Kadın Kırmızı Şık Bağlamalı Saten Gecelik Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Ayca

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
289
0
0
Kadın Kırmızı Şık Bağlamalı Saten Gecelik Bu Ürünü Almalı Mı?
Kadın Kırmızı Şık Bağlamalı Saten Gecelik Şu Andaki Değeri 317.43 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Kırmızı Şık Bağlamalı Saten Gecelik Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Kadın Kırmızı Şık Bağlamalı Saten Gecelik Hakkında yaklaşık 43 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Kırmızı Şık Bağlamalı Saten Gecelik Ürün Hakkında Bilgi

Kadın Kırmızı Şık Bağlamalı Saten Gecelik Ürününün Satıcısı, TİSTA Kadın Kırmızı Şık Bağlamalı Saten Gecelik ürününü 317.43 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Kırmızı Şık Bağlamalı Saten Gecelik Ürünü Kullananların Görüşleri
317.43 Tl ye satışta olan Kadın Kırmızı Şık Bağlamalı Saten Gecelik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
43 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Ürün göründüğü gibi güzel tam beden oldu hızlı korgoydu
İsim: A** Ç**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Boy:162cm
Satıcı: TİSTA

Yorum: Okadar iyiki anlatamam size alın alınnnn
İsim: C** B**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Kalitesi dokusu mükemmel fiyatına göre çeyizim için aldım kesinlikle almalısınz
İsim: B** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Ağustos 2024

Yorum: rengi cox canli eyni gorunduyu kimi geldi ama kaliblari kicikdir bir beden boyuk alin
İsim: Z** M**
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Beden:S/M

Yorum: Çok güzel ve şık
İsim: **** ****
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Beden:L/XL

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel hiç tereddüt etmeden alın
İsim: İ** A**
Tarih: 06 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: çok güzel oldu aşırı şık duruyor
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: Keske kutuya konulmuş olsaydı yıne de güzel
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: mükemmel. askı ayarı varmış sevindim. bayıldım ben.
İsim: H** K**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Vücutta harika ve havalı bir ürün. 5 yıldız veriyorum
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: beğenmedim göründüğü gibi değil laylon gibi
İsim: E** T**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: görselin aynısı muhteşem teşekkür ederim
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Kargo hızlıydı üründe aynı göründüğü gibi ben beğendim
İsim: m** b**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: harika beğendim teslimatı da cok hızlı oldu teşekkürler
İsim: M** K**
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: beğendim güzeldi
İsim: F** E**
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: bayıldım süper tavsiye ederim malı kalitesi çok güzel dokunuşu evsane
İsim: e** u**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: güzel begendik
İsim: ç** y**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: Kırmızı beni çok cezbeder ki gayet fiyatına göre kaliteli ürün
İsim: M** K**
Tarih: 07 Temmuz 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: ürüne bayıldım çok güzel ve kaliteli bir ürün çok,paketlemede çok özenli tavsiye ediyorum teşekkürler
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: güzel beğendim
İsim: Ş** A**
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: fiyat performans ürünü
İsim: Adalet K.
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Haziran 2024

Yorum: çok güzel ve kaliteli ama kalıplar çok küçük
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: idare eder ne iyi ne kötü
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: asla görüldüğü gibi değil gelen ile buradaki birde hijyen kuralı bilmem ne die bjr şey çıkartmışlar iade de edemiyoruz satıcı da farkında bilerek böyle bir şey yapmış iade yoktur die ne saçma doğru düzgün ürün satın o zmn
İsim: A** B**
Tarih: 30 Nisan 2024

Kadın Kırmızı Şık Bağlamalı Saten Gecelik Ürüne Dair Sorular

Soru: 42 beden lazım
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. S-M (36-38) , L-XL (40-42) bedenler için uygundur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 44 bedene uyar mi
Cevap: Merhaba öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 44 beden maalesef stoklarımızda bulunmamaktadır. Çok kısa bir süre içerisinde stoklarımıza girecektir takipte kalmanızı rica eder, iyi günler dileriz.

Soru: merhaba ürün pedlimi?
Cevap: Merhaba öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün saten kumaştan oluşmaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: iç çamaşırı varmi
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün tek parça gecelikten oluşmaktadır. İç çamaşırı bulunmamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Peki ya bedenime tam olmasa o zaman be yapacağım ?
Cevap: Merhaba , mesafeli satışlarda işleyiş bu şekildedir. Boy kilo bilginizi paylaşmanız durumunda öneride bulunabiliriz. İyi günler dileriz.

Soru: paketleme sekilinize nasıl
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün titizlikle hazırlanıp, şeffaf paketleme yapılarak gönderilmektedir. Tüm ürünlerimiz gizli paketleme yapılmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 160 boy, 50 kilo, göğüs çevresi 88 bel 74 hangi bedeni önerirsiniz?
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. S-M beden öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: iyi günler,destekli mi?
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Üründe destek bulunmamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba, her şeyiyle ürünün birebir aynısını mı gönderiyorsunuz, yoksa ufak farkları oluyor mu?
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün görselde görüldüğü gibidir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 158 boy 57 kiloya hangi bedeni uyar
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kendi bedeninizi tercih etmenizi öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Kırmızı mı bordo mu
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün kırmızı renktir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: sduyen kısmı sduyen gbı mı
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün göğüs kısmı desteksizdir. Satenden oluşmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ben 46 bedenim varmı acaba
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Maalesef ürün bedeninize uygun değildir. İyi günler dileriz.

Soru: 1. 62 boy 62 kilo kaç beden olur bide gonderide ürün içeriği belli oluyor mu acaba
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. L-XL beden öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 168 boy 62 kg hangi beden olur.
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. L-XL beden öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: benim boy 155 kilom 49 hangi sm beden olur mu kararsız kaldım yardımcı olur musunuz?
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. S-M beden öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: koyu kırmızı olan gecelik bu mudur
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bir ton koyusu için tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.60 boyunda 62 kilo hangi beden alınması gerekiyor bedeni dar mı geniş mi çok
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kalıplar tam bedenlerine uygundur. S-M beden tam olacaktır. Ancak; L-XL beden daha uygun ve rahat olacağını düşünmekteyiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Kadın Kırmızı Şık Bağlamalı Saten Gecelik Ürün Görselleri

Kadın Kırmızı Şık Bağlamalı Saten Gecelik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü