Kadın Kırmızı 5 Parça Şık Dantelli Tüllü Gecelik En Ucuzu Nerede Bulunur

Gulsen

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Kadın Kırmızı 5 Parça Şık Dantelli Tüllü Gecelik En Düşük Fiyat Nerede?
Kadın Kırmızı 5 Parça Şık Dantelli Tüllü Gecelik Şu Andaki Fiyatı 299.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Kırmızı 5 Parça Şık Dantelli Tüllü Gecelik Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Kadın Kırmızı 5 Parça Şık Dantelli Tüllü Gecelik Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Kırmızı 5 Parça Şık Dantelli Tüllü Gecelik Teknik Açıklamalar

Zarif ve Şık: Kırmızı Dantelli Tüllü Kumaş_x000D_
Yeni koleksiyonumuzda, zarif dantel detayları ve şık tül dokusu ile öne çıkan bu kaliteli kırmızı kumaşı sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu kumaş, hem şıklığı hem de rahatlığıyla beğeninize sunuluyor. _x000D_
Ürün Özellikleri:_x000D_
Renk:Kırmızı _x000D_
Detaylar:Dantel ve tül _x000D_
Kumaş Kalitesi:Yüksek kaliteli ve hafif _x000D_
Beden Seçenekleri:S, M, L, XL, 2XL, 3XL _x000D_
Her bedene uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış bu kumaş, hem özel günlerde hem de günlük kullanımlarınızda şıklığınızı tamamlayacak. Farklı beden seçenekleri ile herkes için ideal uyumu sağlar. Zarif dantel ve tül detayları, bu kumaşı her türlü kombinle mükemmel bir uyum içinde olmasını garanti eder. _x000D_
Şıklığın ve kalitenin buluştuğu bu özel kumaşı kaçırmayın! _x000D_
_x000D_

Kadın Kırmızı 5 Parça Şık Dantelli Tüllü Gecelik Ürününün Satıcısı, Blizard Kadın Kırmızı 5 Parça Şık Dantelli Tüllü Gecelik ürününü 299.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Kırmızı 5 Parça Şık Dantelli Tüllü Gecelik Hakkında Yapılan Yorumlar
299.99 Tl ye satışta olan Kadın Kırmızı 5 Parça Şık Dantelli Tüllü Gecelik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: rengi canlı tül detayı ayrı bir hava katıyor çok beğendim
İsim: e** ö**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Beden:3XL
Satıcı: Gecelik Dükkanım

Yorum: çok şık bir ürün vücuduma tam oturdu yapısını ve kumaşını çok beğendim görseldeki ile aynısı gibi geldi teşekkür ederim
İsim: P** B**
Beden: Beden:XL

Yorum: rengi çok güzel yıkadıktan sonra solma yapma kaliteli ürün beğenerek giyiyorum bedeni de üzerime tam uydu
İsim: **** ****
Beden: Beden:S

Yorum: Ürün resimdekinin aynısı geldi. Kumaşı aşırı kaliteli çok beğendim severek kullanıyorum
İsim: G** İ**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Eylül 2024

Yorum: çekici bir model kumaşı da harika bayıldım tam bedenimi aldım memnunum
Beden: Beden:S

Yorum: çok güzel Bence her bayanın yatak odasının olması gereken takımlardan bir tanesi bedeninize göre alın mutlaka ki oluyor her parçası rahatlıkla kullanılabiliyor tüylenme çekme ve benzeri hiçbir şey yapmadı ve çok şık duruyor
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Beden:3XL

Kadın Kırmızı 5 Parça Şık Dantelli Tüllü Gecelik Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: rengin de solma olur mu yıkadıktan sonra
Cevap: Merhabalar 30* yıkarsanız hiçbir problem yaşamazsınız bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz efendim

Soru: tam kalıp mı tercih etmeliyim
Cevap: Merhaba evet kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz efendim

Soru: kaç derecede yıkamalıyım
Cevap: Merhabalar 30 derecede yıkayabilirsiniz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz efendim

Soru: Kalıplar dar mı makine de yıkar mı
Cevap: Merhabalar efendim tam kalıptır düşük derecelerde yıkayabilirsiniz efendim 💕🙏

Soru: S ve M ayrı bedenler ?
Cevap: Merhabalar S/M beden ölçüleri aynıdır bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz efendim

Soru: 57 kilo hangi beden olur? Göğüs 80b
Cevap: Merhaba Efendim Sizler için S/M Bedeni’ni Öneriyoruz.Sağlıklı Günler Dileriz.

Soru: 85 kiloya kaç beden olur acaba
Cevap: Merhaba Efendim Sizler için 2XL/3XL Bedeni’ni Öneriyoruz Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Eder Sağlıklı Günler Dileriz

Kadın Kırmızı 5 Parça Şık Dantelli Tüllü Gecelik Ürün Resimleri

Kadın Kırmızı 5 Parça Şık Dantelli Tüllü Gecelik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü