Kadın Kiremit Kolsuz Eteği Fırfırlı Elbise ARM-18Y001156 Bu Ürünü Almalı Mı ?

Yasemin

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
284
0
0
Kadın Kiremit Kolsuz Eteği Fırfırlı Elbise ARM-18Y001156 Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Kadın Kiremit Kolsuz Eteği Fırfırlı Elbise ARM-18Y001156 Şu Anki Fiyatı 349.95 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Kiremit Kolsuz Eteği Fırfırlı Elbise ARM-18Y001156 Kullanıcılar Memnun Mu?

Kadın Kiremit Kolsuz Eteği Fırfırlı Elbise ARM-18Y001156 Hakkında yaklaşık 716 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kadın Kiremit Kolsuz Eteği Fırfırlı Elbise ARM-18Y001156 Teknik Bilgiler

Kadın Kiremit Kolsuz Eteği Fırfırlı Elbise ARM-18Y001156 Ürününün Satıcısı, armonika Kadın Kiremit Kolsuz Eteği Fırfırlı Elbise ARM-18Y001156 ürününü 349.95 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Kiremit Kolsuz Eteği Fırfırlı Elbise ARM-18Y001156 Kullananlar
349.95 Tl ye satışta olan Kadın Kiremit Kolsuz Eteği Fırfırlı Elbise ARM-18Y001156 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
716 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Harika bir elbise tam beden almalısınız
İsim: e** o**
Tarih: 18 Eylül 2021
Beden: Beden:S
Satıcı: Trendyol - ARMONİKA

Yorum: Rengi güzel. Bir beden küçük alınabilir.
İsim: Ş** G**
Tarih: 20 Mayıs 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Çok güzel tam bedenizi alabilirsiniz
İsim: B** Ç**
Tarih: 14 Ocak 2022

Yorum: çok rahat bir elbise kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz
İsim: h** g**
Tarih: 01 Ağustos 2022

Yorum: Bayıldım! Mükemmel bir elbise! M beden tam oldu. Herkese tavsiye ederim, kumaşı, dokusu, duruşu çok güzel oldu. Bu fiyata bu ürün çok iyi!
İsim: I** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Haziran 2022

Yorum: Harika bir elbise giy çık , kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: R** B**
Tarih: 21 Mart 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Ürün tam bedenime göre oldu kumaşı tam yazlık bir kumaş çok rahat tam istediğim tarz da
İsim: M** T**
Tarih: 30 Mart 2023
Satıcı: Trendyol

Yorum: kumaşı gayet iyi terletmez bir kumaşı var ben 5 aylık hamileyken s beden aldım 8. ayıma kadar kullandım çok rahat bir elbise
İsim: Cavide K.
Tarih: 20 Eylül 2021

Yorum: çok tatlı bir elbise tam giy çık elbisesi 😊
İsim: K** y**
Tarih: 01 Aralık 2021

Yorum: hem kumaşı hem duruşu hem rengi çok güzel. 152 boy, 58kg, m beden aldım. güzel oldu.
İsim: Y** E**
Tarih: 29 Nisan 2022

Yorum: tam bedeninizi alabilirsiniz ben çok sevdim
İsim: e** k**
Tarih: 05 Temmuz 2022

Yorum: Elbise fotodaki gibi canli ve durusu da ayni cok beğendim. Tavsiye ederim.Tam bedeninizi alin
İsim: s** m**
Tarih: 23 Mart 2022

Yorum: Anneme aldım çok güzel duruyor
İsim: N** K**
Tarih: 05 Nisan 2022

Yorum: fotoda göründüğü gibi.Gayet şık ve güzel bir elbise.Kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: **** ****
Tarih: 14 Haziran 2022

Yorum: Ürün harika tam bedeninizi almanızı öneririm 🌸
İsim: irem b.
Tarih: 05 Ağustos 2022

Yorum: Daha önce lacivertini almıştım. Aşırı rahat tam giy çık bi ürün. Bütün yaz üzerimden çıkarmadım desem yeridir. O yüzden diğer renklerinden de aldım. Boy 1.68 kilo 54 s beden almıştım kendime. Ayrıca ablama da aynısından hediye aldım.
İsim: A** Y**
Tarih: 14 Kasım 2021

Yorum: Kendi bedenimde aldım t da göründüğü gibi rengi ve duruşu . Giy çık indirimde aldım beğendim
İsim: F** B**
Tarih: 14 Ekim 2021

Yorum: Üst kısım dar oldu biraz ama kumaşı duruşu güzel 60 kilo m almıştım L tavsiye ederim .
İsim: G** O**
Tarih: 11 Haziran 2022

Yorum: 44 beden giyiyorum l beden aldım.cok güzel oldu.kumasi yumuşacık.dikişler co güzel.fiyatina göre çok iyi herkese tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 07 Şubat 2023
Satıcı: Trendyol

Yorum: Çok güzel. Üstünüzde yok gibi. Kalıbı geniş. Arada kalırsanız kol oyuncusunu da hesaba katarak bir beden küçük tercih edebilirsiniz.
İsim: S** P** T**
Tarih: 28 Haziran 2022

Yorum: merhaba kargo hızlı bir şekilde elime ulaştı kumaşı şahane efil efil 😇 renk tonunada bayldm 1.70 boyum kilom 56 S beden aldm salaş görünümlü çok rahat elbise teşekkür ederim
İsim: esra b.
Tarih: 13 Haziran 2022

Yorum: aynen göründüğü gibi ben tm bedenimi aldım gayet güzel
İsim: A** Y**
Tarih: 11 Ocak 2022

Yorum: Tam beden alabilirsiniz
İsim: ş** k**
Tarih: 01 Kasım 2022

Yorum: Armonikanın hem uygun hem güzel elbiseleriii her renginden aldım
İsim: İ** F**
Tarih: 07 Eylül 2022

Yorum: Rengi ve kumaşı ile harika bir elbise tam fiyat performans ürünü
İsim: e** d** g**
Tarih: 23 Haziran 2022

Yorum: 6 aylık hamile 75 kilo biri olarak XL beden aldım ama L beden de olabilirmiş ☺ tam yazın o sıcaklar da giyilebilecek incecik bir kumaşı var hamilelikten sonra da küçük terzi işiyle küçültüp yine rahat bir şekil de giyebilirim rahat salaş incecik elbise isteyenler düşünmeden alabilir boyu da tam diz de her açıdan rahat yanı iste daha ne diyebilirimDevamını Oku
İsim: T** E**
Tarih: 22 Nisan 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: İndirimli olarak alınabilir. Rahat kesim elbise, yıkanınca bir tık çekiyor. Ara bedenler bi üst bedeni seçebilirler.
İsim: F** K**
Beden: 10 Temmuz 2022

Yorum: harika bir urun
İsim: N** Ö**
Beden: 07 Eylül 2024
Satıcı: ARMONİKA

Yorum: çok beğendim bir beden küçük alınabilir.
İsim: S** R**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: f p urunu begendim
İsim: e** ö**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:XL

Kadın Kiremit Kolsuz Eteği Fırfırlı Elbise ARM-18Y001156 Merak Edilen Konular

Soru: 1.67/68 kg beden öneriniz?
Cevap: Merhaba, vücut ölçülerine göre beden ölçüleri değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle beden önerisinde bulunamıyoruz. Dilerseniz beden tablosunu ve ürün yorumlarını inceleyerek tercihte bulunabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: İç gösterme nasıl
Cevap: iç göstermez efendim

Soru: 185 boy 67 kilo hangi beden acaba
Cevap: Merhaba, S(36) beden tercih edebilirsiniz.

Soru: 1 68 boyum kilom 65 hangi bedeni önerirsiniz acaba?
Cevap: Merhaba, ürün görseldeki ile birebir olup mankendeki S bedendir. Manken 173 boyunda 55 kg dır. Kalıbı tam kalıp olduğundan dolayı, kendi kullandığınız bedeni tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. İyi günler, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: sizin Armonika asistanı otomatiğe bağlanmış bütün sorulara aynı cevabı veriyor boy 1.67 kilo 70 hangi beden olur
Cevap: ürün normal kalıp efendim, aynı cevabı verme sebebimiz sizleri doğru yönlendirmek. kullandığınız normalde giydiğiniz bedeni tercih etmelisiniz, boy kilo endeksine göre beden veremiyoruz.

Soru: Kumaş türü nedir. Birde 70 kiloyum M mi L mi almalıyım
Cevap: belmando cins kumastır, ürün görseldeki ile birebir olup mankendeki S bedendir. Kalıbı tam kalıp olduğundan dolayı, kendi kullandığınız bedeni tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. İyi günler, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba boy 1.58 kilo 68 öneriniz ne olur
Cevap: Merhaba, L(40) beden tercih edebilirsiniz.

Soru: merhaba 80 klioyum ix bana olur mu küçük gelirmi acaba
Cevap: Merhaba, ürün görseldeki ile birebir olup mankendeki S bedendir. Manken 173 boyunda 55 kg dır. Kalıbı tam kalıp olduğundan dolayı, kendi kullandığınız bedeni tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. İyi günler, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Elbisenin tam boy ölçüsünü öğrenebilirmiyim.
Cevap: Merhaba, ürünümüzün henüz ölçü tablosu hazırlanmamıştır. Manken 173 boyunda 55 kg dır. Manken üzerindeki S bedendir.

Soru: bedenler arasında kaç santim fark oluyo
Cevap: ölçü tablosu fotoğraflarda mevcut efendim

Soru: 155 boy 68 kilom hangi beden birde iç gösterirmi acaba

Soru: merhaba boy 157 kılo 63 kaç beden olur

Soru: Merhabalar.xl bedenin boy uzunluğu kaç cm acaba.Teşekkürler
Cevap: Merhaba, ürünümüzün henüz ölçü tablosu hazırlanmamıştır. Manken 173 boyunda 55 kg dır. Manken üzerindeki S bedendir.

Soru: Boy 1.65 kilo 80 kaç beden önerirsiniz
Cevap: Merhaba, ürün görseldeki ile birebir olup mankendeki S bedendir. Kalıbı tam kalıp olduğundan dolayı, kendi kullandığınız bedeni tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. İyi günler, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: elbisenin beden boyu nedir?

Kadın Kiremit Kolsuz Eteği Fırfırlı Elbise ARM-18Y001156 Ürün Resimleri

Kadın Kiremit Kolsuz Eteği Fırfırlı Elbise ARM-18Y001156 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü