimleri
442.49 Tl ye satışta olan Kadın Hologram Diamond Taş Detaylı Topuklu Terlik 8cm Bynddia01 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
426 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: aşırı derecede rahat normalde 38 giyiniyorum ama 39 aldım iyiki de 39 aldım tam oldu kesinlikle 1 numara büyük alınmalı
İsim: yasemin G.
Tarih: 30 Temmuz 2022
Beden: Beden:39
Satıcı: Beyond

Yorum: Ayakkabı çok güzel bayıldım normalde 39 giyiyorum ama 40 aldım bu kadar güzel beklemiyordum satıcıya teşekkürler
İsim: Y** A**
Tarih: 08 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: normalde 36 giyiniyorum yorumlara bakarak 1 numara büyük aldım iyi ki de öyle yapmışım tam oldu.
İsim: M** Y**
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: Çok beğendim çok şık ve rahat bir ayakkabı kendi ayak numaranızı alın tam oldu
İsim: S** Ş**
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: güzel begendim 36 giyiyorum 36 aldım oldu
İsim: G** G**
Tarih: 04 Ağustos 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Tam numaranızı alabilirsiniz çok rahat
İsim: **** ****
Tarih: 11 Haziran 2023

Yorum: Harika bir ürün tam kalıp bir numara büyük alabilirsiniz duruşu şahane teşekkür ederim güzel paketlenmişti
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: 171 tl ye aldım 38.5 giyiyorum 39 oldu sanki 38 de olurmuş
İsim: m** t**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Haziran 2023

Yorum: yorumlara bakarak 1 beden büyük almıştım iyi ki öyle yapmışım, çok beğendim
İsim: A** E**
Tarih: 11 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel tam beden alın
İsim: m** c**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: Oldukça rahat ve şık bir ayakkabı kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: Cennet Ö.
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: Rahat bir ayakkabı ayaklarınız taraflı ise bir numara büyük alin
İsim: F** K**
Tarih: 05 Temmuz 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: bayıldım 1 numara buyuk aldimm imdirimde kaptim tam oldu
İsim: B** Y**
Tarih: 09 Haziran 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Ben bayıldım ayakta güzel duruyor bir numara küçük alınabilir
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: Ürün çok güzel herkes tam bedenini alsın taşları çok kaliteli ben 200 TL’ye almıştım ama şu an birazcık fiyatları artmış olabilir yinede beklerseniz indirimde kesinlikle almalısınız
İsim: Beyza Ö.
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: Aşık oldum! Tek bir taş bile düşmemiş çizik bile yok kusursuz sapasağlam geldi. Hem terlik hem ayakkabı oluyor tam numaranızı alabilirsiniz bayıldımm
İsim: buse t.
Tarih: 28 Ağustos 2022
Beden: Beden:37

Yorum: Çok güzel bir numara büyük alın
İsim: E** T** T**
Tarih: 10 Haziran 2023

Yorum: Kesinlikle kaçırmayın. Tam bir prenses terliği. Üstelik sandalet olarak da kullanabiliyorsunuz. Çok rahat ve topuk detayı şahane. Hologram olması mükemmel bir detay katmış
İsim: esy.resmi
Tarih: Fenomen
Beden: 29 Haziran 2022

Yorum: Gayet güzel bir ayakkabı çok beğendim kendi ayak numaranızı alabilirsiniz
İsim: İ** E**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: Bunun için ne desem nasıl desem az kalır. İşçiliği taşlarının iriliği ve parlaklığı, tabanının rahat oluşu ve topuk detayı ile iyi ki almışım dediklerimden oldu. Nişan düğün bütün organizasyonların gözdesi olacak.
İsim: makeupbyfun
Beden: 29 Haziran 2022

Yorum: harika tam numara alın
Tarih: 26 Haziran 2023

Yorum: gayet kaliteli ve çok güzel hologram olması ayrıca çok dikkat çekici olmuş, ben çok beğendim bir numara büyük aldım numaram kalmamıştı bu da gayet oldu sadece topuk arkası yaptığımda topuğumdan düşüyor kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: Z** S**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: 1 numara büyük alınmalı
İsim: A** C**
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: ürün çok güzel ama bnce bir numara büyük alınmalı
İsim: E** Y**
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: Bi numara büyük alın çok güzel rahat
İsim: N** Ö**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: Ayakkabıya aşık oldum o kadar güzel ve rahatki tam kalıp oldu ☺ paketleme çok başarılı ayrıca teşekkür ederim satıcıya, hem sandalet hem de ayakkabı olarak iki türlü kullanılıyor birinci fotoğrafa ekledim topuk boyu çok ideal 😊👏🏼
İsim: gizemtolgaozd
Beden: 28 Haziran 2022

Yorum: Normalde ayağım 37 numara ama 36 uygun diye 36 numara aldım oda oldu ayakkabı çok şık çok tarz
İsim: A** D**
Tarih: 25 Temmuz 2023

Yorum: 37 giyiyorum normalde 38 sipariş ettim tam oldu
İsim: i** a**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Temmuz 2023

Yorum: Muhteşem bayıldım rahat ve tam kalıp satıcı da çok ilgili
İsim: P** A** C**
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: Hologram olması ilgimi çekmişti taşları da çok güzel dökülme yapmadı. Hızlı kargo geldi terlik gibi giyiyorum bazen de ipi arkaya alıp ayakkabı formunu alıyorum 🙂
İsim: S** Y**
Tarih: 29 Haziran 2022
Beden: Beden:37

Kadın Hologram Diamond Taş Detaylı Topuklu Terlik 8cm Bynddia01 Ürüne İlişkin Sorular

Soru: tam kalip mi
Cevap: Merhaba Efendim ürünümüz tam kalıptır bedeninizi almanızı öneriyoruz . Ayağınız geniş yapılı ( taraklı ) veya buçuklu ise bir beden büyük almanızı öneririz . Saygılar BEYOND İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Soru: Topuk boyu nedir
Cevap: Merhabalar efendim.Ürünün topuk boyu 8 cm'dir.İyi günler dileriz.Saygılar Beyond.

Soru: Sayın ilgili, ayakkabı bantları sağlam mı desteğinizi rica ederim kolay gelsin.
Cevap: merhaba efendim sağlamdır . saygılar beyond

Soru: Beyefendi taşı büyük olan var mı diyorum ürünlerimiz satıştadır diyorsunuz ona göre cevaplarsanız alacağım
Cevap: Merhaba, tüm ürünlerimiz satıştadır cevabımız, sormuş olduğunuz büyüklükte taşa sahip ürünümüz olmadığı anlamındadır. Stoklu tüm ürünlerimiz satışa sunulmaktadır. Keyifli alışverişler, Beyondtr

Soru: alacağım ama büyük taşlısı var mı bazıları küçük taşlı
Cevap: Merhaba, tüm ürünlerimiz satıştadır. Keyifli alışverişler, Beyond

Soru: merhabalar gelinligimin altina giyinecegim lütfen yedek taşta gönderir misiniz taşı düşme ihtimali için teşekkür ederim
Cevap: Merhaba, aksesuar tedariğimiz maalesef bulunmamaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz, Beyond

Soru: 36sı gelecek mi?
Cevap: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Stoklarımız düzenli olarak güncellenmektedir. İlgilendiğiniz ürünümüzü favorilerinize ekleyebilir, "Gelince haber ver" butonunu aktif ederek stok güncellendiğinde bildirim alabilirsiniz. Sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. Beyond

Soru: Merhaba Spor ayakkabı da 39 numara giyiyorum bunda kaç almam gerek bilmiyorum
Cevap: Merhaba, ürünümüz tam kalıptır, Bedeninizi almanızı öneriyoruz. Ancak ayağınız geniş yapılı ( taraklı ) veya buçuklu ise bir beden büyük almanızı öneririz. Sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. Beyond

Soru: yorumlarda ayakkabının düşen taşları için yedek taş göndermistiniz banada gönderir misiniz lütfen
Cevap: Merhaba, ürünümüzden memnun kalmanıza çok mutlu olduk :) Aksesuar tedariğimiz maalesef bulunmamaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz, Beyond

Soru: 40 numarasını guncelleyın lütfen
Cevap: güncellendi efendim

Soru: ürünün taşlı kismini topuk tarafına geçirebiliyor muyuz?
Cevap: Merhaba efendim evet ürünü hem sandalet hemde terlik olarak kullanabiliyorsunuz . belirttiğiniz gibi ipleri topuk tarafına geçmektedir . saygılar beyond

Soru: 36 numarası ne zaman gelecek acaba
Cevap: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Stoklarımız düzenli olarak güncellenmektedir. İlgilendiğiniz ürünümüzü favorilerinize ekleyebilir, "Gelince haber ver" butonunu aktif ederek stok güncellendiğinde bildirim alabilirsiniz. Sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. Beyond

Soru: Peki hangi şehirden geliyor aceba
Cevap: Merhabalar efendim.İstanbul'dan gelmektedir.İyi günler dileriz.Saygılar Beyond.

Soru: Merhaba ayakkabının burun kısmı tam küt mü geliyor yoksa biraz oval mi?
Cevap: ürünün masa üstü görsellerinde tüm detaylar mevcuttur gördüğünüz ürünün aynısı geliyor . saygılar beyond

Soru: Kullandığınız taşlar kaç cm
Cevap: Merhaba, şuanda mesai saatleri dışında olduğumuz için üzülerek yardımcı olamıyoruz :( Sorularınızı hafta içi saat 09:30 - 17:30 saatleri arasında sormanız halinde size memnuniyetle yardımcı olacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler, keyifli alışverişler dileriz. beyondturkey

Soru: TOPUKLARININ DÜZ OLMA ŞANSI VAR MI
Cevap: Merhaba , suanda mesai saatleri dışında olduğumuz için üzülerek yardımcı olamıyoruz. Sorularınızı hafta içi saat 09:30-17:30saatleri arasında sorarsanız memnuniyetle yardımcı oluruz . Anlayışınız için teşekkür ederiz . Saygılar Beyond İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

Soru: 38 gelecek mi ve ne zaman gelir
Cevap: Merhaba Efendim, düzenli olarak tüm ürünler için stok güncellemeleri yapıyoruz. "Gelince haber ver" butonunu aktif ederek, istediğiniz ürünü favorilerinize eklerseniz ve bildirimlerinizi de açık hale getirdiğiniz takdirde güncellendiğinden ilk sizin haberiniz olur. İlginize teşekkürler Saygılar Beyond

Soru: stoklar ne zaman guncellenecek
Cevap: Merhaba Efendim, düzenli olarak tüm ürünler için stok güncellemeleri yapıyoruz. "Gelince haber ver" butonunu aktif ederek, istediğiniz ürünü favorilerinize eklerseniz ve bildirimlerinizi de açık hale getirdiğiniz takdirde güncellendiğinden ilk sizin haberiniz olur. İlginize teşekkürler Saygılar Beyond

Soru: Merhaba topuk boyu kaç cm acaba
Cevap: 8 cm dir saygılar beyond

Soru: topuk boyu kaç cm
Cevap: 8 cm dir saygılar

Kadın Hologram Diamond Taş Detaylı Topuklu Terlik 8cm Bynddia01 Detay Resimler

Kadın Hologram Diamond Taş Detaylı Topuklu Terlik 8cm Bynddia01 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü