Kadın Jogger Scuba Tek Alt Eşofman Ekru Alanlar Memnun Mu ?

Guzide

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
518
0
0
Kadın Jogger Scuba Tek Alt Eşofman Ekru Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Kadın Jogger Scuba Tek Alt Eşofman Ekru Anlık Fiyatı 276.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Jogger Scuba Tek Alt Eşofman Ekru Kullanıcılar Memnun Mu?

Kadın Jogger Scuba Tek Alt Eşofman Ekru Hakkında yaklaşık 11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Kadın Jogger Scuba Tek Alt Eşofman Ekru Detaylı Bilgi

Kadın Jogger Scuba Tek Alt Eşofman Ekru Ürününün Satıcısı, Miss Puddra Kadın Jogger Scuba Tek Alt Eşofman Ekru ürününü 276.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Jogger Scuba Tek Alt Eşofman Ekru Kullananlar
276.9 Tl ye satışta olan Kadın Jogger Scuba Tek Alt Eşofman Ekru Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: gayet güzel kaliteli bu fiyatta bedava kesinlikle alin normalde 38-40 giyerim biraz bol oldu ama olsun tam otursun isterseniz bedeninizde alin
İsim: E** K**
Tarih: 30 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm
Satıcı: Miss Puddra

Yorum: Çok çok çok güzel bir eşofman kumaşıda harika ama üzerime oturmasın biraz salaş olsun derseniz 1 beden büyük alın derim. Çok iç belli etmiyor. Güncel:L bedeni kardeşime verip XL bedeni kendime almıştım ikisinin kumaşı farklı ve beden arasında hiç fark yok diyebilirim iade edip XXL alıcam
İsim: D** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Mayıs 2024

Yorum: begendim tüm ürünleri cok güzel
İsim: G** H**
Tarih: 25 Şubat 2024
Beden: Beden:M

Yorum: güzel beğendim alınır
İsim: A** A**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Bu ürünün her rengini aldım. Kumaşı güzel, yalnız beyaz olan iç gösteriyor, ten rengi iç çamaşırıyla sorun çözülür diye düşünüyorum.Ben aynı kumaştan bir üst ile kombin yaptım.
İsim: F** K**
Beden: 03 Nisan 2023

Yorum: İyi alınır
İsim: **** ****
Tarih: 04 Ekim 2023

Yorum: İgrenc iade
İsim: F** S**
Tarih: 24 Ağustos 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Kalıbını çok beğendim.Ama tamamen sentetik Ekru değil bayağı bembeyaz ama çok beğendim
İsim: İ** K**
Tarih: 10 Mart 2024
Beden: Beden:S

Yorum: urun cok fazla ic gosteriyor.1.58 boy 62 kg icin m beden cok dar geldi ona gore sparis verin.ayrica cep kismi cok kötü ic cep tamamen gorunuyor.iade
İsim: c** k**
Beden: 10 Nisan 2023

Kadın Jogger Scuba Tek Alt Eşofman Ekru Merak Edilenler Neler?

Soru: merhaba ic gosteriyor mu
Cevap: Merhaba, açık renk kumaş olduğu için güneşli bir günde gösterebilir. Ürünü deneyebilir içinize sinmeyen bir durum olursa bize bildirebilirsiniz.

Soru: Lacivert rengi stoğa girermi acaba
Cevap: Merhabalar, ürünlerimiz en kısa zamanda güncellenecektir. İlginiz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: 1.58 boy 65 kilo kac beden sipars etmem gerekir¿
Cevap: Merhaba, L beden sizin için uygun olur. İyi günler

Soru: 46 bedenim 1.73 boyum hangı beden almalıyım
Cevap: Merhabalar, L beden sizin için uygun olur. İyi günler dileriz.

Kadın Jogger Scuba Tek Alt Eşofman Ekru Ürün Resimleri

Kadın Jogger Scuba Tek Alt Eşofman Ekru En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü