Kadın İndigo Iki Iplik Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı En Düşük Fiyat Nerede ?

Ozlem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,194
0
0
Kadın İndigo Iki Iplik Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Satın Alır Mısınız?
Kadın İndigo Iki Iplik Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Şuanki Fiyatı Ne Kadar 409.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın İndigo Iki Iplik Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Kadın İndigo Iki Iplik Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kadın İndigo Iki Iplik Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Ürün Tanıtımı

Kadın İndigo Iki Iplik Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, Sun Victoria Kadın İndigo Iki Iplik Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı ürününü 409.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın İndigo Iki Iplik Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Kullananlar
409.99 Tl ye satışta olan Kadın İndigo Iki Iplik Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Ürün harika yumuşacık yazlık bir ürün. 1,60 boy 58 kiloyum M beden aldım. Diğer renkler her yerde var. Bu rengi alıp denemek istedim. Lacivert desem değil mavi desem değil çok güzel bi renk.
İsim: H** c** A**
Tarih: 13 Mart 2024
Beden: Boy:160cm
Satıcı: La Bonn x Sun Victoria

Yorum: kumaşı kalıtesı okadar guzelkı ıkı renk aldım
İsim: aynur e.
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: güzell👍🏻👍🏻
İsim: **** ****
Tarih: 02 Nisan 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Rengi görsel ile aynı kumaşı çok yumuşak ve rahat.satıcı ilgili. siparişimden 1 gün sonra ürün elime geçti.satıcıya teşekkür ederim tavsiye ederim.
İsim: A** K** c**
Tarih: 13 Mart 2024
Beden: Beden:L

Yorum: ürünün kumaşı çok güzel çok beğendim çok rahat bir eşofman altı
İsim: D** Ş** S**
Tarih: 23 Mart 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Kargo hızlı, ürün kaliteli notunuz için ayrıca teşekkür ederim ❤
İsim: K** B**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Beden:3XL

Kadın İndigo Iki Iplik Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Merhaba lacivertte xs gelcek mi?
Cevap: Merhabalar, maalesef efendim.

Soru: merhaba 1.60 boy 68-70kg sizce xl yoksa 2xl
Cevap: Merhabalar, 2xl uygun olacaktır.

Soru: Boy 163 kilo 76 hangi beden almalıyın basenlerim var
Cevap: Merhabalar, 3XL uygun olacaktır.

Soru: ayak bileği yeri lastikli mi acaba
Cevap: Merhabalar,bilek kısmı lastiklidir efendim.

Soru: merhaba boy 173 kilo 125 kaç beden olur
Cevap: Merhabalar 3xl uygun olacaktır.

Soru: merhaba 170 boy 55 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar, S beden uygun olacaktır.

Kadın İndigo Iki Iplik Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı Ürüne Ait Fotoğraflar

Kadın İndigo Iki Iplik Beli Lastikli Salaş Bol Paça Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü