Kadın Kelebek Model Ipli String 5li Paket - Kts2073 (GENİŞ KALIP) Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Funda

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
241
0
0
Kadın Kelebek Model Ipli String 5li Paket - Kts2073 (GENİŞ KALIP) Satın Alır Mısınız?
Kadın Kelebek Model Ipli String 5li Paket - Kts2073 (GENİŞ KALIP) Şu Andaki Değeri 226.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Kelebek Model Ipli String 5li Paket - Kts2073 (GENİŞ KALIP) Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Kadın Kelebek Model Ipli String 5li Paket - Kts2073 (GENİŞ KALIP) Hakkında yaklaşık 141 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Kelebek Model Ipli String 5li Paket - Kts2073 (GENİŞ KALIP) Ürün Özellikleri

Kadın Kelebek Model Ipli String 5li Paket - Kts2073 (GENİŞ KALIP) Ürününün Satıcısı, Sensu Kadın Kelebek Model Ipli String 5li Paket - Kts2073 (GENİŞ KALIP) ürününü 226.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Kelebek Model Ipli String 5li Paket - Kts2073 (GENİŞ KALIP) Kullanıcı Değerlendirmeleri
226.0 Tl ye satışta olan Kadın Kelebek Model Ipli String 5li Paket - Kts2073 (GENİŞ KALIP) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
141 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Bir beden küçük alınabilir çok güzel
İsim: **** ****
Tarih: 21 Mart 2023
Beden: Beden:XL
Satıcı: Sensu

Yorum: m beden aldım biraz büyük geldi sıkı olmadı
İsim: n** r**
Tarih: 02 Şubat 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Baya rahat tavsiye ederim m beden aldim cok rahat oldu 52kiloyum.
İsim: b** y** T**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: Ürünler geldi çok güzeller.yorumlara bakıp tam beden almıştım tam oldu
İsim: İ** Ö**
Tarih: 04 Mayıs 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: ürün kaliteli ve rahat. çabuk geldi ayrıca hediye için teşekkür ederim. Bedeniniz neyse o şekilde alın tavsiye ederim.
İsim: e** ç**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: çok rahat 👍👍👍👍
İsim: G** S**
Tarih: 07 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok rahat ürün
İsim: G** S**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Çok hijyenik ve çok güzel paketlenmiş olarak geldi. Yanında mis kokulu sabunuyla birlikte. Çamaşırlar da m giymeme rağmen s aldım iyi ki de öyle yaptım çok rahat ve şık
İsim: G** T**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Begendim tam benden alın
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Kaliteli, şık. Oldukçaaa uygun ayrıca. Tereddüt etmeden alabilirsiniz.
İsim: B** b**
Tarih: 05 Nisan 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Çok beğendim hediye için teşekkür ederim
İsim: S** G**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: Güzel. Bedeninizi alın.
İsim: P** A**
Tarih: 05 Ağustos 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Sorunsuz geldi çok güzel ve rahat alınnnnnn
İsim: G** D**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: ürün gayet güzel ve şık
Tarih: 02 Nisan 2023
Beden: Beden:S

Yorum: görsel ile aynı mis gibi sabun kokusu ile geldi teşekkür ederim
İsim: burçin d.
Tarih: 26 Mart 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Bir beden küçük alın aşırı büyükelr
İsim: I** S**
Tarih: 23 Şubat 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Bohçaya aldım güzel takım yaptım
İsim: D** K**
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: Güzel ürün ama bir beden büyük tercih edin yazdıkları için öyle yaptım pişman oldum çok büyük oldu net kendi bedeninizi alın değişim olmadığı içinde param çöp oldu diyebiliriz…
İsim: Ş** A** S**
Tarih: 03 Mayıs 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Gayet şık ve güzel
İsim: M** Ö**
Tarih: 04 Mart 2023

Yorum: tam bedeninizi alin ben sıkı olursa diye bi beden buyuk almistm pisman oldm onun haricinde bi sorun yok
İsim: EBRU K.
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: Paketi açar açmaz mis gibi koktu. Ürün aynı göründüğü gibi ancak ben 170 boy ve 62 kilo için L beden uygun olur yorumuna aldanıp L sipariş verdim ama gelen ürün bana baya büyük olur. Denemeden büyük gelecegini anladım hemen iade edip m bedeni sipariş edeceğim.
İsim: M** R** S**
Tarih: 09 Mayıs 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: çok beğendim ama bir bedeb küçüğünü tercih edin
İsim: Z** K**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: Kumaşı yumuşak kesin alın
İsim: Nehir K.
Tarih: 13 Temmuz 2024
Beden: Boy:161cm

Yorum: Tam beden aldim ama hizli koptu ipi
İsim: B** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Haziran 2023

Yorum: 5 li paket sipariş etmeme rağmen gelen paketten 4 adet çıkmıştır, ayrıca bedenler büyük bir beden küçük sipariş edilmeli
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: Hediye için teşekkür ederim misss gibi kokularla geldi tavsiye ederimm hızlı kargo içinde teşekkürler
İsim: S** T**
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: Çok güzeller 😍
Tarih: 07 Nisan 2023
Beden: Beden:L

Yorum: çok kullanisli ve rahat
Tarih: 02 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel ve çok rahat tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Ş** K**
Tarih: 26 Mayıs 2023
Beden: Boy:166cm

Yorum: çok rahat tavsiye ederim
İsim: S** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Ağustos 2024

Kadın Kelebek Model Ipli String 5li Paket - Kts2073 (GENİŞ KALIP) Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: merhaba 70 kg 160 boy
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: baska renkleri yok mu
Cevap: Merhaba, hayır efendim bu ürünün farklı renkleri bulunmamaktadır.

Soru: 85 kiloya hangi beden uygundur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, sizlere doğru beden bilgisi verebilmemiz için, boy/kilo ve ölçü bilgilerinizi de paylaşabilir misiniz? Anlayışınız için teşekkür eder keyifli günler dileriz.

Soru: merhabalar 1.55 boy 56kg hangi beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 173 boy 69 kilo hangi beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba S beden ne zaman stoklara gelir
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, stoklarımız ve yeni ürün çeşitlerimiz yakın zamanda mağazamıza eklenecektir. Takipte kalarak yeni ürün ve stoklarımızdan yararlanabilirsiniz. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür eder keyifli günler dileriz

Soru: merhaba 50 kg için hangi beden uygundur
Cevap: Merhaba efendim, s beden alabilirsiniz. İyi günler dileriz

Soru: hediyesi nedir yorumda gordum
Cevap: merhaba, ürün paketlerimizde hediye olarak sabun gönderilmektedir. iyi günler dileriz

Soru: merhaba 170 cm 62 kg yum m ve l arasında kaldım kalıp olarak geniş dursun da istemiuorum ama hangi bedeni almam gerekiyor çok bir yorum yapanda olmamış yardımcı olur musunuz
Cevap: Merhaba efendim, L beden tercih edebilirsiniz.

Soru: hangi kargo ile geliyor
Cevap: Merhaba efendim, Trendyol Express ve Aras Kargo ile çalışmaktayız sistem otomatik seçim yapmaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba urunun farkli renkleri gelecek mi?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, stoklarımız ve yeni ürün çeşitlerimiz yakın zamanda mağazamıza eklenecektir. Takipte kalarak yeni ürün ve stoklarımızdan yararlanabilirsiniz. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür eder keyifli günler dileriz

Soru: beden tablosu alabilir miyim
Cevap: Merhaba efendim, sizlere doğru beden bilgisi verebilmemiz için, boy/kilo ve ölçü bilgilerinizi de paylaşabilir misiniz? Anlayışınız için teşekkür eder keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba 1.63 boy 66 kilo hangi beden uygun olur

Soru: Merhaba bu ürünün mediumu gelir mi yükleme yapar mısınız yoksa başka ürünlere mi bakmalıyım

Soru: ürünlerinizin neden 2xl yada 3xl si yok? büyük beden giyinen kadınlar bu tarz iç çamaşırlarını daha çok alıyor! Lütfen şunların büyüklerini üretin :(
Cevap: Merhaba efendim, cesitli urunlerimizde 5xl'ye kadar bedenlerimiz bulunmaktadir. Talebinizi ekiplerimize iletecegiz. Anlayisiniz ve ilginiz icin tesekkur eder iyi gunler dileriz

Soru: 57 ve 60 kilo için hangi bedeni almalıyız
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, sizlere doğru beden bilgisi verebilmemiz için, boy/kilo ve ölçü bilgilerinizi de paylaşabilir misiniz? Anlayışınız için teşekkür eder keyifli günler dileriz.

Soru: Genetal Bölge içini gösteriyor mu?
Cevap: Merhaba, sorunuz ekiplerimiz tarafından en kısa sürede yanıtlanacaktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 49 kilo 158 boy hangi bedeni almalıyım
Cevap: Merhaba efendim, S beden tercih edebilirsiniz.

Kadın Kelebek Model Ipli String 5li Paket - Kts2073 (GENİŞ KALIP) Resim Galerisi

Kadın Kelebek Model Ipli String 5li Paket - Kts2073 (GENİŞ KALIP) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü