Kadın Keten Beli Lastik Bağlamalı Yüksek Bel Geniş Kesim Cepli Yazlık Pantolon Alınmaya Değer Mi ?

Zehra

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
591
0
0
Kadın Keten Beli Lastik Bağlamalı Yüksek Bel Geniş Kesim Cepli Yazlık Pantolon Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Kadın Keten Beli Lastik Bağlamalı Yüksek Bel Geniş Kesim Cepli Yazlık Pantolon Şu Andaki Fiyatı 599.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Keten Beli Lastik Bağlamalı Yüksek Bel Geniş Kesim Cepli Yazlık Pantolon Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Kadın Keten Beli Lastik Bağlamalı Yüksek Bel Geniş Kesim Cepli Yazlık Pantolon Hakkında yaklaşık 34 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Kadın Keten Beli Lastik Bağlamalı Yüksek Bel Geniş Kesim Cepli Yazlık Pantolon Ürün Bilgisi

Kadın Keten Beli Lastik Bağlamalı Yüksek Bel Geniş Kesim Cepli Yazlık Pantolon Ürününün Satıcısı, BİKELİFE Kadın Keten Beli Lastik Bağlamalı Yüksek Bel Geniş Kesim Cepli Yazlık Pantolon ürününü 599.99 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Keten Beli Lastik Bağlamalı Yüksek Bel Geniş Kesim Cepli Yazlık Pantolon En Son Yapılan Yorumlar
599.99 Tl ye satışta olan Kadın Keten Beli Lastik Bağlamalı Yüksek Bel Geniş Kesim Cepli Yazlık Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
34 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Kumaşı çok güzel rahat boyu uzun geliyor isteyen kestirebilir
İsim: E** A**
Tarih: 25 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm
Satıcı: BİKELİFE

Yorum: Cok begendım tesekkur ederim
İsim: N** K**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Bedeni aşırı bol. ben Ben 165 boy 70 kilo L çok bol veeee çok uzun. iade edip M isteyeceğim
İsim: **** ****
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Teslimat çok hızlıydı ürün de çok güzel sadece paçaları biraz uzun geliyor
İsim: N** B**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: 3 renginide aldım 1.78 boyum ve harika oldu uzun kızlar hiç düşünmeden alsınlar
İsim: S** K**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Boy:178cm

Yorum: beden açısından gayet iyi, iç göstermiyor fakat parçalarda bi dengesizlik var biri diğerinden bi tık daha uzun kalıyor.
İsim: E** N** Ö**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Siyah hariç 3 renginide aldım eğer boyunuz uzunsa kesinlikle almalısınız ben bayıldımmm çok severek giyiyorum rahat ve kolay kombinleniyor alıp aldırmalısınız kızlar 😍🫶🏻
İsim: B** S** I**
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Boy:171cm

Yorum: Çok bol oldu
İsim: B** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Ağustos 2024

Yorum: çok güzeller ancak yıkandığında çekiliyorlar.
İsim: İ** K**
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: bu 2 siparişimdi çok güzel ve kaliteli bir ürün uzun ama yıkanınca biraz çekiyor boydan ben çok beğendim tavsiye ediyorum üreten firmaya da teşekkür ediyorum
İsim: A** G**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: Ürünü beğendim . Boyu uzundu yıkadım çekti. Beş cm topuklu spor ayakkabım ile gayet iyi oldu . Terziye ihtiyaç kalmadı . Kumaşı duruşu gayet iyi çıktı. Yeşili de sipariş ettim . M beden
İsim: Ela A.
Tarih: 20 Temmuz 2024
Beden: Boy:157cm

Yorum: ürün gercekten kaliteli bence fizigi duzgun olan herkes almali ilk siparisimi yanlis beden verdigim icin iadesini bile beklemeden yeni siparis olusturdum hemen de elime ulasti 87kg 1.60 boy L beden dar oldu alt karin kisminiz fazlaysa kesinlikle en buyuk bedeni siparis edin.ben bollasir diye L aldim ama malesefki dar oldu yinede. sadece gorseldekiDevamını Oku
İsim: Z** S** T**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: gerçekten keten kumaşı yumuşak kalıp oldukça rahat renk olarak iç göstereceğini düşünmüyorum ve görselle bire bir aynı tavsiye ederim!
İsim: G** B**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Duruşu kesimi yapısı her şeyiyle muazzam tam istediğim gibi. Tüm renklerini aldım fakat hepsinin kalıbı farklı. Hepsini bunun boyunda kestireceğim.
İsim: Z** B**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: ilk izlenimim süper göründüğü gibi kalibi bol ispanyol yikayp kullaninca guncelleme yapacagim
İsim: c** i**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Guzel biraz genis oldu ama yikayinca cekiyor diye yorumlar var iade etmedim
İsim: E** V** Ç**

Yorum: kumasi daha dokumlu sanmıştım ama değil, rengi için aldım ama asla resimdeki gibi bi renk gelmedi .. Bu yüzden de yıldızı kırdım acikcasi
İsim: Ö** K**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Rengi çok farklı beğenmedim hiç ve çok yüksel bel değil
İsim: **** ****
Beden: Boy:158cm

Kadın Keten Beli Lastik Bağlamalı Yüksek Bel Geniş Kesim Cepli Yazlık Pantolon Sıkça Sorulan Sorular

Soru: boy 1.67 kilo 61
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 40/L beden uygun olacaktır.

Soru: renk tam nedir sutlu kahvemi koyumu
Cevap: Merhabalar efendim görseldekinin birebir aynısıdır sütlü kahve tonlarında koyu değildir.

Soru: iç gösteriyor mu
Cevap: Merhabalar efendim ürün iç göstermez

Soru: mrb.lar kalıpları darmıdır
Cevap: Normal kalıp efendim kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz.

Soru: boy 1.52 kilo 58-59
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 40/L beden uygun olacaktır.

Soru: kumaş türü nedir
Cevap: merhaba efendim keten kumaştır

Soru: 1.60 boy 64 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 42/XL beden uygun olacaktır.

Soru: 1.60 47 kilo hangi beden
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 36/S beden uygun olacaktır.

Soru: iç gösteriyor mu?
Cevap: Merhaba efendim iç göstermez

Soru: Merhaba bedenler arası kaç cm fark var?
Cevap: merhaba efendim 2 cm fark vardır

Soru: merhaba 1.66 boy 54 kilo hangi beden uygun aceba çok dar tercih etmeyen biri için
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 36/S beden uygun olacaktır.

Soru: 165 boy 73 kilo kaç beden almalıyım
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 42/XL beden uygun olacaktır.

Soru: Boy 172 kilo 60 hangi beden uygun
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 38/M beden uygun olacaktır.

Soru: 1.56 boy 42 kilo hangi beden olur paçalarımın ayağıma değmesini ve bol olmasını istiyorum

Soru: pantolonda esneme durumu.nedir
Cevap: Merhaba efendim ürün likralıdır

Soru: merhaba 155 boy 55 kilo bel 74 kalça 96 kaç beden almalıyım

Soru: ürünün boyu kac cm boy 180 cm nasıl olur
Cevap: Merhabalar efendim 110 cm’dir

Soru: 1.67 boy 60 kilo hangi beden

Soru: boy 161kilo 73 hangi beden uygun olur

Soru: 1/63 boy kilo 65 bol durmasını istiyorum hangi bedeni almalıyım

Kadın Keten Beli Lastik Bağlamalı Yüksek Bel Geniş Kesim Cepli Yazlık Pantolon Ürünün Detaylı Resimleri

Kadın Keten Beli Lastik Bağlamalı Yüksek Bel Geniş Kesim Cepli Yazlık Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü