Kadın Kırmızı Şık Seksi Bağlamalı Saten Gecelik Bu Ürünü Almalı Mı ?

Naime

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
561
0
0
Kadın Kırmızı Şık Seksi Bağlamalı Saten Gecelik Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Kadın Kırmızı Şık Seksi Bağlamalı Saten Gecelik Şu Andaki Değeri 318.04 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Kırmızı Şık Seksi Bağlamalı Saten Gecelik Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Kırmızı Şık Seksi Bağlamalı Saten Gecelik Hakkında yaklaşık 101 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Kadın Kırmızı Şık Seksi Bağlamalı Saten Gecelik Teknik Açıklamalar

Kadın Kırmızı Şık Seksi Bağlamalı Saten Gecelik Ürününün Satıcısı, TİSTA Kadın Kırmızı Şık Seksi Bağlamalı Saten Gecelik ürününü 318.04 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Kırmızı Şık Seksi Bağlamalı Saten Gecelik Kullanıcı Değerlendirmeleri
318.04 Tl ye satışta olan Kadın Kırmızı Şık Seksi Bağlamalı Saten Gecelik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
101 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: kargo özenliydi gayet şık ve parasını hak eden bir ürün 2XL aldım tam oldu teşekkürler alacak olanlar düşünmeden alabilir
İsim: E** K**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL
Satıcı: TİSTA

Yorum: Tam bedeninizi tercih edebilirsiniz ben beğendim satıcıya teşekkür ederim.
İsim: D** A**
Tarih: 15 Temmuz 2024
Beden: Beden:L/XL

Yorum: 85 lg 3 XL tam oldu
İsim: A** a**
Tarih: 01 Mayıs 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: tam beden güzel hoşuma gitti
İsim: n** e**
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: güzel olduğu gibi giydiginiz bedeni alın
İsim: balkız g.
Tarih: 14 Temmuz 2024
Beden: Beden:S/M

Yorum: Harika beğendim
İsim: F** E**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: Aşırı dar kalıp bir beden de büyük aldım
İsim: M** B**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: Ürün görseldekiyle birebir aynı kalite ve renkte geliyor.Paketlemede gayet özenliydi.Teşekkürler
İsim: H** Ç**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: satenin kalitesi tartisilir ama vucutta durusu beklentlmi karsiladi.
İsim: N** U**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok beğendim satıcı da çok ilgiliydi teşekkür ederim 🌸🙏
İsim: A** e**
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: bir beden büyük aldım gayet güzel bi ürün aöa görseldeki kurdelesini begenmiştim gelen üründe ortasında çiçek vardı basit göstermiş biraz
İsim: Z** D**
Tarih: 05 Mayıs 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: bana numaranızı verirmisniz
İsim: **** ****

Yorum: ürün iyi sateni kaliteli fakat bedeninizden büyük alın ben bedenimi aldm ama olmadı bu büyük sıkıntı bu konuya açıklık getirin

Yorum: Ürünü çok beğendim üzerime de tam oldu paketleme çok özenli teşekkürler
İsim: M** G**
Tarih: 28 Mart 2024
Beden: Boy:150cm

Yorum: 3xl beden aldım 42 beden giyen arkadaşıma anca oldu iadeside yokmuş. paranıza yazık.
İsim: E** S**
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: Gayet güzel
İsim: B** G**
Tarih: 03 Ağustos 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: bayıldım hediye almıştım kendimede istedim
İsim: Z** C**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Temmuz 2024

Yorum: teşekkür ederim beğendim esim için aldım
İsim: M** T**
Beden: 28 Nisan 2024

Yorum: çok güzel geldi ama birazcık büyük oldu
İsim: s** n**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel rengi çok güzel beğendi m tam bedenimi alın
İsim: D** S**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Harikaaa ürün
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Cok güze cok şık harika
İsim: Z** T**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: ipek gibi dokunuslu ve kaliteli
İsim: s** ç**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: kesinlikle harikaa bayıldım süperrr
İsim: s** b**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: çok beğendim fotoğraftakinin bire bir aynısı
İsim: Nesrin Ö.
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: gecelik çok iyi kumaşı da çok iyi
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: gerçekten muhteşem bir ürün
İsim: K** E**
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: güzel kargolama
İsim: z** a**
Beden: 24 Haziran 2024

Yorum: cok guzeldi harika
İsim: S** Ç**
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel bir ürün
Tarih: 01 Temmuz 2024

Kadın Kırmızı Şık Seksi Bağlamalı Saten Gecelik Merak Edilenler

Soru: Nasıl iletecek
Cevap: Merhaba , soru sor kısmından iletebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: askılar ayarlanabilir mi
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün askıları ayarlanabilir özelliktedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Stoklar ne zaman yenilenir
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kısa bir süre içerisinde stoklarımız güncellenecektir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Pedleri mevcut mu
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Üründe ped bulunmamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Aynı renkten 2 tane ürün var aradaki fark nedir
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İki ürün arasında çok az renk ton farkı bulunmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 3xl yokmu sepete eklenmiyor
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 3 XL beden stoklarımızda mevcuttur. Sistemsel bir problem olmuş olabilir. Tekrar denemenizi rica ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 170 boy 66 kg nedir
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. S-M beden öneririz. Ancak ; vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurarak bir beden büyük tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: göğüs yerinde kalıp varmı direkt tül şeklinde mi
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün göğüs kısmında herhangi bir materyal bulunmamaktadır. Göğüs kısmı saten kumaştır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 175 boy 84 kg hangi beden önerirsiniz kalıbı nasıl ?
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün kalıpları ve bedenleri standartlara uygun olarak üretilmektedir. Kendi bedeninizi tercih etmenizi öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba, yorumlarda ürünün tafta sert kumaş olduğunu yazmışlar gönderilen ürün yumuşak saten mi olacak bilgi verebilir misiniz?
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün tafta kumaş değildir. İstenilen kalitede saten kumaş kullanılmaktadır. Her müşterimizin beklentisine göre yorumları farklılık gösterebilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 175 boy 84kg hangi beden
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 2 XL beden öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 62 kilo 158 boy hangi beden
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. L-XL beden öneririz. Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boyum 150 kilom 68 hangi bedeni almalıyım
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün saten kumaştan üretilmiş olduğundan dolayı esneme payı yoktur. 2 XL beden öneririz. Ancak; Kendi nedeninizi tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 76 kilo hangi beden uygundur
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kendi bedeninizi tercih etmenizi öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 171 boy 68 kg bel75 gogus 80b kalça 105 kaç beden olur
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. L-XL beden öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 95 kiloyum 160 boyum hangi beden olur acaba
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün bedenleri standartlara uygun olarak üretilmektedir. Vücut yapınızı göz önünde bulundurarak kendi bedeninizi tercih etmenizi öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: aynı kilo ve boyda olan müşterinin birine l-xl diğerine s-m önermiş siniz beden ölçüsü nedir ürünlerin tam olarak acaba
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kalıplar tam bedenlerine uygundur. S-M beden tam olacaktır. Ancak; L-XL beden daha uygun ve rahat olacağını düşünmekteyiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.60 boy 62 kilo hangi beden almalıyım acaba
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. S-M beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.56 boy 79 kq hangi beden uygundur?
Cevap: Merhaba , öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 3XL beden öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: sifaris verdim lutfen guzel paketleyin ceyizlik
Cevap: Merhaba , tüm ürünlerimiz titizlikle hazırlanmaktadır. Ancak; gerekli hassasiyet gösterilecektir. Sağlıklı günler dileriz.

Kadın Kırmızı Şık Seksi Bağlamalı Saten Gecelik Ürün Görselleri

Kadın Kırmızı Şık Seksi Bağlamalı Saten Gecelik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü