Kadın Kırmızı Sırtı Çapraz Askılı Dantel Gecelik Tavsiye Eder Misiniz ?

MaviDeniz77

Bilgili
9 Ağu 2023
316
0
0
Kadın Kırmızı Sırtı Çapraz Askılı Dantel Gecelik Bu Ürünü Almalı Mı?
Kadın Kırmızı Sırtı Çapraz Askılı Dantel Gecelik Şimdiki Fiyatı Ile 119.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Kırmızı Sırtı Çapraz Askılı Dantel Gecelik Kaç Kişi Memnun?

Kadın Kırmızı Sırtı Çapraz Askılı Dantel Gecelik Hakkında yaklaşık 9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Kadın Kırmızı Sırtı Çapraz Askılı Dantel Gecelik Teknik Detaylar

Kadın Kırmızı Sırtı Çapraz Askılı Dantel Gecelik Ürününün Satıcısı, MADALİNA Kadın Kırmızı Sırtı Çapraz Askılı Dantel Gecelik ürününü 119.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Kırmızı Sırtı Çapraz Askılı Dantel Gecelik Kullanıcı Geri Bildirimleri
119.9 Tl ye satışta olan Kadın Kırmızı Sırtı Çapraz Askılı Dantel Gecelik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: pek sevemedim idare eder
İsim: A** E**
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: MADALİNA

Yorum: perfect 👌👌👌👌
İsim: n** n**
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Ürün çok iyi resimdeki gibi geldi. Çok beğendim. Hafif ve ipeksi.
İsim: Zeyneb M.
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: rengi aynısı geldi güzel
İsim: G** v**
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Bu göründüğü gibi geldi çok güzel
İsim: g** g**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Eylül 2024

Yorum: Fotoğraftakiyle alakası yok. Kötü. Almayın. Yada alıp ağlayın banane.!
İsim: S** S**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Boy:155cm

Kadın Kırmızı Sırtı Çapraz Askılı Dantel Gecelik Merak Edilenler Neler?

Soru: 158 boyum 56 kilo s beden olur mu
Cevap: Merhaba efendim, ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz ölçüler için M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. 🍀

Soru: 78 kiloya olur peki
Cevap: Merhaba efendim, ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz ölçüler için XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. 🍀

Soru: xxl var mı
Cevap: Merhaba maalesef mevcut değildir ilerleyen zamanlarda ilave edilebilir sayfamızı takipte kalınız sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.58 boy 64 kilo acaba hangi beden?
Cevap: Merhaba efendim, ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz ölçüler için L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. 🍀

Soru: 176 boy 80 kiloya hangi beden olur?
Cevap: Merhaba efendim, ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz ölçüler için XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. 🍀

Soru: kırmizi tam kırmizimi yoksa soguk renkmi
Cevap: Merhaba görseldeki gibidir efendim sağlıklı günler dileriz

Kadın Kırmızı Sırtı Çapraz Askılı Dantel Gecelik Ürün Resimleri

Kadın Kırmızı Sırtı Çapraz Askılı Dantel Gecelik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü