Kadın Ipli Dantelli Slip 5li Külot Set Karışık Renkler Kts3063 En Düşük Fiyat Nerede ?

Seydanur

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
531
0
0
Kadın Ipli Dantelli Slip 5li Külot Set Karışık Renkler Kts3063 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Kadın Ipli Dantelli Slip 5li Külot Set Karışık Renkler Kts3063 Güncel Fiyatı 189.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Ipli Dantelli Slip 5li Külot Set Karışık Renkler Kts3063 Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Kadın Ipli Dantelli Slip 5li Külot Set Karışık Renkler Kts3063 Hakkında yaklaşık 329 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Kadın Ipli Dantelli Slip 5li Külot Set Karışık Renkler Kts3063 Ürün Detayları

Kadın Ipli Dantelli Slip 5li Külot Set Karışık Renkler Kts3063 Ürününün Satıcısı, Sensu Kadın Ipli Dantelli Slip 5li Külot Set Karışık Renkler Kts3063 ürününü 189.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Ipli Dantelli Slip 5li Külot Set Karışık Renkler Kts3063 Ürün Hakkındaki Yorumlar
189.0 Tl ye satışta olan Kadın Ipli Dantelli Slip 5li Külot Set Karışık Renkler Kts3063 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
329 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Bir beden büyük alınmalı küçük oldu kalitesi güzel
İsim: A** m** T**
Tarih: 08 Mayıs 2023
Beden: Boy:178cm
Satıcı: Sensu

Yorum: Cok begendim rahat kullanim icin bi beden buyuk alabilirsiniz bayildim
İsim: S** Ç**
Tarih: 09 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: sorunsuz bir şekilde elime ulaştı teşekkür ediyorum kenfi bedeninizi alın derim
İsim: C** G**
Tarih: 17 Ekim 2023
Beden: Beden:S-M

Yorum: Kalitesi çok hoş fakat S beden giyen biri olarak L-XL aldım küçük oldu
İsim: C** A**
Tarih: 24 Nisan 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: ürün yumuşak ve tam kalıp 👍
İsim: U** g**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Küçül geldiler 60 kgyim l-xl
İsim: E** s** U**
Tarih: 27 Nisan 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: L bedenim var ve benim için çok küçükler.
İsim: Aleksandr G.
Tarih: 10 Mayıs 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: Bedenler çok küçük l xl bile xs gibi
İsim: T** A**
Tarih: 08 Nisan 2023
Beden: Beden:L-XL

Yorum: çok rahat kullanışlı bir beden büyük aldım rahat olması için
İsim: n** ç**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:L/XL

Yorum: yumuşak güzel
İsim: s** e** k**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: çok güzel yumuşacık hepsi yalnız bir beden büyük alınmalı onun dışında çok beğendim zaten bu siteden daha önce de almıştım memnun kalmıştım ayrıca minik hediyeniz için tşk ediyorum
İsim: Z** k**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Ürün harika kumaşı çok güzel. tavsiye ederim alabilirsiniz paketlemesi ve ayrıca hediyeniz için teşekkür ederim hiç beklemiyordum.
İsim: H** D** Ö**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: S/M aldım çok sıkıyor .61kiloyum.cok güzel ama işte dar :(
İsim: K** A**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Aynı göründüğü gibi rahat olsun diye bi beden büyük alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Ürün güzel 60 kiloyum L beden söyledim tam oldu sadece boyu biraz kısa önden çeksem arkadan acılıyor ama sorun yok
İsim: E** S**
Beden: Boy:170cm

Yorum: Çok güzel ve kumaşı harika
İsim: Hilal K.

Yorum: hızlı teslimat ve göründüğü gibi geldi teşekkürler
İsim: F** d**
Beden: Beden:S/M

Yorum: renkleri asla aynı değil, siyah yerine lacivert, beyaz yerine gri göndermişler özellikle doğru gönderin yazdığım halde
İsim: S** Y**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Henüz denemedim çok iyi değil. Siyah yerine lacivert beyaz yerine açık mavi geliyor resimdekiyle aynı değil
İsim: Ç** S**
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: s beden olduğum halde anca oldu ürünler biraz küçük ve dantellerde ufak açıklıklar vardı
İsim: T** S**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Beğendim ama beden olarak bir beden büyük alınmalı
İsim: G** T**
Tarih: 28 Mayıs 2023

Yorum: Kısa sürede kargolandı, iyiki bir beden büyük tercih etmişim sabun hediyenize bayıldım mis gibi kokuyor ☘☘
İsim: D** E**
Tarih: 06 Temmuz 2023
Beden: Boy:161cm

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz esnek kumaşı var
İsim: Ş** S**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Bi küçük bedenn
İsim: Z** Ö**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: ürün gayet güzel herkes bedenine göre alabilir
İsim: M** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Temmuz 2024

Yorum: m giyiyorum normslde ama l-xl aldım iyi ki öyle yapmışım m asla olmazmış iki ben bile büyük alınabilirmiş
İsim: N** M**
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: Ürün çok güzel bedeninizin bir tik büyüğünü alabilirsiniz
İsim: C** S**
Tarih: 26 Mart 2024
Beden: Boy:161cm

Yorum: göründüğü gibi geldi beğendim bi beden büyük aldım rahat etmek açısından
İsim: İ** s**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: yorumlara bakarak large almıştım iyi ki öyle yapmışım l beden bile küçük ama benim hoşuma gitti dandik değil
İsim: B** S**
Tarih: 08 Temmuz 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Renkler de model de çok güzel. Dantellerin dayanıklılığını şu an bilemiyorum ama nihayetinde dantel, yıllarca giymeyi beklemiyorum. Severek giyeceğim çamaşırlar. Teşekkür ederim.
İsim: G** A**
Tarih: 06 Eylül 2024

Kadın Ipli Dantelli Slip 5li Külot Set Karışık Renkler Kts3063 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: pamuklu mu
Cevap: Merhaba efendim, ürün %90 polyester %10 elastan içermektedir. İyi günler dileriz

Soru: selam 1.79. boy. 80 kilodayim ne beden onetirsiniz?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 1.60 boy 78 kilo için XL uygun olurmu.
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: rakibini nasıl yapabilirim
Cevap: Merhaba, sorunuzu anlayamadık. Detaylı bilgi verebilir misiniz? iyi günler dileriz

Soru: merhaba kalıpları darmı
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, sizlere doğru beden bilgisi verebilmemiz için, boy/kilo ve ölçü bilgilerinizi de paylaşabilir misiniz? Anlayışınız için teşekkür eder keyifli günler dileriz.

Soru: iki renk alabilirmiyim
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürünlerimiz kapalı pakette bulunduğundan dolayı maalesef paket bölemiyoruz. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: naylon kumaş mi
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürün %90 polyester %10 elastandan oluşmaktadır. keyifli alışverişler dileriz

Soru: boy 1.67 kilo 50 kaç beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhabalar bu kilot setini almak istiyorum aynı bu modelde penye olanı varmıdır bunlar satenmi yani naylon kumaş mi
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürün %90 polyester %10 elastandan oluşmaktadır. keyifli alışverişler dileriz

Soru: İyi günler ben tanga istemedim bunların tangalısı gelmiş nasıl düzeltebiliriz ilgilenirseniz sevinirim
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, Trendyol asistan üzerinden talep oluşturursanız yardımcı olmaya calışacağız.. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: salam boy 163 kilo 68 kalça 104 ölçüyə l x uyğun olurmu
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, l-xl beden tercih edebilirsiniz. İyi günler dileriz

Soru: Merhabalar 81 kiloya hangi beden uygun olur?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, sizlere doğru beden bilgisi verebilmemiz için, boy/kilo ve ölçü bilgilerinizi de paylaşabilir misiniz? Anlayışınız için teşekkür eder keyifli günler dileriz.

Soru: Boy 1.61 ve kilo 66 kg. hangi beden uygundur.

Soru: Tüm satın alanlar XL ın bile küçük geldiğini söylüyor. Hatta bazıları ürün güzel olduğu halde bir daha alışveriş yapmayacağını belirtiyor. Eski tarihlerden yakn tarihe kadar böyle. Neden daha büyük kalıpta üretim yapmak için bir şey yapmıyorsunuz bende beğenmiştim ürünleri🙁
Cevap: Değerli müşterilerimiz merhaba, ürünlerimiz belli ölçülere göre üretilmektedir. Boy kilo bilgilerinizi bizimle paylasırsaniz sizlere doğru beden bilgisinde bulunabiliriz. Keyifli günler dileriz.

Soru: burda görünen renkler gelicek degilmi efendim
Cevap: Evet efendim görseldekinin aynısı gönderilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: 53 kilo 65 boy kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba efendim, s-m beden alabilirsiniz. İyi günler dileriz

Soru: ozel kisim kismi dantele mi denk geliyor yoksa orada normal kulot kumasi mi var?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ağ kısmında ekstra pamuklu kumaş bulunmaktadır. İyi günler dileriz

Soru: 1.55 boy 60 kg için hangi beden uyğundur?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba boyum 1.63, kilom 55 sizce hangi bedeni almalıyım ?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 51 kiloyum normalde M kullanıyorum ama yorum yapanlar büyük alınmalı demiş büyük mü almalıyız hangi bedeni tavsiye edersiniz

Kadın Ipli Dantelli Slip 5li Külot Set Karışık Renkler Kts3063 Resim Galerisi

Kadın Ipli Dantelli Slip 5li Külot Set Karışık Renkler Kts3063 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü