Kadın Kırmızı Bacak Yırtmaçlı Beyaz Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Yaprak

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
592
0
0
Kadın Kırmızı Bacak Yırtmaçlı Beyaz Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Kadın Kırmızı Bacak Yırtmaçlı Beyaz Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Güncel Fiyatı 120.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Kırmızı Bacak Yırtmaçlı Beyaz Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Alanlar Memnun Mu?

Kadın Kırmızı Bacak Yırtmaçlı Beyaz Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Hakkında yaklaşık .

Kadın Kırmızı Bacak Yırtmaçlı Beyaz Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Teknik Açıklamalar

Kadın Kırmızı Bacak Yırtmaçlı Beyaz Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Ürününün Satıcısı, Imoda Kadın Kırmızı Bacak Yırtmaçlı Beyaz Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik ürününü 120.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Kırmızı Bacak Yırtmaçlı Beyaz Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik En Son Yapılan Yorumlar
120.9 Tl ye satışta olan Kadın Kırmızı Bacak Yırtmaçlı Beyaz Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: guzel tam beden alın ben aldım tam oldu
İsim: F** H**
Tarih: 09 Ocak 2024
Beden: Beden:L/XL
Satıcı: İçindeki Moda

Yorum: bedeninden 1 beden daha küçük almanızı öneririm onun dışında çok güzel bir ürün 🥰
İsim: **** ****
Tarih: 06 Nisan 2024
Beden: Beden:S/M

Yorum: Ablam aldı iyi
İsim: k** b**
Tarih: 08 Mart 2024
Beden: Boy:184cm

Yorum: üste oturuşu Güzel bir detay tavsiye edebilirim
İsim: S** B**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: gördüğü gibi geldi tskler
İsim: b** k**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: ALMAYIN ÇUVAL DESEM ÇUVAL DEĞİL PIJAMA DESEM PİJAMA DEĞİL TEMİZLEME BEZİ DAHİ OLMAZ
İsim: d** m**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: güzel ama fotoğraftaki gibi çok da muazzam deyil

Yorum: ürün resimdeki in aynısı gelmedi

Yorum: ürün güzel şık ama laylonumsu bi kumaşı var ama çok şık duruyor

Yorum: çok kötü almayın
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: çok kötü boyası çıkıyor kumaşı kötü çok geniş iade almadıkları için kaldı elimde
İsim: f** Ş**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: beden alın ben aldım tam oldu
İsim: B** E**
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: Cok buyuk geldi S sifaris etmisdim L gibi duruyo ama guzel urun
İsim: G** Q**
Tarih: 15 Şubat 2024
Beden: Boy:161cm

Yorum: Büyük beden sipariş verdim en küçüğü geldi 😡😡 Almadan önce bedenine baktım
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Tam kalıp alınabilir
İsim: Z** B**
Tarih: 01 Mart 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: çok güzel bi ürün tam bedeninizi alın
İsim: f** i**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Tam bana oldu 80 kilo xl
İsim: M** S**
Tarih: 05 Aralık 2023

Yorum: Biraz naylon karışımı var ama fiyatına göre iyi bence tam beden alınır büyük almayın hafif uzun
İsim: Ü** H**
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: yine yanıltmadı imoda tek kelimeyle mükemmel. rahatlıkla kendi bedeninizi alabilirsiniz. çok şık aşırı rahat ♥
İsim: M** c**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Mart 2024

Yorum: tam beden alabilirsiniz
İsim: L** Ş**
Tarih: 04 Aralık 2023

Yorum: m beden aldım tam oldu ne bol ne dar cok kaliteli gayet yorumlara bakıp acaba dedim ama gerçekten sevdim
İsim: B** Ö**
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: ya bi beden büyük alın kalıplar dar ben begendim
İsim: E** G**
Tarih: 13 Aralık 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: ürün güzel s-m oldu icin bana büyük geldi
İsim: Ş** T**
Tarih: 22 Aralık 2023

Yorum: beden olarak çok büyük geldi
İsim: F** M**
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: ürün güzel tam beden alınmalı
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok güzel büyük alinmali
İsim: S** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Temmuz 2024

Yorum: urün 2 gün içinde elime ulaştı gerçekten fotograftakiyle bire bir ve çok rahat tavsiye ederim tereddüt etmeden alabilirsiniz emeğinize sağlık ilgisi için firmaya teşekkür ederim
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: yumusak ve şık
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: Güzel beğendim
İsim: L** T**
Tarih: 05 Temmuz 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Ürün kısa zamanda elime ulaştı teşekkürler çeyiz için aldım gayet güzel
İsim: N** G**
Tarih: 12 Nisan 2024
Beden: Boy:165cm

Kadın Kırmızı Bacak Yırtmaçlı Beyaz Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Halen cevap alamadım
Cevap: Merhaba efendim. Bu kısımda tüm müşterilerimizin sadece son soruları görünmekte olup tüm sorular sıralı bir şekilde cevaplanmaktadır. Detaylı bilgi verebilirseniz ekibimizdeki arkadaşlar yardımcı olmaya çalışacaklardır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: neden yorumlarimiz veya sorularimiz reddediliyo
Cevap: Merhaba efendim. Bu kısımda tüm müşterilerimizin sadece son soruları görünmekte olup tüm sorular sıralı bir şekilde cevaplanmaktadır. Detaylı bilgi verebilirseniz ekibimizdeki arkadaşlar yardımcı olmaya çalışacaklardır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: cevap verebilirimisiniz acaba

Soru: likralı kumaş mı?
Cevap: Merhaba efendim. Ürün kumaşı esnektir.

Soru: XL bedeni var mı?
Cevap: Merhaba efendim. Ürün stokları günceldir.

Soru: Kutusuyla gönderim yapıyor musunuz
Cevap: Merhaba efendim. Kutu stoğu yoğunluk nedeniyle tükenmiş olabilir. Eğer tükenmediyse ekibimiz ürünleri kutulu bir şekilde göndermektedir.

Soru: ürünü kutulu bı şekilde gönderme şansınız var mı acaba çeyiz bohcasina koyucam da
Cevap: Merhaba efendim. Kutu stoğu yoğunluk nedeniyle tükenmiş olabilir. Eğer tükenmediyse ekibimiz ürünleri kutulu bir şekilde göndermektedir.

Soru: ürün boyu ne kadar?
Cevap: Merhaba efendim. Bu konuda net bir bilgim bulunmuyor. Arkadaşlarımızdan net bilgi alıp size dönüş sağlayacağım.

Soru: Kutulu göndeme şansınız varmı bohçama koyacağım

Soru: bana geldi ama ayna yok üzüldüm

Kadın Kırmızı Bacak Yırtmaçlı Beyaz Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik Ürünün Detaylı Resimleri

Kadın Kırmızı Bacak Yırtmaçlı Beyaz Dantelli ve Fiyonklu Şık Gecelik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü