Kadın Kahverengi Rahat Poli Taban Günlük Yazlık Bodrum Stil Sandalet Alınır Mı ?

Zeynep

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
600
0
15
Kadın Kahverengi Rahat Poli Taban Günlük Yazlık Bodrum Stil Sandalet Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Kadın Kahverengi Rahat Poli Taban Günlük Yazlık Bodrum Stil Sandalet Güncel Fiyatı 557.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Kahverengi Rahat Poli Taban Günlük Yazlık Bodrum Stil Sandalet Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Kadın Kahverengi Rahat Poli Taban Günlük Yazlık Bodrum Stil Sandalet Hakkında yaklaşık 30 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Kahverengi Rahat Poli Taban Günlük Yazlık Bodrum Stil Sandalet Ürün Özellikleri

Kadın Kahverengi Rahat Poli Taban Günlük Yazlık Bodrum Stil Sandalet Ürününün Satıcısı, Pembe Potin Kadın Kahverengi Rahat Poli Taban Günlük Yazlık Bodrum Stil Sandalet ürününü 557.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Kahverengi Rahat Poli Taban Günlük Yazlık Bodrum Stil Sandalet Kullanıcı Yorumları
557.99 Tl ye satışta olan Kadın Kahverengi Rahat Poli Taban Günlük Yazlık Bodrum Stil Sandalet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
30 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: kendi ayak numaranizi alabilirsiniz,cok rahat ve şık bir ayakkabi.Ürün görseldeki gibi aynisı.
İsim: F** D** Ö**
Tarih: 20 Nisan 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: Pembe Potin

Yorum: numaramı aldım tam oldu tabanı yumuşak güzel beğendim
İsim: Y** T**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Beden:37

Yorum: tam bedeninizi alin arkadslar,ayagim tarakli olmasina ragmen 40 numara tam oldu rahat ve cok kalitrli bir ayakkabi.
İsim: S** S**
Tarih: 13 Mayıs 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Bu fiyata gayet iyi rahat,kendi numaranız alin
İsim: N** S** H**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Normalde 38 giyiyorum ama ben 39 aldım tam oldu çok rahat.
İsim: N** Y**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: çoook güzel ve kaliteli bir sandalet 👏
İsim: **** ****
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: Göründüğü gibi sorunsuz geldi. Esnek değil alt taban biraz sert ama rahat bir ayakkabı. Yorumlara bakıp çelişkide kalıp bir numara büyük aldım . Ayaklarım taraklı. İlk giydiğimde büyük hissetmedim ama biraz yürüdükten sonra genişledi … kendi numaranızı almanızı tavsiye ederim.
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: ürün fiyat performans ürünü şık ve zarif ayrıca kargo hızlı ve düzgün geldi teşekkürler
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: çok beğendim hızlı bir şekilde elime ulaştı ve tam ayağıma göre uydu
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Bayıldımm.. Ama kesinlikle 1 numara büyük alın..Ben öyle yaptım tam oldu..
İsim: Z** D**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Ayakkabı güzel ama bir numara büyük alınmalı küçük geldi bana
İsim: S** İ**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: çok rahat beklediğimden çok iyi .
İsim: F** B**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: Çok begendim
İsim: Seda D.
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: Güzel ve rahat bir ayakkabı
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: ürün güzel ancak kalıbı dar
İsim: A** K**
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: Gayet güzel
İsim: F** D**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: fiyatı uygun ve kaliteli, herkese tavsiye ederim
İsim: S** g**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: çok rahat ve renkleri muhteşem
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: fiyatına göre gayet kaliteli hızlı kargo için de teşekkürler
İsim: s** a**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim ama ben aldıktan sonra indirime girdi
İsim: S** Y**
Tarih: 31 Temmuz 2024
Beden: Beden:36

Yorum: çok begenek aldım fakat kalıbı bı tık dar geldiği için iade etmek zorunda kaldım
İsim: k** a**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Resmen yapışkanları çıkıp gidecek şekilde yapışkanları gözüküyor!!
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Beden:36

Yorum: ayakkabı idare eder , ön kemer kısmı sıkıntılı biraz yorumlarda da fark etmiştim, ayrıca kutusu çöp olmuş çok özensiz ama yinede 4 yıldız verdim
Tarih: 28 Ağustos 2024

Kadın Kahverengi Rahat Poli Taban Günlük Yazlık Bodrum Stil Sandalet Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: tabani yumuşak mi
Cevap: Merhab,a evet yumuşaktır.

Soru: merhaba 39 numara ne zaman gelir acaba?
Cevap: Merhaba, ürünün tekrar satışa açılma süresi için net bir tarih iletemiyoruz. İstediğiniz bedenin üzerine tıklayıp "Gelince Haber Ver" butonunu kullanarak ürün geldiğinde bildirim alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ürün deri mi
Cevap: suni deridir efendim hakiki deri değildir.

Soru: hangi kargo ile çalışıyorsunuz acaba
Cevap: Merhaba öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Trendyol Express ve Mng Kargo ile çalışmaktayız. Trendyol Express'in dağıtım alanı dışındaki yerlere Mng Kargo ile gönderim yapılıyor. Adresinize göre hangi kargo şirketine verileceğini sistem kendisi belirlemektedir. Mutlu Günler...

Soru: 39 u ne zaman gelir alicam hemen
Cevap: Merhaba, ürünün tekrar satışa açılma süresi için net bir tarih iletemiyoruz. İstediğiniz bedenin üzerine tıklayıp "Gelince Haber Ver" butonunu kullanarak ürün geldiğinde bildirim alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 40 numara ne zaman gelir

Kadın Kahverengi Rahat Poli Taban Günlük Yazlık Bodrum Stil Sandalet Ürüne Ait Resimler

Kadın Kahverengi Rahat Poli Taban Günlük Yazlık Bodrum Stil Sandalet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü